PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه نرم افزار برای حل پاک شدن فایلهای DLL

m_sport
10-09-2011, 01:22
سلام
win 7 دارم .انتی ویروس (nod32) رو اپدیت کردم حالا که ویندوز بالا میاد اولش ده بیست تا ارور میده که فلان فایل ddl از کامپوتر حذف شده ........ IDM هم باز نمیشه و باز ارور میده که Iidman.dll is missing... یه نرم افزار میخوام که فایلهای dll را اتومات از اینترنت دانلود کنه و بزاره سر جاش!!!!!!!!!!!!!

jafarian
10-09-2011, 13:52
برنامه DLL-files FIXER هست به نظرم فایلهای dll شما رو بتونه فیکس کنه ازسایتهای پایینم برای دانلود فایلهای dll خودتون میتونید استفاده کنید:20:

لینک دانلود DLL-files FIXER

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

m_sport
10-09-2011, 20:01
برنامه DLL-files FIXER هست به نظرم فایلهای dll شما رو بتونه فیکس کنه ازسایتهای پایینم برای دانلود فایلهای dll خودتون میتونید استفاده کنید:20:

لینک دانلود DLL-files FIXER

patch رو چجوری باید نصب کرد

jafarian
10-09-2011, 22:48
پچ اول بصورت عادی اجراکنید بعدش روی گزینه patch کلیک کنید اگر دجیستر نشد تو محل نصب برنامه یا پوشه program files کپی کنید بعدش اجرا کنید وقتی برنامه بسته هست تا رجیستر بشه.

m_sport
11-09-2011, 01:48
رجیستر هم کردم و اسکن کردم ....چند تا ارور پیدا کرد و مثلا فیکس کرد ولی بازم وقتی ویندوز بالا میاد چند تا ارور دارم ..........مثلا یکیش idman.dll که باعث شده دانلود منیجر (IDM) کار نکنه..........این idman.dll رو تو گوگل هم که سرچ میکنم چیزی پیدا نمیکنه!!!!!!!!

jafarian
11-09-2011, 14:04
واسه دانلود منیجرخودتون ازکرک پست پایین استفاده کنید یعنی این ورژنی که دارین پاک کنید بعدش ازنوع نصب کنید بعد ازکرک استفاده کنید .