PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پله: نیمار اگر می خواهد در اروپا بازی کند باید قوی تر شود

nw_nk
10-09-2011, 15:37
پله: نیمار اگر می خواهد در اروپا بازی کند باید قوی تر شود

خیلی ها ستاره 19 ساله برزیلی را یکی از آینده دار ترین بازیکنان دنیای فوتبال می دانند

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سایت گل- پله اسطوره فوتبال برزیل در صحبتهایی به تمجید از نیمار ستاره 19 ساله برزیل پرداخته و درعین حال به این نکته اشاره کرده که اگراین ستاره 19 ساله می خواهد در اروپا بازی کند باید روی بخش بازیهای فیزیکی اش هم کار کند

مهاجم سانتوس بعد از نمایش خیره کننده ای که فصل گذشته در ترکیب تیم باشگاهی و تیم ملی کشورش به اجرا گذاشت اکنون نظر مثبت سران باشگاه های برتر اروپایی را به خود جلب کرده و تیمهای رئال مادرید، بارسلونا و چند تیم اروپایی دیگر به دنبال جذب این مهاجم متولد سائوپائولو هستند.

پدر نیمار اخیرا در صحبتهایی اعلام کرده که به زودی درمورد آینده پسرش تصمیم خواهند گرفت.

در این میان، پله، اسطوره فوتبال برزیل باشگاه سانتوس معتقد است که نیمار باید روی فیزیک فوتبالی اش هم کار کند

پله 70 ساله در صحبتهایی به رویستا آلفا گفت:« من با پدر نیمار صحبت کردم تا نگرانی ام در مورد فیزیک او برای پیوستن به اروپا را ابراز کنم. مشکل نیمار تنها شرایط فیزیکی او است. او یکی از بهترین بازیکنانی است که در دوره های اخیر ظهور کرده.»

پله معتقد است که برای موفقیت در فوتبال اروپا ، نیمار باید شرایط فیزیکی به مراتب بهتری داشته باشد. نیمار در ماه دسامبر با سانتوس در رقابتهای جام جهانی باشگاه ها شرکت خواهد کرد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

By Ghazal Ziari

2011/9/10

SAMCRO
10-09-2011, 16:32
به نظر من یکی از نقاط قوتش همین هیکلشه !

H A M A S
10-09-2011, 17:26
سانتوس داره بازار گرمی میکنه
تا الانم حسابی موفق بوده!
چون مثل همیشه 2 تا باشگاه اسپانیایی به خاطر این که از هم کم نیارن-بدجور دارن سر این نیمار رقابت میکنن
فقط این وسط جیب از قبل این رقابت-جیب مسئولین باشگه سانتوس پر میشه!

H00m@N
14-09-2011, 19:56
نیمار بازیکن خوبیه ولی خیلی داره ناز میکنه خیلیم گندش کردن!
امیدوارم مثل روبینیو نشه=خوب احتمالشم کمتره با غرور بازی نمیکنه و همکاری تیمیشم قابل قبوله!