PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار ترجمه متن

MahdiidhaM
10-09-2011, 08:18
سلام
یه نرم افزار برای ترجمه متن انگلیسی به فارسی میخوام و کاربرد بیشترش هم تو سایت ها و متن های اینترنتی هست ، ممنون برای راهنمائی دوستان.
نرم افزاری غیر از بابیلون باشه.:20:

mb1372
10-09-2011, 08:29
سلام دوست عزيز
نرم افزار «پديده» رو مي شناسم كه مي توني بهش متن بدي ، موضوع رو تعيين كني و ترجمه رو بگيري:5:البته ترجمه هاش تميز در نمياد!
ترجمه گوگل هم خوبه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] كه بايد آنلاين باشي.

MahdiidhaM
10-09-2011, 14:19
سلام دوست عزيز
نرم افزار «پديده» رو مي شناسم كه مي توني بهش متن بدي ، موضوع رو تعيين كني و ترجمه رو بگيري:5:البته ترجمه هاش تميز در نمياد!
ترجمه گوگل هم خوبه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] كه بايد آنلاين باشي.
با تشکر
نرم افزار پدیده رو (Padideh.exe) با حجم حدود 19 مگ دانلود کردم ولی آنتی ویروس کسپراسکای نمیذاره نصب بشه ! تروجان میشناستش ! از اینجا گرفتم
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mb1372
10-09-2011, 16:26
با تشکر
نرم افزار پدیده رو (Padideh.exe) با حجم حدود 19 مگ دانلود کردم ولی آنتی ویروس کسپراسکای نمیذاره نصب بشه ! تروجان میشناستش ! از اینجا گرفتم
چه غلطا مي كنه اين كسپراسكاي:27:
خوب از كار بندازش:47:پديده رو نصب كن بعد فعال كن

ho66
10-09-2011, 18:57
با تشکر

تو حالت safe mode بیا بالا نصبش کن

yashgin128
10-09-2011, 19:49
خود گوگل هم هست که کارش بد نیست ولی با این حال نرم افزار ها خیلی بهترند.
این ها هم هستند اگه دسترسی به نرم افزار ندارید