ورود

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كتاب، كلاس يا پكيج آموزشي ؟

subliz
10-09-2011, 12:16
درود خدمت دوستان انجمن
من خيلي وقته كه دنبال يادگيري نرم افزار خارق العاده ي فتوشاپ و كلا گرافيك 2 بعدي هستم ولي هميشه يا تنبلي يا مسائلي مثل كنكور و نداشتن دسترسي به اينترنت پر سرعت مانع ميشدن
حالا هم نسبتا ديره ولي بايد شروع كرد
حالا سوال من از شما اينه كه فرض كنيد با تجارب الانتون برگرديد به گذشته
حالا كدوم روش رو انتخاب ميكنيد؟ كدوم رو پيشنهاد ميديد؟
چون آدم عجولي هستم كلاس خيلي بهتر جواب ميده ولي خب هم هزينش نسبتا زياده هم بعد تموم شدن آموزش ميبيني كه واقعا سطحت صفره و فقط كار با ابزار ها و نرم افزار ها رو ياد گرفتي و كار عملي ت ع ط ي ل !
پكيج رو امتحان نكردم
كتابم متاسفانه اصلا اينتر اكتيو نيست و سخت برا يادگيري !
ميشه راجع به پكيج ها توضيح بدين
واقعا ميشه با پكيجي حرفه اي شد ؟
براتون مقدوره چند تا هم معرفي كنيد
صفر صفره نيستم ابزارها رو كم و بيش ميشناسم

subliz
10-09-2011, 18:40
دم بچه هاي سخت افزار گرم
تاپيك ثبت نشده جواب ميدن
كسي نيست جواب بده ؟

part gah
11-09-2011, 14:19
تا الان خیلیا برای یادگیری فتوشاپ سوالاتی کردن که تا حد مقدور پیشنهاداتی شده.تا اونجا که خاطرم همه آموز هایی که تو خود پی سی ارایه میشه رو تایید کردن.هم قسمت سی دی هایی که برای فروش هم تایپیک های آموزشی:20:

subliz
11-09-2011, 16:16
یعنی با پکیج هایی که تو فروشگاه پی سی ورلد موجوده میشه به یه سطح از تسلط رسید که بریم سراغ آموزش های موضوعی ؟
یه خوبی یا بدی هم که فتوشاپ داره اینه کهآموزش ها موضوعی هستن و هیچ کس نمیتونه ادعا کنه که حرفه ای حرفه ای شدم و ممکنه مطالب جدیدتری تو آموزش ها ببینه که قبلا بلد نبوده. یه جورایی قاطی کردن خلاقیت تو کارا ؟ درست فهمیدم آیا ؟
آخه تو آموزش ها بعضا افراد حرفه ای و حتی ناظر ها هم از آموزشی استقبال کردن و گفتن که برشون تازگی داشته !

part gah
11-09-2011, 16:55
بله.چون فتوشاپ یا هر برنامه گرافیکی ممکنه یه روش جدید توش ابداع بشه که کسی اونو بلد نباشه.حتی مدیران انجمن گرافیک.شما بهتره برا قوی شدن پایه از ابتدا یه مروری روی ابزار ها و منو ها داشته باشین و کم کم وارد بحث منو ها و زیر مجموعه عا بشین.و بعد از آشنایی با کارایی اونها شروع به زدن طرح بکنید.:20:

subliz
11-09-2011, 17:08
کدوم یکی از این محصولات رو برای شروع مناسب میدونید ؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

HEGMATANEH
11-09-2011, 18:12
سلام به دوست عزیز
همونطور که خودتون هم گفتین هیچ کس نمیتونه ادعای مسلط بودن به فتوشاپ رو داشته باشه
ولی
برای پیشرفت در یاد گیری فتوشاپ اصل مهم یاد گیری منوها فیلترها هست
در درجه بعدی خلاقیت
حالا شما دوتا اصل مهم رو دارا هستید
در مرحله بعد باید فیلمهایی که مثلا شروع میکنند و درمثالهای خفن تکنیکهارو یاد میدند رو تهیه کنید وببینید
مثل تاپ سکرت و امثالهم
اگه انگلیسیتون خوبه حتما برید سراغ ویدیوهای شرکت لیندا که فکر نکنم رودست داشته باشه

subliz
12-09-2011, 07:10
نگفتين براي شروع بايد از كدوم منبع استفاده كنم ؟

part gah
12-09-2011, 09:24
منم آموزش های شرکت لیندا رو تعریفشو زیاد شنیدم اما خودم استفاده نکردم.اگه زبان اصلی باشه کار سخت میشه برات.مجموعه ای که به زبان فارسی هست پس تو الویت بزار.

ولی اینم شامل مقدمات نمیشه نوشته رازهای جادویی فک کنم یه کم از جلو تر شروع کرده.یعنی آموزش تکنیک هاست.اگه بتونی لیندا رو بگیری بهتره به شرط اینکه زبانت خوب باشه دیگه که دوستان گفتن سی دی هاش زبان اصلیه:20:

subliz
12-09-2011, 18:25
ممنون از شما که زحمت میکشید و جواب میداد.
ولی هیچ کدوم این ها به درد من نمیخوره . من دنبال شروع هستم و الا از مبتدی به بعد که مشکلی نیست. این قدر سایت ها و پکیج های مختلفی رو دیدم که متاسفانه همشون شعارشون آموزش تکنیک هاست.
لطفا منبعی برا آموزش پایه معرفی کنید. اگه نمی شناسید هم خواهشا بگید تا بی خودی معطل نشم و دنبال راه های دیگه مثل کتاب و احیانا کلاس باشم.

HEGMATANEH
12-09-2011, 23:09
دوست عزیز اگه منبع پایه میخوایی میتونی کتابهایی که در سایت پایین هستت رو دانلود کنی
aghazeh.com/graficke-computer.html

Puneh.A
13-09-2011, 05:53
ممنون از شما که زحمت میکشید و جواب میداد.
ولی هیچ کدوم این ها به درد من نمیخوره . من دنبال شروع هستم و الا از مبتدی به بعد که مشکلی نیست. این قدر سایت ها و پکیج های مختلفی رو دیدم که متاسفانه همشون شعارشون آموزش تکنیک هاست.
لطفا منبعی برا آموزش پایه معرفی کنید. اگه نمی شناسید هم خواهشا بگید تا بی خودی معطل نشم و دنبال راه های دیگه مثل کتاب و احیانا کلاس باشم.

دوست عزیز
برای یادگیری فتوشاپ بهتره ابتدا یک دوره آموزش ابتدایی رو ببینید تا با ابزارها و طرز کارشون آشنا بشید
کتاب ها و مقاله های زیادی موجوده که حتی به رایگان می تونید دانلود کنید ولی از اونجایی که گفتید خوندن کتاب از حوصله شما خارجه بهترین راه کلاس حضوریه ، بعد از کلاس هم فقط تمرین زیاده که می تونه به شما کمک کنه
+
من قسمتهایی از مجموعه آموزشی پرند رو دیدم ، خیلی جالب توضیح داده ؛ می تونید از اون هم استفاده کنید :20:

part gah
13-09-2011, 12:29
آموزش تصویری فتوشاپ.مهندس امید باوی:11:

ranaradin
16-09-2011, 13:33
با سلام به همه
منم تازه عضو شدم به این امید که بتونم از بقیه در مورد فتوشاب چیزی یاد بگیرم تا حالا که موضوعات خوبی دیدم ولی کد خیلی ها برای من فعال نیست تا دور ه اموزشی پاس نکنم باز نمی شن:sad:

matrix_3s
23-09-2011, 11:26
دوست عزیز منم آموزش های شرکت پرند رو بهت پیشنهاد میکنم
از صفر میگه .........................

subliz
23-09-2011, 12:37
دوست عزیز منم آموزش های شرکت پرند رو بهت پیشنهاد میکنم
از صفر میگه .........................

ميشه لينكي قرار بديد كه مشخصاتي ازش داشته باشه
ديگه برا سطح صفر داشتم از ويديو ها نا اميد ميشدم و به كلاس فكر ميكردم

subliz
16-10-2011, 23:59
Man ham chenan niaz mand rahnamayitoom hastam

HEGMATANEH
17-10-2011, 01:55
ببین دوست عزیز شما اول باید یه آموزش خیلی ساده و مبتدی که فقط یه سری از ابزارارو آموزش میده از نت بگیری که یه چیز کلی دستت بیاد بعد بری سراغ آموزشایی که جزیی تر توضیح دادند در آخر بری سراغ آموزشهای شرکت لیندا که در بازار و نت موجودند تا اینجای کار شما فقط ابزار یاد گرفتی که نصف راهو رفتی بقیه رو باید خودت با سلیقه و صبر و تمرین خودت با ترکیب ابزار ها و خلاقیت و دیدن عکس های مختلف کاراهاتو انجام بدی
مهمترین رکن پشتکاره وگرنه آموزش فتوشاپ تو نت ریخته
اگه پشتکار نداشته باشی خودت تدماس نول همم بیاد نمیتونی یاد بگیری که مطمءنم پشتکارت زیاده
فقط خیلی دنبال مننبع نگرد زود شروع کن که اگه بخوای دنبال منبع بگردی هیچ وقت شروع نمیکنی
موفق باشی و سربلند

subliz
17-10-2011, 15:32
ببین دوست عزیز شما اول باید یه آموزش خیلی ساده و مبتدی که فقط یه سری از ابزارارو آموزش میده از نت بگیری که یه چیز کلی دستت بیاد بعد بری سراغ آموزشایی که جزیی تر توضیح دادند در آخر بری سراغ آموزشهای شرکت لیندا که در بازار و نت موجودند تا اینجای کار شما فقط ابزار یاد گرفتی که نصف راهو رفتی بقیه رو باید خودت با سلیقه و صبر و تمرین خودت با ترکیب ابزار ها و خلاقیت و دیدن عکس های مختلف کاراهاتو انجام بدی
مهمترین رکن پشتکاره وگرنه آموزش فتوشاپ تو نت ریخته
اگه پشتکار نداشته باشی خودت تدماس نول همم بیاد نمیتونی یاد بگیری که مطمءنم پشتکارت زیاده
فقط خیلی دنبال مننبع نگرد زود شروع کن که اگه بخوای دنبال منبع بگردی هیچ وقت شروع نمیکنی
موفق باشی و سربلند

حرفتون كاملا درسته
يه ماهي هست كه دنبال سورس ميگردم ولي هيچي به هيچي ...
بايد به فكر كتاب باشم
شما كتاب خاصي سراغ دارين ؟
اصلا فارسي زبان ها با هم فرق دارن ؟

HEGMATANEH
17-10-2011, 20:05
شما از این کتاب استفاده کن برای شروع خیلی خوبه.

پسوردشم همون سایت آغازه

subliz
17-10-2011, 21:55
شما از این کتاب استفاده کن برای شروع خیلی خوبه.

پسوردشم همون سایت آغازه

عزيز جان ميشه زحمت بكشي و از سايت ديگه اي لينك بدي
ف ي ل ت ر تشريف داره اين لينك !

HEGMATANEH
18-10-2011, 00:43
پ.خ شد
موفق باشید

mohammadrm
18-10-2011, 00:57
دوست عزیز بهترین راه اینه که خودت با ابزار ها ور بری تا کاربرد هم کدمو تو میحیط برنامه درک کنی بعد اون میتونی با ویدئو ها کارتو شروع کنی .
موفق باشی

z...
03-11-2011, 17:11
میتونید CD های آموزش فتوشاپ رو تهیه کنید، از مبتدی تا پیشرفته .بلاخره برای یادگیری چیزی خودتونم باید زحمت بکشید و باهاش درگیر بشید تا هم یاد بگیرید، هم مشکلاتتون رو متوجه بشید.