PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تو رو خدا کمک کنید

HEGMATANEH
08-09-2011, 17:59
من چون دانشجوی تازه وارد هستم(سال دوم هستم) و واحد های پاس شدم کم هست تاریخ انتخاب واحدم امروز بودیعنی 17 شهریور .الان به دلایلی انتخاب واحد نکردم و واحدهای موجود نیز تموم شده.حالا چه اتفاقی میوفته؟
حتی پول شهریه ثابت هم نریختم به حسابشون.آیا در موقع حذفو اضافه میتونم پول بریزم به حساب و انتخاب واحد کنم؟تو اون موقع چقدر میتونم انتخاب واحد کنم؟
راستی من دانشجوی رشته نرم افزار داشنگاه آزاد نجف آباد هستم.
تو رو خدا کمکم کنی دارم از دلهره میمیرم/

HEGMATANEH
08-09-2011, 18:31
یعنی هیچ کس نیست کمک من کنه؟

Life24
08-09-2011, 19:09
من چون دانشجوی تازه وارد هستم(سال دوم هستم) و واحد های پاس شدم کم هست تاریخ انتخاب واحدم امروز بودیعنی 17 شهریور .الان به دلایلی انتخاب واحد نکردم و واحدهای موجود نیز تموم شده.حالا چه اتفاقی میوفته؟
حتی پول شهریه ثابت هم نریختم به حسابشون.آیا در موقع حذفو اضافه میتونم پول بریزم به حساب و انتخاب واحد کنم؟تو اون موقع چقدر میتونم انتخاب واحد کنم؟
راستی من دانشجوی رشته نرم افزار داشنگاه آزاد نجف آباد هستم.
تو رو خدا کمکم کنی دارم از دلهره میمیرم/
سلام
ترس و دلهره ندارد.
:20:
شما ميتونيد شهريه ثابت رو بريزيد و مهلت تاخيري ها قبل از شروع كلاس ها انتخاب واحد كنيد.
و ظرفيت اضافه ميكنند و نشد برويد پي مدير گروه.
اگر مشكل مالي هست برويد امورمالي و پروفايل را باز كنيد براي انتخاب واحد و مهلتي بگيريد.

تا حذف و اضافه هم ميشه ابته بستگي به دانشگكاه داره اما از كلاس ها عقب مي افتيد :11:

HEGMATANEH
08-09-2011, 19:18
دوست عزیز واقعا ممنون
نمیدونم چجوری ازت تشکر کنم.
تشکر خشک و خالی حیف بود

Soalziad
09-09-2011, 19:51
شما اصلا الان که هیچی,10 روز دیگه هم بری دستی برات ثبت نام میکنن. فقط یکمی باید بری و بیای ولی بعد از یکی دو روز درست میشه.

avril
13-09-2011, 14:35
خیالت راحت فقط یکم پی گیری و رفت و آمد داره پست Life24 هم تایید میشه
موفق باشید

---------- Post added at 02:35 PM ---------- Previous post was at 02:35 PM ----------

خیالت راحت فقط یکم پی گیری و رفت و آمد داره پست Life24 هم تایید میشه
موفق باشید