PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کاهش حجم عکس

mjorh
14-09-2011, 13:03
یه نرم افزار واسه کاهش حجم عکس میخواسم ....

xeNociDe
14-09-2011, 13:23
AnyPic Image Resizer Pro | تغییر سایز ساده تصاویر بدون افت کیفیت تصویر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
AnyPic Image Converter | مبدل قدرتمند تصاویر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
کمی حرفه ای تر :
Corel Paint Shop Pro Photo / تمام نسخه‌ها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

jafarian
14-09-2011, 13:54
ازبرنامه های Light Image Resizer یا که Fotosizer یا VSO image resizer هم میتونید استفاده کنید:20:

تاپیک Light Image Resizer

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتاپیک Fotosizer

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mjorh
14-09-2011, 14:37
AnyPic Image Resizer Pro | تغییر سایز ساده تصاویر بدون افت کیفیت تصویر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
AnyPic Image Converter | مبدل قدرتمند تصاویر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
کمی حرفه ای تر :
Corel Paint Shop Pro Photo / تمام نسخه‌ها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
دومیرو دان کردم ولی سریال میخواد ، میخوام عکسو اپ کنم تو سایت دانشگاه نباید نوشته ای داشته باشه اما با ورژن تریال بعد از تبدیل فایل یه نوشته ای زیر عکس میاره!!!:41:

mjorh
14-09-2011, 14:45
key gun رو پیدا کردم ،درس شد
دستون درد نکنه.