PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انتخاب بین 4 مدل گوشی

ar.tmu
15-09-2011, 08:08
سلام.4 گوشی زیر انتظارات منو برآورده می کنند فقط نکته ای که واسم مونده انتخاب از بین ایناست طوری که گوشی باشه که بتونم باهاش کار کنم باتریش نسبت به سه تای دیگه خوب باشه.پشتیبانیش خوب باشه و ..مثلا من در مورد این گوشی ها مطالب زیر رو شنیدم و نمیدونم درسته یا نه:
1- گلکسی اس:سامسونگ ها مشکل تاچ دارند.رامشون دستکاری شده و فارسی شده در حالیکه رامهای اصلی سامسونگ اصلا زبان فارسی رو پشتیبانی نمی کنند و مشکل آنتندهی دارن.
2-آرک:من از باتری سونی اریکسون ها خاطره خوشی ندارم میترسم در استفاده یکسان با گلکسی باتری آرک کم بیاره و حتی یه روزم دوام نیاره.حافظه داخلیش کمه و نمیدونم مشکلساز میشه یا نه.همچنین میترسم مث x10 پشتیبانی نشه.
3- sensation هم شنیدم تاچشون به مرور مشکلدار میشه.و اینکه مث سامسونگ پشتیبانی میشه یانه.
4- incridible s در مورد این چیزی نمیدونم خیلیها تعریف می کنند ولی از پشتش زیاد خوشم نیومده.
حالا شما دوستان راهنماییم کنین ممنون میشم.

amiredge
15-09-2011, 10:28
گلکسی اس هیچ مشکلی در تاچ و آنتندهی نداره ولی دیگه این گوشی قدیمی شده.

sensation رو پیشنهاد میکنم.

sourena
15-09-2011, 10:39
1- گلکسی اس:سامسونگ ها مشکل تاچ دارند.رامشون دستکاری شده و فارسی شده در حالیکه رامهای اصلی سامسونگ اصلا زبان فارسی رو پشتیبانی نمی کنند و مشکل آنتندهی دارن.

مدرک؟ از کــی شنیدی؟ :) اشتباه گفتن!

2-آرک:من از باتری سونی اریکسون ها خاطره خوشی ندارم میترسم در استفاده یکسان با گلکسی باتری آرک کم بیاره و حتی یه روزم دوام نیاره.حافظه داخلیش کمه و نمیدونم مشکلساز میشه یا نه.همچنین میترسم مث x10 پشتیبانی نشه.
سامسونگ رو اصلا با سونی اریکسون نمیــشه مقایسه کرد به نظرم! تمام مشکلاتی که با اریکسون داشتی رو ... با خرید سامسونگ به فراموشی خواهی سپرد :)

بــه نظر من گالکسی اس مناسب تر هست! (سلیقه ای) .

anathema-m
15-09-2011, 12:33
sensation از همشون بهتره.
از همه نظر هم بهتر هست.
شاید یه کم کیفیت تصویرش کم تر باشه ولی گوشیه خیلی خوبیه.
در ضمن وقتی که sensation دو هسته ای رو با تک هسته ای ها مقایسه میکنید معلومه تک هسته ای کم میاره.
sensation رو باید با بقیه دوهسته ای ها مقایسه کرد.
ساپورتش هم خیلی خوبه.

P I R A N H A
15-09-2011, 13:17
بدون شک سنسیشن اگه میتونی پولتو بیشتر کنی گلکسی اس2

misagh8900
20-09-2011, 08:28
من خودم سامسونگ گلکسی اس دارم تا حالا هیچ مشکلی ندیدم پیدا کنه. به نظر من بهترین گزینه هم همین باشه. درسته sensation دو هسته ای هستش. ولی صفحه نمایش sensation از نوع LCD هست وخودت هم میدونی که از کناره ها خوب نمیشه نگاه کنی. در ضمن بیشتر گوشیهای HTC مشکل باتری دارند. صداشون هم دلچسب نیست. ولی گلکسی اس یکی از بهترین صفحه نمایش ها رو داره. مصرف باتریش هم عالیه( البته به رام هم بستگی داره) . مشکل تاچ هم اصلا پیدا نکردم تا حالا. قبل از خرید حتما به آدرس پایین برو. اونوقت خودت انتخاب کن.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید