PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : این ارور معنیش چیه ؟ آیا ویندوز مشکل داره ؟

TimeWarp
13-09-2011, 14:56
سلام .

معنی ارور زیر چیه ؟ سیستم بعضی مواقع ( کم ) هنگ میکنه و بعد ری استارت این پیام رو میده .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در ضمن رایت هم نمیشه کرد و دی وی دی ها رو میسوزونه . با نرو و clonecd تست کردم . ربطی به نرم افزار نداره و همچنین کابل های اتصال هارد به رایتر هم مشکل ندارن و از نوع قفلی هستن . جالب اینه که رایتر دی وی دی و سی دی رو میخونه ولی رایت نمیکنه .

اینم یه عکس از برنامه هایدر حال اجرا که فکر نکنم ویروس گرفته باشه چون از آنتی ویروس avast استفاده می کنم که هر روز آپدیت میشه .

لطفا راهنمایی کنید .:10:

پیشاپیش ازتون تشکر می کنم .:40::11:

موفق و موید باشید

jafarian
13-09-2011, 15:07
ویندوز شما به احتمال زیاد ویروس گرفته برتامه سایت پایین دان کنید نصب کنید اول دیدین مشکلتون هنوز برطرف نشد ازبرنامه سایت دوم استفاده کنید:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

TimeWarp
13-09-2011, 18:38
ویندوز شما به احتمال زیاد ویروس گرفته برتامه سایت پایین دان کنید نصب کنید اول دیدین مشکلتون هنوز برطرف نشد ازبرنامه سایت دوم استفاده کنید:20:

دستتون درد نکنه . این روش رو تست کردم ولی تاثیری نکرد . :41:

jafarian
13-09-2011, 22:54
تو این سایت پایینم 3 تا روش بصورت ساده گفته یکیش ازطریق آپدیت ویندوز روش دوم ازطریق رجیستری روش سوم ازطریق پنجره cmd یک نرم افزارم تو لینک دوم قرار میدم وقتی که اجاش کردین تمامی گزینهای برنامه رو enable کنید.