PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با ویندوز اکسپلورر و ریست شدن آن در هنگام ورود به برخی فایلها

SK_P30
10-09-2011, 15:34
من با ویندوز اکسپلورر و ریست شدن آن در هنگام ورود به برخی فایلها مشکل دارم
وقتی میرم توی اون فایلهااکسپلورر هنگ میکنه و ریست میشه
قبلا این مشکل رو نداشتم ولی از وقتی که ویندوز (Clear) ریختم اینجوری شد
دوستان من خیلی جستوجو کردم تا این مشکلم حل شه و خیلی جاها این مطلب بیان شده ولی پاسخ دقیقی براش پیدا نکردم، یه جایی یکی از دوستان گفته بود کش ویندوزت رو پاک کن و... که من همه ی اون کار ها رو کردم و حتی با اکثر ویروس کش ها و... هم سرچ کردم ولی کماکان اون مشکل پابرجاست
خواهشا بیایید به این قضیه یک بار برای همیشه خاتمه بدیم :19:
نیازمند یاری سبزتان :31:

Dew Drop
10-09-2011, 23:59
سلام
با کدوم فایلها مشکل دارید؟
اگه مشکلتون با فایلهای تصویری هستش معمولاً مشکل بر میگرده به Thumbnail و یا کدک ...

SK_P30
11-09-2011, 12:02
بله دقیقا مشکلم با فایلهای تصویریه!!!

Dew Drop
11-09-2011, 13:10
روشهایی که تو این تاپیک گفته شده رو انجام بدید,به احتمال زیاد مشکلتون حل میشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

SK_P30
11-09-2011, 13:23
دوست عزیز متشکرم مشکل از همون کدک بود ، کدک رو پاک کردم درست شد!!!
ممنون از کمکت

dadash2014
06-09-2012, 15:08
من دقیا این مشکل دارم با فایل mkv ولی جالب اینجاست تو یه سیستم دیگه این فایل امتحان کردم بدون مشکل پلی شد میشه منو راهنمایی کنید؟

jafarian
06-09-2012, 23:50
من دقیا این مشکل دارم با فایل mkv ولی جالب اینجاست تو یه سیستم دیگه این فایل امتحان کردم بدون مشکل پلی شد میشه منو راهنمایی کنید؟

این سه تا روش پایین برین اگر که با ورود به پوشه سیستم مورد نظر ویندوز اکسپلورر ریست میشه:20:

روش اول

به قسمت فلدر آپشن برین بعدشم سربرگ View اونجا ازقسمت Files and Folders تیک گزینه Always show icons, never thumbnails بزنید تایید اکی کنید بیاین بیرون

روش دوم

هرچی برنامه کدک که روی سیستم دارین پاک کنید با یک برنامه آنیستالر حتما پیشنهاد من your unistaller متد 4 برنامه بعد کدک win7 codec ازلینک پایین دانلود بعداز نصب اجراش کنید به سربرگ MKV برین اونجاتیک گزینه Disable DivX Media Foundation splitter رو بردارین بعد از داخل کادری که باز میشه روی گزینه اکی کلیک کنید بعد ازنوع تیک بزارین روی اکی کلیک کنید تست کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

روش سوم

تو این قسمتم هرچی کدک دارین باز طبق روش قبل پاک کنید بعدش کدک لینک پایین نصب کنید برای نصب هم داخل سایت دوم بصورت شکل نمایش داده هم کافیه روی شکل کلیک کنید فقط بزارین تنظیمات برنامه در حالت دیفالت باشه بعدش این فایل رجیستری رو از لینک سوم دانلود روی دسکتاپ سیو کنید اجراش کنید هرچی پیغام داد تایید واکی کنیدسیستم بعد ریستارت کنید وقتی که بالا اومد گزینه استارت منو رو اجرا کنید داخلش دستور cmd رو تایپ کنید بعد روی گزینه موردنظرکلیک کنید داخل صفحه ای که باز میشه این دستور پایین ابتدا از روش کپی بگیرین با موس اون با موس paste اینتر کنید

بعد باز این دستور طبق روش قبل این دو تا دستور بترتیب وارد اینتر کنید

بعد شما باید یک پیغام به اینصورت registration was successful دریافت کنید وگرنه یکجای کار اشتباه رفتین باید مراحل از نوع برین

بعد به این مسیر پایین برین که قراردادم

بعد اونجا به سربرگ options برین بعدم روی گزینه Explorer integration دبل کلیک کنید از زیرمنویی که باز میشه گزینه Enable thumbnails extraction روی حالت yes قراربدین بعدشم روی دکمه تایید اکی کلیک کنیدبعدش تنظیماتی که داخل شکل همون سایت گذاشته شده روی روی این کدکی که نصب شده انجام بدین

hesam-aldin
04-11-2013, 01:12
سلام دوست عزیز
لینک دانلود سومی کار نمیکنه ممنون میشم رسیدگی کنید
اینم مشکل من :
ویندوز 7 لپ تاپم اورجینال (اورجینال ASUS ) هست ، داشتم با سیستم کار میکردم برنامه ی KMPlayer آخرین نسخه اش را طبق پیشنهاد خودش دانلود و نصب کرده
و بعد از ریست شدن سیستم این مشکل پیش آمده و همش Explorer ریست میشه

کارهایی که خودم انجام دادم ولی اثری نداشت :
1- آنیستال کردن برنامه ی KMPlayer با برنامه ی Revo Uninstaller Pro 3.0.7
2- بازگردانی سیستم با استفاده از سیستم ریستور

ممنون میشم راهنمایی کنید