PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دیگه موندم چه کنم!

yasser1680
12-09-2011, 13:58
سلام

واقعا دیگه موندم چه کنم!

DVD درایو ندارم!

2 تا هارد دارم رو دوتاشون هم ویندوز XP نصبه . با یکیشون کار میکنم حالا همونی که باهاش کار میکنم و کلی اطلاعات توش هست پیغام C:\WINDOWS\system32\config\system گم شده موقع بالا اومدن ویندوز میده. با اون یکی ویندوز سالم اومدم بالا که این فایل رو کپی بگیرم بندازم تو پوشه خرابه که کلا نمیزاره کپی بشه.گفتم جهنم اطلاعاتم رو از ویندوز خراب بر دارم دوباره ویندوز عوض کنم رفتم از اینجا G:\Documents and Settings که از دسکتاپ اطلاعات رو بردارم ارور Acces Is Deny میده و نمیزاره برم تو پوشه.

حالا چه میشه کرد؟

AMIR MOHAMMAD . M
12-09-2011, 14:13
OHHHH
NO
منم چنین مشکلی داشتم ولی فایلام زیاد مهم نبود .
پس اگه میشه دوستان جواب بدن واسه دفعه بعدم .

MrGee
12-09-2011, 14:51
فايل C:\WINDOWS\system32\config\system يكي از Hive هاي رجستري هست كه اطلاعات مهمي داخلش وجود داره و مطمئن نيستم كه قابل انتقال به يه سيستم ديگه باشه
اين برنامه رو دانلود و اجرا كنيد و بعد از انتخاب درايو G روي دكمه Grant كنيد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

yasser1680
12-09-2011, 15:05
MS Cracker کارت درسته عمو + رسیدی به دادمان که اگر نبودی 2 گیگ دانلود بر هوا بود!:27:

یه 2 تا سوال

نمیشه از ویندوز سالم ویندوز خراب رو Repair کرد؟

میشه بدون CD ویندوز نصب کرد یعنی فایلهای ویندوز از جای دیگه خونده بشن و بوت بشه؟

Mohammad King
12-09-2011, 15:46
MS Cracker کارت درسته عمو + رسیدی به دادمان که اگر نبودی 2 گیگ دانلود بر هوا بود!:27:

یه 2 تا سوال

نمیشه از ویندوز سالم ویندوز خراب رو Repair کرد؟

میشه بدون CD ویندوز نصب کرد یعنی فایلهای ویندوز از جای دیگه خونده بشن و بوت بشه؟
سلام

نمیشه از یک ویندوز ویندوز دیگه را ریپیر کرد
+
سوال دوم هم نمیشه.

ممنون

Dew Drop
12-09-2011, 16:15

اگه مادربرد سیستمون قابلیت بوت شدن از رو فلش رو داره,می تونید با USB هم نصب کنید.

تاپیک زیر رو ببینید.

درخواست اموزش ساخت فلش قابل بوت ویندوز XP برای نصب ویندوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

MrGee
12-09-2011, 16:27
هايو system شامل اطلاعات سخت افزاري + سرويسهاي ويندوز هست و چون هر دو ويندوز روي يه سيستم اجرا مي شن اين احتمال وجود داره كه بشه از هايو اون يكي سيستم استفاده كرد

شما با استفاده از ويندوزهاي پورتبيل اين فايل رو به اون يكي سيستم منتقل كن ببين درست مي شه يا نه

tajrobenik
13-09-2011, 12:59
....................

با یک سیستم عامل .... دیگه امتحان کن ....

مثلا یک اوبونتو ............. بریز روی فلش ................. بوت شد .............

به راحتی کپی کن ................................

تنها وقتی خیلی به مشکل می خوری که توسط ویندوز فایل هاتون رو اینکریپت کرده باشین ........ که در اون صورت به هیچ عنوان ویندوز رو پاک نکنید .... ...

اما گویا انکریپت نکردین ............. پ با همون فلش اوبوتو کارتون حل می شه ...

AmirMomtaz
14-09-2011, 23:35
1- من همیشه ویندوز رو از روی هارد نصب میکردم (تا قبل از SP3) اما جدیدا بعضی نسخه ها این اجازه رو نمیدن! ولیکن بطور کلی امکانش هست

2- تا جاییکه ممکنه برای نام کاربری پسوورد نگذارید ولی اگه مجبور شدید لااقل مرحله بعد رو بهیچ عنوان انجام ندید:
اکانتتون رو Private نکنید والا باید برای همبشه با فایلهای سندی تون بای بای کنید :20: چون اسنادتون (فایلهای My Document) فقط از این ویندوز قابل دسترسی هستند!
بخاطر ( Security Accounts Manager (SAM هایی که ویندوز XP برای هر یوزر بطور یونیک در رجیستری ایجاد میکنه ...