PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در مورد سِت کردن لباس

Amin_0913
12-09-2011, 19:18
سلام
ما هفته بعد یه مراسم عروسی دعوتیم حالا میخوام از شما دوستان میخوام بپرسم که چه کراواتی میتونم با این کت و پیراهن ست کنم
البته عکس زیاد خوب نیست ولی رنگ کت ذغالی و رنگ پیراهن قرمز براق

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ملا نصرالدین
13-09-2011, 10:07
کروات باید رنگش هم به کت بیاید هم به پیراهن.باید به کروات ذغالی قرمز بگیری

jeremy28
13-09-2011, 13:44
به نظر من کراوات سفید (شیری) با این ترکیب عالی میشه.

reza_3722
13-09-2011, 13:55
کراوات مشکی با خط های اریب قرمز
یا برعکس

Amin_0913
13-09-2011, 15:48
کراوات مشکی با خط های اریب قرمز
یا برعکس
مرسی از دوستان
این رنگ رو پیدا نکردم

jeremy28
13-09-2011, 19:26
نوع ست کردن به نوع روحیات خود شخص و محیط هم بستگی داره!

اون ترکیبی که یه عده ای رو بسیار شیک پوش و جذاب جلوه می ده، ممکنه روی شما یا من جواب نده.
با وجود اینکه حتماً به پیشنهاد دیگران هم باید توجه کرد، ولی اصل، رضایت خود شخص هست.

کراوات با رنگ مشکی و خطوط قرمز یا برعکس، بسیار ترکیب هوشمندانه و هارمونیک و البته بسیار رسمی ای هست.

ولی دلیل اینکه من رنگ شیری رو پیشنهاد کردم، یکی به خاطر محیطی هست که می خوای در اون شرکت کنی که محیط عروسی و (به تلقی من!) یک محیط بسیار شاد هست...

البته باز هم عروسی به عروسی فرق می کنه، ممکنه نوع پوشش مهمون های یک عروسی و سطح بزن و بکوب و فضای حاکم بر اون، روی پوشش ما هم تاثیر بذاره.

چون تلقی من یه محیط بسیار شاد هست (با توجه به سابقه ذهنی خودم از عروسی)، رنگ شیری می تونه شما رو شادتر نشون بده و توجه جمع رو بیشتر به شما جلب کنه!!!

ولی کراوات قرمز و مشکی، شما رو رسمی تر، جدی تر و شاید تاریکتر نشون بده.
منظورم از تاریکتر اینه که اون نوری که این رنگ ها منعکس می کنن، کمتره و خوب شما رو نسبت به رنگ شیری جدی تر و نسبتاً کلاسیک تر می تونه نشون بده. هر چند رنگ قرمز یه رنگ شاده، ولی این ترکیب می تونه در یک مهمانی رسمی و مجلل بدون اسباب موسیقی و بزن و بکوب هم استفاده بشه.

حالا پبشنهادهایی که شده، می تونه کمکت کنه که با توجه به فضای اون عروسی و البته روحیه خودت، این رنگ ها یا یه رنگ دیگه ای رو انتخاب کنی.

ضمناً به کسی برنخوره، من نظر خودم رو گفتم و نظر دیگران هم محترمه...

در آخر، ببخشید که اینقدر فلسفه بافی کردم :46:

S@nti@go_s&k
13-09-2011, 19:34
صورتی هم خوبه

Amin_0913
13-09-2011, 21:20
نوع ست کردن به نوع روحیات خود شخص و محیط هم بستگی داره!

اون ترکیبی که یه عده ای رو بسیار شیک پوش و جذاب جلوه می ده، ممکنه روی شما یا من جواب نده.
با وجود اینکه حتماً به پیشنهاد دیگران هم باید توجه کرد، ولی اصل، رضایت خود شخص هست.

کراوات با رنگ مشکی و خطوط قرمز یا برعکس، بسیار ترکیب هوشمندانه و هارمونیک و البته بسیار رسمی ای هست.

ولی دلیل اینکه من رنگ شیری رو پیشنهاد کردم، یکی به خاطر محیطی هست که می خوای در اون شرکت کنی که محیط عروسی و (به تلقی من!) یک محیط بسیار شاد هست...

البته باز هم عروسی به عروسی فرق می کنه، ممکنه نوع پوشش مهمون های یک عروسی و سطح بزن و بکوب و فضای حاکم بر اون، روی پوشش ما هم تاثیر بذاره.

چون تلقی من یه محیط بسیار شاد هست (با توجه به سابقه ذهنی خودم از عروسی)، رنگ شیری می تونه شما رو شادتر نشون بده و توجه جمع رو بیشتر به شما جلب کنه!!!

ولی کراوات قرمز و مشکی، شما رو رسمی تر، جدی تر و شاید تاریکتر نشون بده.
منظورم از تاریکتر اینه که اون نوری که این رنگ ها منعکس می کنن، کمتره و خوب شما رو نسبت به رنگ شیری جدی تر و نسبتاً کلاسیک تر می تونه نشون بده. هر چند رنگ قرمز یه رنگ شاده، ولی این ترکیب می تونه در یک مهمانی رسمی و مجلل بدون اسباب موسیقی و بزن و بکوب هم استفاده بشه.

حالا پبشنهادهایی که شده، می تونه کمکت کنه که با توجه به فضای اون عروسی و البته روحیه خودت، این رنگ ها یا یه رنگ دیگه ای رو انتخاب کنی.

ضمناً به کسی برنخوره، من نظر خودم رو گفتم و نظر دیگران هم محترمه...

در آخر، ببخشید که اینقدر فلسفه بافی کردم :46:
خوبه
مرسی
منو وادار کردی رنگ شیری هم فکر کنم
حالا اگه شد یه تستی میزنم

0037
13-09-2011, 21:42
به نظر من رنگ سربی مات با خطوط مورب سربی براق

Alamate Soal
13-09-2011, 22:26
راستش این رنگ خیلی مناسب برای جوان ها نیست و کراوات هم خیلی با این کت و شلوار و پیراهن بدون جلیقه جور در نمیاد ولی تنها رنگ کراواتی که بهش میاد کراواتی هست که رنگ اصلیش مشکی باشه و بهتره به صورت خیلی جزئی نقطه ها یا راه راه های باریک هاشیه ای به رنگ قرمز داشته باشه :)
سفید و شیری و ... خیلی ضایست

ملا نصرالدین
14-09-2011, 10:00
کت شلوار و پیراهنت رو ببر یه مغازه ای که کروات میفروشه اونجا از فروشنده بپرس.رنگ هایی هم که دوستان بهت گفتند یادت باشه.بالاخره یه کروات خوب پیدا میکنی.در ضمن کروات علاوه بر کت حتما باید به رنگ لباست هم بیاد.چون اصولا موقع رقصیدن و.. کت به تن اقایان بند نمیشه و در می اورند اینه که اگه کروات به رنگ پیراهنت نیاد جالب نمیشه