ورود

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در مورد انتخاب نوکیا X7

Green_life
13-09-2011, 13:32
ببخشید دوستان،کسی اطلاعاتی راجع به این گوشی داره؟
1-میخواستم ببینم قیمتش چنده؟
2-چه ایراداتی داره؟
3-صفحه لمسیش از لحاظ حساس بودن و پاسخ دهی سریع به پای اچ تی سی یا آیفون میرسه یا نه؟
4-بلندی اسپیکرش در چه حدیه؟
لطفا اساتید راهنمایی کنند

amiredge
13-09-2011, 21:44
اگه منظورت x7-00 هست،قیمتش دور و بر 520 تومانه.ولی از من میشونی این قدر پول رو واسه ی گوشی سیمبیان دور نریز.پشیمون میشی و ارزشش رو نداره.بهترین گزینه Sony Ericsson Xperia Arc از نظر من.

anathema-m
13-09-2011, 22:39
کاملا پست بالا رو تائید میکنم. سیمبیان اصلا ارزش خرید نداره. اگر میخوای اینقدر هزینه کنی Arc بهترین گزینه هست.

Green_life
13-09-2011, 23:00
ببخشید شما دوستان از این گوشی استفاده کردید که این حرفو میزنید؟
چون حقیقتش من با نوکیا بیشتر حال میکنم
اگه با این گوشی کار کردید میشه معایبش رو بگید؟
1-صفحش مولتی تاچ هست؟
2-حساس بودن صفحش چقدره؟
یعنی واقعا ارزش خرید نداره؟
چرا تو این فروم جایی در مورد این گوشی صحبت نشده؟!!!

P I R A N H A
13-09-2011, 23:19
1:بله مولتی تاچه
2:عالیه

چرا تو این فروم جایی در مورد این گوشی صحبت نشده؟!!!
چون نسبت به قیمتش ارزش خرید نداره

Green_life
13-09-2011, 23:33
ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم:
1-بلندی صدای اسپیکرش(با توجه به استریو بودنش)چقدره؟
2-علت گرونی بیش از حد این گوشی چیه؟

anathema-m
13-09-2011, 23:40
من باهاش کار نکردم ولی اینا رو میدونم:
این گوشی از کدوم نظر قوی تر از Arc هست؟از هیچ نظر:31:
ولی از چه نظر ضعیف تره؟از همه نظر:31:

Highbury
14-09-2011, 13:54
با بخشی از حرفهای دوستان موافق و مخالفم
اینکه بعضی ها میگن سیمبین به درد نمیخوره ، قدیمی شده و... رو اصلا قبول ندارم. خواهشا دلیل فنی بیارید که به درد نمیخوره . چطور سیمبین که کلی برنامه داره خوب نیست اما بادا که برنامه هاش خیلی کمتره و دردسرهاش هم بیشتره بهتره.

اما در مورد ایکس 7 موافقم. درسته این گوشی سیمبین هست و سیستم عامل خوبیه وخودش هم گوشی خوبیه.اما عقل حکم میکنه با 500 هزارتومان آرک رو بخریم. آرک از همه لحاظ نسبت به ایکس 7 بهتره.

در مورد بلندی اسپیکر. والله تو این دوره زمونه کسی صدای گوشی رو چک نمیکنه. شما فکر کنم کاربر معمولی باشید و هیچوقت از ده درصد ویژگی های آندروئید استفاده نمیکنید. با این حال آرک گوشی خوبیه اما صدای اسپیکر ایکس 7 قاعدتا باید بلندتر باشه.

البته صدای گوشیهای چینی 50 هزارتومانی هم پنج برابر ایکس 7 هست:5:

amiredge
14-09-2011, 21:46
با بعضی از حرف های zimka_14162 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان موافقم با بعضی هاشون مخالف.

اول اینکه سیمیین ضعف هاش به همه ثابت شده و واسه همینم تا سال 2013 کلا کنار گذاشته میشه و نوکیا هم که خودش اینو دونسته رو به وین فون اورده.در ضمن این رو هم همه میدونن که با آندروید اصلا قابل مقایسه نیست.
---------

البته صدای گوشیهای چینی 50 هزارتومانی هم پنج برابر ایکس 7 هست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با این نظرتون خیلی موافقم.به نظر من حیفه که پول رو به خاطر صدا بریزیم دور و گوشی هوشمند بخریم.تو این مورد گوشی چینی خیلی بهتره.

Highbury
14-09-2011, 22:05
اقا من کی گفتم سیمبین از آندروئید بهتره؟ من میگم از لحاظ کاربردی و برنامه خوری از بادا بهتره. خودم ایکس 10 دارم

اما خداییش الان با 300 تومان مثلا c6-01 به قیمت می ارزه یا سامسونگ ایس. خیلی ها هستن همین 300 تومان رو به زور جمع میکنن و میخوان نهایت استفاده رو ببرن.

من خودم میخواستم ویو2 بگیرم. یه سری نرم افزار برای من ضروری بود که متاسفانه بادا اونا رو نداشت و به خاطر همین فعلا بی خیالش شدم و منتظرم که آندروئیدهای جدید بیاد.

البته من اصلا موافق سیمبین 3 نیستم و بارها این رو گفتم. چون محیط کاربریش دلچسب نیست و قدیمیه اما سیمبین آنا محیطش خیلی عوض شده و حتی سیمبین بل زیباترم میشه.

یه مقایسه بین سی 6-01 و سامسونگ ایس میکنم:
با اینکه سی یو ش کمی ضعیفتره اما بازی های سنگین به راحتی روی c6-01 جواب میده اما روی سامسونگ ایس نمیشه.
دوربین بهتر
فیلمبرداری خیلی بهتر. خدایش الان فیلمبرداری HD ضروری شده و حداقل گوشی باید HD رو داشته باشه
اما این نظر من فقط در مورد c6-01 هست و نه c7. چون کسی که 370-80 تومان برای سی 7 میخواد هزینه کنه بهش میگم ایکس 10 بخر که از هر لحاظ بهتره.

Green_life
14-09-2011, 22:56
خدمت شما دوست عزیز عرض کنم وقتی میگم بلندی صدا منظورم کیفیت صدا هم هست
توی بعضی از مدل های نوکیا صدای اسپیکرش یه بم خاصی داره که تو مدل های دیگه نوکیا و هیچ یک از مارک های دیگه وجود نداره مثل 5800 یا n95 8g
در ضمن میدونم صدای اسپیکر چینی بیشتر هست.بنده این گوشی رو با برند های معروف مقایسه میکنم نه چینی!
حالا چرا همتون xperia arc رو پیشنهاد میکنید؟!! چرا کسی از htc حرفی نمیزنه؟!!

Highbury
15-09-2011, 00:59
ارک هم قیمته ایکس 7 هست. شما قصد خرید ایکس 7 را داشتید و بچه ها گفتن اگه میخواهی 500 خرج کنی آرک بگیری بهتره به چند دلیل:
1- صفحه نمایش بزرگتر
2- وزن کمتر و باریکتر
3- سیستم عامل آندروئید 2.3
4- دوربین بهتر
5- ظاهر شیکتر( ایکس 7 هم شیکه)
6- باتری ایکس 7 اصلا جالب نیست:41:
7- ایکس 7 ارزش قیمت پرداختی رو نداره. قیمتش باید حدود 420-30 هزار تومان باشه.
به همین دلایل میگیم که آرک بهتره که واقعا هم بهتره. از هر لحاظ.
گوشیهای 500 تومانی معمولا کمتر دست کسی هست و کمتر کسی سه چهار تا از اینها رو داره که صداشون رو مقایسه کنه.
معمولا صداها معمولی هست و ایکس 7 چون دو اسپیکر داره احتمال صدای بهتری نسبت به آرک داشته باشه اما در سایر موارد ارک خیلی بهتره.

اچ تی سی تو 500 تومان چیز خاصی نداره که از آرک بهتر باشه.ویندوز موبایل هاشم که ارزانه مثل تروفی که 310 تومانه.اما ویندوز موبایل محدودیت های عجیبی داره که واقعا عذاب آوره.

در کل اگه 500 میخواهی خرج کنی فقط آرک رو بخر