PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه مشکل کوچیک دارم کمکم کنید !

isbn
14-09-2011, 23:22
والا نمیدونستم کجا این سوال رو بپرسم

من یه 3-4 روزی هست که دارم بعضی ساعات رو با دقیقه همسانش رو میبینم مثلا من تو این 3-4 روز چند بار 11:11و 19:19 رو دیدیم 10:10 رو دیدم 00:00 رو دیدم 14:14 رو هم دیدیم این دیدن معمولی نیست یعنی همین ناخودا گاه که به ساعت دیجی تالی رو به روم نگاه میکنم اینارو میبینم فقط هم این ساعات بیشتر از همه هم 19:19

همین چند دقیقه پیش جاتون خالی باز 00:00 رو دیدم و دیروز صبح هم بود که همین که پاشدم از خواب 10:10 رو دیدم ! کلا اون لحظه که میبینم یه استرس و مور مور شدن میاد سراغم و فقط هم تو این 3-4 روز اینجوریه و اصلا قبلا نبوده !! آیا به مرز دیوانگی پیش میرم ؟؟؟؟ :19:

به هر کسی هم گفتم جز مسخره کردن کمکی نکردن !

erfana1
15-09-2011, 03:37
نه شما دیوانه نشدید و مشکلی ندارید اینا از خواص بدن انسان ها است وقتی که اولین بار می بینی میگی چقدر جالبه بعد برای بار دوم فکر می کنی که فقط داره برای تو اتفاق می افته بعد بدنت طبق پیامی که به مغز فرستاده عمل می کنه و نا خودآگاه در این زمان ها به ساعت نگاه می کند. این یک امر طبیعی است و برای همه پیش می آید. اینم وبلاگمه :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید با تشکر

maria501
13-12-2011, 19:25
جالبه ولي نگران نباش
من روي هرچيز حساس ميشم اونوقدر مي بينمش كه ديگه حالم ازش به هم ميخوره با نيروي جاذبه به طرف خودت ميكشيش و مغزت هم به كمك ساعت زيستي بدنت به اين فرآيند كمك مي كنه
پيشنهاد مي كنم بهش فكر نكن و يه مدتي ساعت چك نكن مثلا بپرس ببين چي ميشه

eitkod
30-05-2012, 18:18
با دوستان که هستیم من مسخره ی ادمای خرافی در مورد اعدادی مثل 13 و 33 می کنم
واسه همین وقتی از این چیزا میبینم شروع می کنم
حالا هم چند روزی میشه که ساعت دقیقه شمارش 13 یا 33 (و یا جاهای دیگه) است ولی مهم ترین نکته اینه که هنوز نه دیونه ام نه تو مرزش (شاید چون از قبل بودم...)