PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید لپ تاپ تا سقف 1400

Romina.M
14-09-2011, 14:14
سلام دوستان.
می خوام یه لپ تاپ بخرم که :
1- سقف قیمتش یک و 400 باشه.
2- حتماً سونی وایو باشه.
3- می خوام ببرم سرکار بیارم راحت باشه (14 اینچ به بالا نباشه)
4- خوشگل و دخترونه و چشم گیر باشه.

1- سی پی یوش حداقل M370 باشه. (کار زیادی نمی خوام باهاش انجام بدم ، فقط راحت بشه باهاش کار کرد ، سرعتش بالا باشه ، واسه تایپ و اینترنت رفتن و آهنگ گوش دادن و فیلم HD دیدن مناسب باشه ، یعنی نمی خوام خیلی قوی باشه ولی بشه 4 - 5 تا کار رو به راحتی باهاش انجام داد.
2- هاردش 7200 rpm باشه بهتره ، 5400 کنده!
3- گرافیکش واسه فیلم HD مناسب باشه ، اهل بازی نیستم ولی مثلاً need for speed hot pursuit و این جور بازی ها رو بتونه اجرا کنه حالا نه high details ولی معمولی بشه بازی کرد.
4- زیاد داغ نکنه در حالت عادی که نیاز به کول پد نباشه.
5- کیفیت LED ش هم خوب باشه که یه وقت سر کار آفتاب افتاد روش اذیت نکنه.
6- بلوری نداشته باشه بهتره فقط دی وی دی رایتر داشته باشه نمی خوام الکی پول بدم گرچه فکر کنم سونی ها همشون بلوری دارن!
7- ویندوز هم نداشته باشه بهتره ولی فکر کنم سونی ها همه دارن پس هرچی ویندوزش لایت تر باشه بهتر. مثلاً home premium باشه.
8- حداقل 4 گیگ رم داشته باشه.
9- باتری هم خوب نگه داره

ازتون درخواست راهنمایی دارم.
پیشاپیش تشکر:11:

Xilevens
14-09-2011, 17:21
مناسبترین سری ها فک کنم EB4 و EA4 خوب باشه قطعات اصلی و ظاهر تقریبا یکی هستن میمونه قطعات جزئی تر
سری S هم هست فقط گرافیکش خیلی بالا نیست

mehdi666lp
14-09-2011, 20:24
سلام دوستان.
می خوام یه لپ تاپ بخرم که :
1- سقف قیمتش یک و 400 باشه.
2- حتماً سونی وایو باشه.
3- می خوام ببرم سرکار بیارم راحت باشه (14 اینچ به بالا نباشه)
4- خوشگل و دخترونه و چشم گیر باشه.

1- سی پی یوش حداقل M370 باشه. (کار زیادی نمی خوام باهاش انجام بدم ، فقط راحت بشه باهاش کار کرد ، سرعتش بالا باشه ، واسه تایپ و اینترنت رفتن و آهنگ گوش دادن و فیلم HD دیدن مناسب باشه ، یعنی نمی خوام خیلی قوی باشه ولی بشه 4 - 5 تا کار رو به راحتی باهاش انجام داد.
2- هاردش 7200 rpm باشه بهتره ، 5400 کنده!
3- گرافیکش واسه فیلم HD مناسب باشه ، اهل بازی نیستم ولی مثلاً need for speed hot pursuit و این جور بازی ها رو بتونه اجرا کنه حالا نه high details ولی معمولی بشه بازی کرد.
4- زیاد داغ نکنه در حالت عادی که نیاز به کول پد نباشه.
5- کیفیت LED ش هم خوب باشه که یه وقت سر کار آفتاب افتاد روش اذیت نکنه.
6- بلوری نداشته باشه بهتره فقط دی وی دی رایتر داشته باشه نمی خوام الکی پول بدم گرچه فکر کنم سونی ها همشون بلوری دارن!
7- ویندوز هم نداشته باشه بهتره ولی فکر کنم سونی ها همه دارن پس هرچی ویندوزش لایت تر باشه بهتر. مثلاً home premium باشه.
8- حداقل 4 گیگ رم داشته باشه.
9- باتری هم خوب نگه داره

ازتون درخواست راهنمایی دارم.
پیشاپیش تشکر:11:

مدل جدید از Sony که 14 اینچه...رنگ دخترونه داره....کانفیگ خوب مناسب Sony CA15FG
.
.
بخر لذت ببر

Romina.M
21-09-2011, 11:42
دوستان یه سؤال : این لپ تاپ های سونی رو موقع خرید از کجا می شه فهمید کجایی هست و کانفیگش فیک نباشه؟ دل رو با سرویس تگ می شه فهمید ولی سونی رو چه طور؟ این مدل ca15fg مال چین هست؟ این پسوند fg و fx داستانش چیه؟ این مدل s13a مال کجاست؟ با گارانتی ایران رهجو پسوندش چی می شه؟ یکم کمکم کنید ممنون می شم:11:

mehdi666lp
21-09-2011, 12:05
دوستان یه سؤال : این لپ تاپ های سونی رو موقع خرید از کجا می شه فهمید کجایی هست و کانفیگش فیک نباشه؟ دل رو با سرویس تگ می شه فهمید ولی سونی رو چه طور؟ این مدل ca15fg مال چین هست؟ این پسوند fg و fx داستانش چیه؟ این مدل s13a مال کجاست؟ با گارانتی ایران رهجو پسوندش چی می شه؟ یکم کمکم کنید ممنون می شم:11:.
.
.
پسوند FG واسه رهجو هستش که فقط رهجو وارد میکنه و سفارش خاورمیانه هست ولی پسوند FX پارت غیر آسیا هستش......مدل S هم چین هست اینایی که تو ایران هستش ساخت چین هستش....سری Z فقط ساخت ژاپن هستش که قیمتش سر به فلک هست........پسوند رهجو G هستش

mokhtal7
21-09-2011, 12:17
من یه لپ تاپ تا سقف 1300 میخام بگیرم.لطفا راهنمایی کنید بهترین برند و مدل جیه؟

Mr.Mazmamfi
21-09-2011, 16:07
من یه لپ تاپ تا سقف 1300 میخام بگیرم.لطفا راهنمایی کنید بهترین برند و مدل جیه؟

سلام
عضویتتون رو تو p30 تبریک میگم .:11:
پیشنهاد میگنم یه تاپیک مجزا بزنید و بودجه + کاربرد دقیقتون رو مشخص کنید اون موقع بهتر میتونیم راهنمایتون کنیم .