PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کسی میدونه این عکسها جه جوری درست میشه

blue man2
13-09-2011, 15:00
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

part gah
13-09-2011, 15:11
آموزش دونه به دونه عکس ها و کارایی که کردن که ممکن نیست.شما مثلا بگین از کدوم حال خوشتون اومده تا من بگم چه طوری اون حالتو توی عکس ایجاد کنید.:20:

blue man2
13-09-2011, 15:48
مثلا همون سومی
همشون با فتوشاپه؟

part gah
16-09-2011, 11:36
مثلا همون سومی
همشون با فتوشاپه؟
من تصویر سوم نگاه کردم بیشتر شبیه یه تصویر سازیه با فتوشاپ کار خیلی سختیه.ادغام چند فضای مختلف با همه که حتی منم نمیتونم به این تمیزی در بیارم.اما اون یکی ها بازم یه جوری میشه با فتوشاپ اجراشون کرد.ولی در کل 3 تصویر تصاویری سختی هستن.

YAHYA-PRO
17-09-2011, 11:16
مثلا همون سومی
همشون با فتوشاپه؟
آره در آوردنش مشکله ولی میشه
الان کجای این کارو نمیدونی چطوری اجرا کنی ؟ همش آب و قطرات و آبه که پاشیده شده
یه آموزش در مورد نوشته شیری قبلا گذاشتم اونو دانلود کن احتمالا به کارت میاد . اون آموزش با شیر و قطرات شیر اجرا شده بود

Shayan AW
17-09-2011, 15:42
عکس سوم نسبتا آسونه ساختنش و Detail خاصی هم نداره
عکس اول هم باز ساختش آسونه ولی رنگ بندی دقیقی میخواد
عکس دوم هم ساختش خیلی زمان بره و به نظر من از همش سخت تره و به احتمال زیاد کل عکس از فتوشاپ نیست و از برنامه های دیگه هم استفاده شدهه
در کل توضیح دادن این 3 عکس خودش حداقل 20 صفحه میشه

blue man2
18-09-2011, 06:30
حالا میشه ساخت همون عکس سومی رو توضیح بدین