PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید لپتاپ تا 1300000

kpasargad
14-09-2011, 13:18
سلام دوستان . واقعا گیج گیجم! نمی دونم چی بگیرم. امیدوارم این جا به نتیجه برسم. اکثر تاپیک ها رو هم خوندم.
لپتاپی که پسندیدم Lenovo y560p هست ولی مسلما Y570 ّبهتره اما اصلا نمیدونم تو ایران هست یا قیمتش چقدره؟ لپتاپ های ایسوس رو هم دوست دارم ولی هنوز لنوو به نظرم بهتره . اچ پی ، دل ، سونی و ... رو هم اصلا فکرشو نمیکنم. نظر شما چیه؟ به نظرتون چی بگیرم؟ در مورد Y570 هم اگر اطلاع دارید بگید. راستی من تو اصفهانم به نظرتون بهترین راه خرید چیه؟ ممنون.

Mr.Mazmamfi
14-09-2011, 15:45
مسلما Y570 ّبهتره اما اصلا نمیدونم تو ایران هست یا قیمتش چقدره؟
سلام
بله این لپ تاپ به تازگی وارد ایران شده . سازگار وارد کرده .

لپتاپ های ایسوس رو هم دوست دارم ولی هنوز لنوو به نظرم بهتره .
باید رو مدل بحث بشه .

نظر شما چیه؟ به نظرتون چی بگیرم؟

کاربرد دقیق ؟

در مورد Y570 هم اگر اطلاع دارید بگید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mehdi666lp
14-09-2011, 20:11
سلام دوستان . واقعا گیج گیجم! نمی دونم چی بگیرم. امیدوارم این جا به نتیجه برسم. اکثر تاپیک ها رو هم خوندم.
لپتاپی که پسندیدم Lenovo y560p هست ولی مسلما Y570 ّبهتره اما اصلا نمیدونم تو ایران هست یا قیمتش چقدره؟ لپتاپ های ایسوس رو هم دوست دارم ولی هنوز لنوو به نظرم بهتره . اچ پی ، دل ، سونی و ... رو هم اصلا فکرشو نمیکنم. نظر شما چیه؟ به نظرتون چی بگیرم؟ در مورد Y570 هم اگر اطلاع دارید بگید. راستی من تو اصفهانم به نظرتون بهترین راه خرید چیه؟ ممنون..
.
.
مدل خوبی هستش که تازه تو ایران وارد شده قیمت 1.400 هستش .....بهترین راه خرید حضوری هستش.....از HP هم میتونی HP DV6 - 6199ee برداری و از Asus هم مدل Asus N55SF

kpasargad
15-09-2011, 10:29
.
.
.
مدل خوبی هستش که تازه تو ایران وارد شده قیمت 1.400 هستش .....بهترین راه خرید حضوری هستش.....از HP هم میتونی HP DV6 - 6199ee برداری و از Asus هم مدل Asus N55SF

قیمت اینا رو با یه لینک مشخصات میشه بدین؟ تو اصفهان می تونم با همین قیمت بخرم؟

کاربرد دقیق ؟

کاربردم بیشتر یه جایگزین برای پی سیه. کار های گرافیکی ، برنامه نویسی و بازی های روز. همچنین وبگردی. کلا استفادم زیاده و مدت زیادی در روز می خوام استفاده کنم. به نظرم Y570 تنها مشکلش صفحه نمایششه . البته اگه USB3 داشته باشه. اما نمی دونم با چه قیمتی می تونم تهیه اش کنم . اونم تو اصفهان.

mehdi666lp
15-09-2011, 12:29

کاربردم بیشتر یه جایگزین برای پی سیه. کار های گرافیکی ، برنامه نویسی و بازی های روز. همچنین وبگردی. کلا استفادم زیاده و مدت زیادی در روز می خوام استفاده کنم. به نظرم Y570 تنها مشکلش صفحه نمایششه . البته اگه USB3 داشته باشه. اما نمی دونم با چه قیمتی می تونم تهیه اش کنم . اونم تو اصفهان..
.
.
.
تو اصفهان بگرد ببین گارانتی سازگار رو کجا داره از انجا بخر.......اومده تو اصفهان بگرد ببن کجاش داره

Mr.Mazmamfi
15-09-2011, 13:25
قیمت اینا رو با یه لینک مشخصات میشه بدین؟

الان برات پ . خ میکنم .

کاربردم بیشتر یه جایگزین برای پی سیه. کار های گرافیکی ، برنامه نویسی و بازی های روز. همچنین وبگردی. کلا استفادم زیاده و مدت زیادی در روز می خوام استفاده کنم. به نظرم Y570 تنها مشکلش صفحه نمایششه . البته اگه USB3 داشته باشه. اما نمی دونم با چه قیمتی می تونم تهیه اش کنم . اونم تو اصفهان.
مدل ؛570 خیلی خوبه ولی قیمتش برای شما بالاس .
با این بودجه میتونی مدل های 6080 و یا 6177 رو هم از hp یه نگاهی بندازی .
عکساش :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mehdi666lp
15-09-2011, 13:52

کاربردم بیشتر یه جایگزین برای پی سیه. کار های گرافیکی ، برنامه نویسی و بازی های روز. همچنین وبگردی. کلا استفادم زیاده و مدت زیادی در روز می خوام استفاده کنم. به نظرم Y570 تنها مشکلش صفحه نمایششه . البته اگه USB3 داشته باشه. اما نمی دونم با چه قیمتی می تونم تهیه اش کنم . اونم تو اصفهان..
.
.
Lenovo Y570 پورت USB 3.0 داره........مشخصاتش تو سایت سازگار هستش...........

kpasargad
15-09-2011, 16:13
احتمال میدید تو ماه های آینده تا چقدر قیمتش پایین بیاد؟

Mr.Mazmamfi
15-09-2011, 16:31
لینکش رو از سایت سازگار میدین؟
:18::18::18::18::18:

من برات پ.خ کردم . نمیدونم شاید نرسیده !
2باره میفرستم .

mehdi666lp
15-09-2011, 18:08
احتمال میدید تو ماه های آینده تا چقدر قیمتش پایین بیاد؟.
.
.
.
نوسان بازار هیچی رو مشخص نمیکنه.......شاید بیاد شاید فعلا نیاد