PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اساتيد كمك

real man
12-09-2011, 16:51
سلام و درود

دوستان من يه سيستم دارم كه برا ارشيو مولتي مديا بود و به TV وصل بود.

الان ميخوام جداش كنم بيارمش دفتر و واسش مانيتور بگيرم و ازش يه استفاده معمولي كنم.

كارت گرافيك و مادربوردش خروجي HDMI ندارن

محدوديت بودجه نيست و ميخوام اگه LED TV ها اشكال نداشته باشن دو كاربري همزمان داشته باشه كه بعد هم برا اتاق بچه بشه ازش به عنوان TV استفاده كرد. حالا نمي‌دونم LED يا LCD يا اينكه اصلا دور TV خط بكشم

ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد چه ماركي با چه قيمت و از كجا خريد كنم

mersoft
12-09-2011, 18:06
سلام و درود

مانیتورهای های دارای TV Tuner تنوع زیادی در بازار ندارند، مدلی که میتوانم از این دسته به شما پیشنهاد کنم V22t از AOC است که قیمتی حدود 230 هزارتومان دارد:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اما توصیه من تهیه یک نمایشگر با کیفیت تر بدون توجه به نداشتن TV Tuner است که با اضافه کردن یک گیرنده دیجیتال تلویزیون خاهید توانست هر دو نیاز خود را در سطح بهتری پوشش دهید. مدلی مانند IPS226V ساخت LG که حدود 300 هزارتومان بها دارد تصویر راضی کننده ای در اختیار شما قرار خاهد داد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حدود 50 هزار تومان هم برای گیرنده دیجیتال با خروجي HDMI باید هزینه کنید که در زمان نیاز میتوانیم راجع به آن گفتگو کنیم.

real man
13-09-2011, 15:15
سلام

ممنون از راهنماييتون

راستش دو تا سوال پيش امد
اول اينكه آيا در حال حاضر با توجه به توضيحات پست اول اين بهترين انتخاب هست ؟

دوم اينكه اگه بخوام بي‌خيال TV بشم ديگه اين مونيتور تو دفتر ميمونه و شايد يه چيز معمولي بگيرم بهتر باشه كه خوب هزينه‌اش هم خيلي كمتر ميشه. در واقع با توجه به اينكه سيستم يه كم قديمي و خروجي HDMI هم نداره يه مونيتور ٢٢ معمولي كه ظاهر خوبي داشته باشه و به قيمتش خريد خوبي حساب بشه چه مارك و مدلي هست ؟ با چه قيمتي ؟

ممنون دوست عزيز

mersoft
13-09-2011, 16:27
اول اينكه آيا در حال حاضر با توجه به توضيحات پست اول اين بهترين انتخاب هست ؟
مدلی که ابتدا معرفی شد مناسبترین انتخاب شما از TV Tuner دارهاست و مدلی که پس از آن توصیه شد با کیفیت ترین نمایشگر در قبال 300 هزارتومان.

دوم اينكه اگه بخوام بي‌خيال TV بشم ديگه اين مونيتور تو دفتر ميمونه و شايد يه چيز معمولي بگيرم بهتر باشه كه خوب هزينه‌اش هم خيلي كمتر ميشه. در واقع با توجه به اينكه سيستم يه كم قديمي و خروجي HDMI هم نداره يه مونيتور ٢٢ معمولي كه ظاهر خوبي داشته باشه و به قيمتش خريد خوبي حساب بشه چه مارك و مدلي هست ؟ با چه قيمتي ؟
2236Vwa از AOC حدود 170 هزار تومان و W2253TQ از LG به قیمت حدود 190 هزار تومان گزینه های شما از رده ی Full HD است.