PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطور تلویزیون سامسونگ رو با کامپیوتر شبکه کنیم؟

sheytoon001
12-09-2011, 18:48
سلام به همه دوستان عزیز
من یه ال سی دی سامسونگ 40D585 خریدم
در منوی اون یه قسمت به نام تنظیمات شبکه داره و همینطور allsharing
میخواستم بپرسم آیا امکانش هست که تلویزیون رو با کامپیوتر شبکه کنیم و تصاویر و فیلم ها رو از طریق کابل شبکه تماشا کنیم؟
توضیح اینکه من یه کابل رو از تلویزیون به روتر(مودم) وصل کردم و آی پی ها رو هم شناخت اما نمیدونم بعدش چیکار باید کرد

nirvad
12-09-2011, 20:51
سلام دوست عزیز،
راستش منم میخ.ام این مدلو بخرم (البته بین این مدل و Sony CX520 موندم!)
الان داشتم راجع به همین موضوعی که شما پرسیدی جسنجو میکردم تا اونجا که من فهمیدم 2 تا راه برای این کار وجود داره یکی استفاده از برنامه Samsung PC Share Manager هست که اینجا میتونی راجعبش بخونی که فکر میکنم برای Win XP & Vista نیاز باشه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ولی ظاهرا تو Win 7 با خود سرویس شیرینگ ویندوز میتونی انجام بدی که اینجا میتونی بخونی راجعبش:

بازم تاکید میکنم من خودم این روشها رو امتحان نکردم. اگه بتونی نتیجرو همینجا بگی ممنون میشم.

در ضمن چندتا سوالم داشتم اگه بتونی کمک کنی ممنون میشم :دی

یکی اینکه آیا به اینترنت میشه وصل شد یعنی استفاده خاصی کرد؟
کلا ازش راضی هستی؟ :دی
بعدم اینکه ظاهرا فرمت های زیادیرو پشتیبانی میکنه! درسته؟ موردی بوده که نتونی ببینی باهاش؟
میتونم بپرسم چه قیمتی خریدی؟ تو جمهوری که ماشالا از 980 تومن بود تا 1200! واقعا گیج شدم
اگرم در مورد Sony CX502 اطلاعاتی داری ممنون میشم تا جایی که میدونم یه عیبش اینه که فرمت های خیلی کمی رو پشتیبانی میکنه!

ممنون و موفق باشی

nirvad
12-09-2011, 21:34
این برنامه هم اونطور که نوشته انگار برای همین کاره:

sheytoon001
12-09-2011, 22:47
سلام دوست عزیز،
راستش منم میخ.ام این مدلو بخرم (البته بین این مدل و Sony CX520 موندم!)
الان داشتم راجع به همین موضوعی که شما پرسیدی جسنجو میکردم تا اونجا که من فهمیدم 2 تا راه برای این کار وجود داره یکی استفاده از برنامه Samsung PC Share Manager هست که اینجا میتونی راجعبش بخونی که فکر میکنم برای Win XP & Vista نیاز باشه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدولی ظاهرا تو Win 7 با خود سرویس شیرینگ ویندوز میتونی انجام بدی که اینجا میتونی بخونی راجعبش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبازم تاکید میکنم من خودم این روشها رو امتحان نکردم. اگه بتونی نتیجرو همینجا بگی ممنون میشم.

در ضمن چندتا سوالم داشتم اگه بتونی کمک کنی ممنون میشم :دی

یکی اینکه آیا به اینترنت میشه وصل شد یعنی استفاده خاصی کرد؟
کلا ازش راضی هستی؟ :دی
بعدم اینکه ظاهرا فرمت های زیادیرو پشتیبانی میکنه! درسته؟ موردی بوده که نتونی ببینی باهاش؟
میتونم بپرسم چه قیمتی خریدی؟ تو جمهوری که ماشالا از 980 تومن بود تا 1200! واقعا گیج شدم
اگرم در مورد Sony CX502 اطلاعاتی داری ممنون میشم تا جایی که میدونم یه عیبش اینه که فرمت های خیلی کمی رو پشتیبانی میکنه!

ممنون و موفق باشی
سلام دوست من
برا راهنمایی هایی که کردین واقعا ممنونم
چک میکنم و خبرش رو همینجا میدم
راستش نمیدونم اما فکر کنم اینترنت نداره ، من گزینه ای در این باره ندیدم
ازش که به عنوان یه تلویزیون راضیم (جای مانیتور هم میتونی ازش استفاده کنی چون پورت vga داره:31:)
منم شنیدم فرمت های زیادی رو پشتیبانی میکنه اما خودم فقط فرمت mkv و زیرنویس srt رو تست کردم عالی پخش میکنه
من 1 میلیون و 90 هزار تومن از نمایندگی سام سرویس در گرگان خریدم(40 اینچ)
متاسفانه در مورد اون مدل هیچ اطلاعی ندارم، برا من که همین مورد پخش فرمت های مختلفش کفایت میکنه

sheytoon001
13-09-2011, 15:23
خوب تا اینجا، فقط خبرش رو بدم که میشه این تلویزیون رو با کامپیوتر شبکه کرد و عکس ، فیلم و موزیک رو به اشتراک گزاشت و اجرا کرد
اما روش دقیقش رو هنوز نمیدونم
من با ویندوز 7 تست کردم و از طریق مدیا پلیر ویندوز اینکار رو کردم
وقتی روشش رو کامل فهمیدم براتون توضیح میدم

nirvad
13-09-2011, 18:09
سلام دوست من
برا راهنمایی هایی که کردین واقعا ممنونم
چک میکنم و خبرش رو همینجا میدم
راستش نمیدونم اما فکر کنم اینترنت نداره ، من گزینه ای در این باره ندیدم
ازش که به عنوان یه تلویزیون راضیم (جای مانیتور هم میتونی ازش استفاده کنی چون پورت vga داره:31:)
منم شنیدم فرمت های زیادی رو پشتیبانی میکنه اما خودم فقط فرمت mkv و زیرنویس srt رو تست کردم عالی پخش میکنه
من 1 میلیون و 90 هزار تومن از نمایندگی سام سرویس در گرگان خریدم(40 اینچ)
متاسفانه در مورد اون مدل هیچ اطلاعی ندارم، برا من که همین مورد پخش فرمت های مختلفش کفایت میکنه

خواهش میشه! ممنون از شما که پاسخ سوالای منو دادین. :)

خوب تا اینجا، فقط خبرش رو بدم که میشه این تلویزیون رو با کامپیوتر شبکه کرد و عکس ، فیلم و موزیک رو به اشتراک گزاشت و اجرا کرد
اما روش دقیقش رو هنوز نمیدونم
من با ویندوز 7 تست کردم و از طریق مدیا پلیر ویندوز اینکار رو کردم
وقتی روشش رو کامل فهمیدم براتون توضیح میدم

چه خوب به سلامتی ایشالا! :) ممنون از اطلاع رسانیت ، حالا واقعا قابل استفاده هست؟ مشکل خاصی بر نخوردی؟ مثلا برای فیلم دیدن؟

لازم نیست مدیا پلیر باز باشه که؟ تنظیماش تو Win7 اینجاست دیگه؟
Control Panel\Network and Internet\Network and Sharing Center\Media streaming options

چیزی که برای من مبهمه اینه که انگار این کار یکم با Share کردن فایلها متفاوته و بهش Stream کردن میگن یعنی شاید کامپیوتر فایلو اجرا میکنه و به دستگاه یه Stream استانداد میده که پخش کنه. میتونی اینو یجوری امتحان کنی؟ مثلا اگه یه فورمتی که مدیا پلیر باز میکنه ولی دستگاه باز نمیکنه بهش بدی چی میشه؟ یا برعکس!

sheytoon001
13-09-2011, 20:32
خواهش میشه! ممنون از شما که پاسخ سوالای منو دادین. :)

چه خوب به سلامتی ایشالا! :) ممنون از اطلاع رسانیت ، حالا واقعا قابل استفاده هست؟ مشکل خاصی بر نخوردی؟ مثلا برای فیلم دیدن؟

لازم نیست مدیا پلیر باز باشه که؟ تنظیماش تو Win7 اینجاست دیگه؟
Control Panel\Network and Internet\Network and Sharing Center\Media streaming options

چیزی که برای من مبهمه اینه که انگار این کار یکم با Share کردن فایلها متفاوته و بهش Stream کردن میگن یعنی شاید کامپیوتر فایلو اجرا میکنه و به دستگاه یه Stream استانداد میده که پخش کنه. میتونی اینو یجوری امتحان کنی؟ مثلا اگه یه فورمتی که مدیا پلیر باز میکنه ولی دستگاه باز نمیکنه بهش بدی چی میشه؟ یا برعکس!
خواهش میکنم
بله قابل استفادست من چندتا ویدئو باهاش پخش کردم اما زیاد وقت نداشتم بیشتر امتحان کنم
اما مشکل هم بر خوردم، اول اینکه با مدیاپلیر که فایل رو به اشتراک میزاری خیلی طول میکشه و خیلی وقتا تلویزیون ارور میده که نمیتونه درخواست رو کامل کنه(فکر کنم به این دلیل که در همون لحظه کامپیوتر داره یه کاری روی فایلها انجام میده) و مشکل دیگه اینکه گمونم فایل های mp4 رو نمیتونه پخش کنه و این نشون میده که فایلها توسط تلویزیون پخش میشن چون کامپیوتر میتونه پخششون کنه
در مورد اون سوالتون هم گمونم نیازی به باز بودن مدیاپلیر نیست، و این تنظیماتی که گفتین من برای شبکه کردن با تلویزیون تغییری درش ندادم اما ممکنه قبلا برا شبکه با لپتاپ تغییری توش داده باشم
راستی فکر کنم از طریق اینترنت هم بشه آپدیتش کرد

sheytoon001
13-09-2011, 22:53
خوب، جالبه ، همون ویدئویی که با کابل شبکه اجرا نمیکرد رو با وصل کردن فلش اجرا میکنه
فعلا این فرمت ها رو تست کردم MKV و MP4 و AVI و WMV
البته بعضی ویدئو های WMV رو نمیدونم چرا پخش نمیکنه، اما بعضی رو هم پخش میکنه

pan_1356
14-09-2011, 08:58
دوستان ایقدر خودتون رو زحمت ندید برید از سایت سامسونگ نرم افزار allshare رو دانلود کنید و به راحتی فایلاتونو شر کنید

nimaaaa
11-10-2011, 08:31
sheytoon001 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سلام
منم مدل la40d585 خریدم - اگه راهنمایم کنی ممنون میشم

مثلا میشه برنامه ها رو ضبط کرد؟

جای فیشهای پشت و کنار چیکار میکنن؟