PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست نرم افزاری برای مونت کردن ایمیج ها

ferarri
12-09-2011, 10:43
سلام

من یه ایمیج دارم با چنتا نرم افزار مونتش کردم ولی هر بار اخر سر وقتی روی داریور کلیک میکنم ارور میده میگه ویندوز نمیتونه...

میگید چکار کنم؟

Erfan.B
12-09-2011, 11:05
سلام

من یه ایمیج دارم با چنتا نرم افزار مونتش کردم ولی هر بار اخر سر وقتی روی داریور کلیک میکنم ارور میده میگه ویندوز نمیتونه...

میگید چکار کنم؟

دوست عزيز شما از چي ايميج گرفتي؟ سي دي يا دي وي دي يا بلو ري؟ از چه نرم افزاري استفاده كردي كه نشده؟ با چه نرم افزاري ايميج گرفتي؟ و پسوند ايميجت چي هست؟ اگه بتوني از نرم افزار daemon tools استفاده كني بهتره و به مشكلي بر نمي خوري.
سؤالي بود در خدمتم:46:

ferarri
12-09-2011, 11:10
سلام یه بازی بود با پسوند ”ای اس او” با اون نرم افزار هم امتحان کردم ولی بازم نشد

ferarri
12-09-2011, 12:01
کسی نیست؟:19:

Nocturne
12-09-2011, 15:19
سلام یه بازی بود با پسوند ”ای اس او” با اون نرم افزار هم امتحان کردم ولی بازم نشد

همون فایل ایزو رو باید با deamon tools به صورت درایو مجازی در بیارید. بعد از نصب برنامه، به طور خودکار یه درایو مجازی ساخته میشه. با کلیک بر آیکن دایمون در سمت راست تسکبار و انتخاب drive 0: [] no media کادری باز میشه که از اونجا باید فایل ایزو رو باز کنید..

ضمنا ایزو رو خودتون ساختید یا خودش اینطوری بود؟ (خودتون سی دی رو گذاشتید و ایمیج ساختید یا به صورت ایزو دانلود کردید مثلا؟)

jafarian
12-09-2011, 15:29
ازبرنامه MakBit Virtual CD-DVD استفاده کنید ببینید به همین صورت درضمن پسوند انگلیسی فایل خودتونم تایپ کنید:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ferarri
15-09-2011, 11:09
ازبرنامه MakBit Virtual CD-DVD استفاده کنید ببینید به همین صورت درضمن پسوند انگلیسی فایل خودتونم تایپ کنید:20:

سلام اقا موقع نصب میگه نمیتونه درایور نصب کنه اون clonedvd هم همین ارور میده ویندوزم 7, 64 بیتی

پسوند بازی :ISO

jafarian
15-09-2011, 13:46
سلام اقا موقع نصب میگه نمیتونه درایور نصب کنه اون clonedvd هم همین ارور میده ویندوزم 7, 64 بیتی

پسوند بازی :ISO

یک عکس ازاروری که میده رو همین قسمت آپلود کنید.

ferarri
15-09-2011, 13:54
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jafarian
15-09-2011, 14:01
به قسمت device manager برین بعد به قسمت storage controller برین ببینید گزینه ای به اسم virtual drive یا بصورت دیگه هست که ناقص نصب شده باشه پیداش کردین پاک کنید بعد ازنوع برنامه خودتون نصب کنید.

ferarri
15-09-2011, 14:07
اصلا قسمتی به نام storage controller وجود نداره!!!!!!!!!!!!!

jafarian
15-09-2011, 14:15
ازبرنامه Vit Registry Fix هم استفاده کنید رجیستری خودتون فیکس کنید بعدش ببینید حین نصب ارور میده این برنامه Game Jackal Pro رو هم نصب کنید ببینید مثل مابقی برنامه ها ارورمیده تو ساخت درایو مجازی.

لینک دانلود Vit Registry Fix

تاپیک Game Jackal Pro