PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : من با وایرلس 5010 دل مشکل دارم!

Mohammadkiller
11-09-2011, 08:54
سلام تو رو خدا کمک کنید
من با وایرلس 5010 دل مشکل دارم
وقتی تو device manager میرم یه چیزی به اسم network controller نصب نیست و هر کاری میکنم نصب نمیشه.
وقتی تو قسمت کانکشن میرم چیزی به اسم وایرلس نداره و فقط چند تا گزینه هست اونم برای ADSL است. چیکار کنم؟
اعصابم به هم ریخته
چند وقته وایمکس گرفتم و میخوام به طور بی سیم برم اینترنت ولی نمیتونم
1-2 جا بردم لب تاپو ولی هیچکی سر در نمیاره
میگه شرکت درایورش رو نداده.
تو رو خدا کمک کنید!

mehrdad8086
11-09-2011, 12:13
از نرم افزار driver pack soluton10 استفاده کنید.

معمولا" جواب میده:11:

اگر از نظر سخت افزاری ایرادی نداشته باشه راه میوفته واگر سخت افزاری باشه که احتمالش کمه بایستی با تعمی کار مشورت کنید:11:

amh1365
11-09-2011, 13:10
سلام تو رو خدا کمک کنید
من با وایرلس 5010 دل مشکل دارم
وقتی تو device manager میرم یه چیزی به اسم network controller نصب نیست و هر کاری میکنم نصب نمیشه.
وقتی تو قسمت کانکشن میرم چیزی به اسم وایرلس نداره و فقط چند تا گزینه هست اونم برای ADSL است. چیکار کنم؟
اعصابم به هم ریخته
چند وقته وایمکس گرفتم و میخوام به طور بی سیم برم اینترنت ولی نمیتونم
1-2 جا بردم لب تاپو ولی هیچکی سر در نمیاره
میگه شرکت درایورش رو نداده.
تو رو خدا کمک کنید!

سلام. به آدرس
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید برید. در صورت لزوم سرویس تگ لپ تاپ رو بزنید. در زیر شاخه ی Network درایور وایرلس هست. دانلود کنید. ضمنا خود این شرکت ها که لپ تاپ می فروشن یه cd دارن که 8000 تومن می دن و این درایورها رو از رو سایت دل دانلود کردن ریختن توش.

lida
11-09-2011, 13:47
راحترین روش استفاده از genius driver ه با adslکانکن شو با این گیر بیار

ArashMiniStar
11-09-2011, 13:52
اگه درایور رو نصب کردید ولی باز هم مشکل دارید از کنترل پنل در بخش Region ... کشور رو به United States تغییر بدید.

Mohammadkiller
12-09-2011, 08:57
از نرم افزار driver pack soluton10 استفاده کنید.

معمولا" جواب میده:11:

اگر از نظر سخت افزاری ایرادی نداشته باشه راه میوفته واگر سخت افزاری باشه که احتمالش کمه بایستی با تعمی کار مشورت کنید:11:
ممنون حتما امتحان میکنم بعد خبرشو میگم

سلام. به آدرس
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید برید. در صورت لزوم سرویس تگ لپ تاپ رو بزنید. در زیر شاخه ی Network درایور وایرلس هست. دانلود کنید. ضمنا خود این شرکت ها که لپ تاپ می فروشن یه cd دارن که 8000 تومن می دن و این درایورها رو از رو سایت دل دانلود کردن ریختن توش.

این کار رو که چند ماه پیش کردم و جواب نداد. اصلا این درایور که تو سایت دل هست مال این مدل نیست حتا سرویس تگ هم زدم و درایور رو دان کردم ولی بازم نشد. ممنون

راحترین روش استفاده از genius driver ه با adslکانکن شو با این گیر بیار

اگه منظورت همون برنامه هست که اسکن میکنه و درایور ها رو آپدیت میکنه ، اینم امتحان کردم و موقع دانلود آپدیت گیر میکنه و تو 0% میمونه.

از همه ممنون ، دیشب لبتاپ رو دادم همون جا که وایمکس رو گرفتم تا درستش کنه و لی مطمئن هستم نمیتونه.

Mohammadkiller
14-09-2011, 08:30
ممنون از همه . مشکلم حل شد