PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره واسه خرید گوشی اندروید که محکم باشه

S_ALI_A
08-09-2011, 13:44
سلام خدمت دوستان.
اقا من میخوام یه گوشی با سیستم عامل اندروید بگیرم. جنس بدنه و استحکامش واسم خیلی مهمه.
دوربین بالای 5 باشه و حداقل hd باشه
سرعت cpu حد اقل 1مگاهرتز باشه.
ال سی دی 4اینچ به بالا که میشه کمی کوچیکتر هم باشه.
ram و rom هم بالای 1گیگ باشه فوق العاده میشه.
قیمت هم فک کنم ... قیمت مهم نیست اقا:31:
الان اینا فقط یادمه. چی پیشنهاد میدین؟
یه چی دیگه یادم اومد. ال سی دی هم ضد خش باشه دیگه

anathema-m
08-09-2011, 14:06
این امکاناتی که ششما میخوای فک کنم بایید گوشی سفارشی بگیری:31:
با این خواسته های شما من Atrix رو پیشنهاد میکنم که همه چیز هایی که شما میخوای رو داره.:8::10:
دیگه گوشی پیدا نمیشه با این خواسته ها.:13:

S_ALI_A
08-09-2011, 14:15
من خودم نظرم روی اچ تی سی سینسیشن هستش. ولی اطلاعات دقیقی ندارم

anathema-m
08-09-2011, 15:12
Atrix کیفت ساخت و محمیش خیلی بهتر از سنسیشن هست.

sAeEd_kHaAn
08-09-2011, 16:13
سلام خدمت دوستان.
اقا من میخوام یه گوشی با سیستم عامل اندروید بگیرم. جنس بدنه و استحکامش واسم خیلی مهمه.
دوربین بالای 5 باشه و حداقل hd باشه
سرعت cpu حد اقل 1مگاهرتز باشه.
ال سی دی 4اینچ به بالا که میشه کمی کوچیکتر هم باشه.
ram و rom هم بالای 1گیگ باشه فوق العاده میشه.
قیمت هم فک کنم ... قیمت مهم نیست اقا:31:
الان اینا فقط یادمه. چی پیشنهاد میدین؟
یه چی دیگه یادم اومد. ال سی دی هم ضد خش باشه دیگه

htc sensation
گوشی فوق العاده ایه
شک نکن خیلی بهتر از اتریکسه با اون مشکلات عجیب و قریبش

این امکاناتی که ششما میخوای فک کنم بایید گوشی سفارشی بگیری[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با این خواسته های شما من Atrix رو پیشنهاد میکنم که همه چیز هایی که شما میخوای رو داره.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دیگه گوشی پیدا نمیشه با این خواسته ها.کلا کامنت باحال میدیا خداییش : دی
شما این اتریکسو سفارش دادین که اولش میگی باید سفارش بدی بعد میگی اتریکس تمام اون چیزارو داره : دی

کیفت ساخت و محمیش خیلی بهتر از سنسیشن هست.الان باز میخهوای بگی کلید ولومش کنده میشه نه ؟
اتریکس خیلی فاجعه بار تره از ایناست عزیز گوشی مشکلات بزرگی داره که ....

h!tman
08-09-2011, 16:40
Samsung Galaxy S II
امکاناتی که میخواید رو داره ولی استحکامش بستگی به این داره که شما چجوری بخوای استفاده کنی! والا گوشی تاچ هر چند گوریلا گلس هم داشته باشه به ضربه حساسه! حالا یک کاور عاج دار براش بگیرید نیاز هاتون رو برآورده میکنه

sAeEd_kHaAn
08-09-2011, 17:28
Samsung Galaxy S II
امکاناتی که میخواید رو داره ولی استحکامش بستگی به این داره که شما چجوری بخوای استفاده کنی! والا گوشی تاچ هر چند گوریلا گلس هم داشته باشه به ضربه حساسه! حالا یک کاور عاج دار براش بگیرید نیاز هاتون رو برآورده میکنه

فقط اگه همینجوری تو دستتم باشه خط مط میوفته با این قیمت : دی اگرم تو کیف بذاریش دیگه اون نازکیش که بهش مینازن معلوم نمیشه : دی

LiverBarca
08-09-2011, 17:54
Samsung Galaxy S II
تایید میشه...
بدون شک بهترین گوشی دنیاست تا الان...

anathema-m
08-09-2011, 19:18
همه مشکلاتی که Atrix داشته با آپدیت کردنش حل شده.
کی میتونه بگه کیفیت ساخت سنسیشن از Atrix بهتره؟
قابل توجه دوستانی که gs2 رو پیشنهاد میدن باشه که ایشون کیفیت ساخت بالا هم مد نظرشون هست.
درمورد کیفیت ساخت gs2 هم صحبت نکنیم بهتره چون برا همه واضحه.

S_ALI_A
09-09-2011, 12:05
ممنون از دوستان که جواب میدن. وقتی یه دوستی یه برتری رو ذکر میکنه سعی کنه با مدرک باشه نه از روی تعصب. ممنون میشم اینجوری. گلکسی که فک کنم از جنس پلاستیک نسبتا مرغوبه که من دیگه دنبال پلاستیک نمیرم. سنسیشن و اتریکس دقیقا نمیدونید از چه جنسی هستن؟؟؟؟؟؟؟ و اینکه جایی تست نشده میزان مقاومتشون اگه یه ادرسی بدین که با عکس باشه خیلی خیلی ممنون میشم.

hasanmotori
09-09-2011, 13:35
شاسی همشون از پلاستیکه ... ولی اس2 چون نازکتره و در نتیجه حجم کمتری داره وزن سبکتری داره مثلاً آتریکس که 11 میلیمتر قطرشه مطمعنن باید 19 گرم سنگینتر از اس2 باشه ...
فقط در باتری سنسیشن فلزیه ولی بقیش پلاستیکه
تا حالا شنیدی کسی بگی گلکسی اس1 یا اس2 ترک خوردن یا مثلاً در اثر ضربه ای در حدی که گوشیهای دیگه چیزیشون نشه گلکسیا مشکل پیدا کرده باشن ؟
ولی آرک ترک میخوره به این میگن بدنه ضعیف
بعدشم اس2 انقدر باریکه که اگه یه قاب ژله ای بندازی روش تازه قطرش در حد سنسیشن و آتریکس میشه
شما ببین سامسونگ اومده i9103 که گوشی پایینتری نسبت به اس2 هست رو در فلزی گزاشته وزنشم شده 135 گرم با اینکه قطرش 9.5 میلیمتر بیشتر نیست
یا مثلاً گلکسی اس ال که فرق زیادی با گلکسی اس نداره وزنش 12 گرم بیشتره
دلیلش اینه که سامسونگ همه تلاشش رو کرده که بهترین گوشیشو سبک بسازه ... گوشی سبکتر باشه اگه بخوره زمین شدت ضربه بهش کمتره به اینم دقت کن
اگه قانع شدی حالا به برتریهاش دقت کن

*با کیفیتترین صفحه بین رقبا از نظر سایزم از آتریکس بزرگتره
*قویترین cpu و gpu شاید بگی کاربردی نداره ولی ببین گلکسی و دیزایر و x10 با هم وارد بازار شدن اونموقع میگفتن سخت افزار گلکسی کاربردی نداره ولی الان ببین هنوز گلکسی رقیب گوشیهای روز سونی و htc ه ... گلکسی رو با آرک و دیزار اس مقایسه میکنن و هنوزم سخت افزارش قویتر از اون دوتاست در حالی که x10 و دیزار رفتن تو خاطره ها
*16 گیگ مموری داخلی که سنسیشن نداره
*1گیگ رم در برابر 768 مگ سنسیشن با اون اینترفیس سنگینش که 3 تا برنامه سبک باز کنی رم خالیش میشه 90 مگ
*usb host
*بهترین دوربین بین رقبا با امکانات حرفه ای و فیلم برداری فول اچدی واقعی
*بلوتوث ورژن 3 HS
*باتری قویتر نسبت به سنسیشن
*ساپورت بهتر نسبت به هر دو مخصوصاً آتریکس
و...

adrenalin
09-09-2011, 13:49
*قویترین cpu و gpu شاید بگی کاربردی نداره ولی ببین گلکسی و دیزایر و x10 با هم وارد بازار شدن اونموقع میگفتن سخت افزار گلکسی کاربردی نداره ولی الان ببین هنوز گلکسی رقیب گوشیهای روز سونی و htc ه ... گلکسی رو با آرک و دیزار اس مقایسه میکنن و هنوزم سخت افزارش قویتر از اون دوتاست در حالی که x10 و دیزار رفتن تو خاطره ها

هنوزم کاربردی نداره که طرف بیاد پول بده واسه دوال کور :5:

hasanmotori
09-09-2011, 14:00
هنوزم کاربردی نداره که طرف بیاد پول بده واسه دوال کور :5:

حالا سونی دوال کور نزده کاربرد نداره ... همین فردا سونی دوال بزنه ییهو کاربرد پیدا میکنه :27:
البته فقط شما نیستیا همه فنای سونی همینو میگن

S_ALI_A
09-09-2011, 15:54
من گلکسی 2 رو قبول دارم. هیچ شکی هم روش نیست ولی شما ببین توی ایران فک کنم داره 2برابر قیمت جهانی فروخته میشه. من بودجم هرچه قدر هم که زیاد باشه خوب دلم میسوزه که پول یامفت بدم اخه. قطر گوشی زیاد واسم مهم نی. ولی فک کم سینسیشن از یه فزی ساخته شده ها.
بلوتوث 3 رو که سنسیشن هم داره حالا یه کم با سرعت پایینتر. ال سی دیش هم درسته که به سوپر امو ال ای دی نمیرسه ولی سوپر ال سی دی قطعا راضی کنندس دیگه
.مموری داخلیو میتونم ازش چشمپوشی کنم. فقط میخوام بدونم اگه اندروید نسخه HONYCOMP یا نسخه جدید دیگه در اینده واسه موبایل بده روی سینسیشن با این رم و رام میشه نصبش کرد?
برتری های گلکسی به نظرم به پولی که واسش میدی نمیچربه موتو هم همین شرایطو حد اقل توی ایران داره.اخه من با پول کلکسی میتونم یه لب تاپ یا تبلته توپ بگیرم یا یکم بذارم روش برم ایپاد یا ایفون4 بگیرم اخه.

hasanmotori
09-09-2011, 16:07
دو برابر ؟! یعنی 350 تومن؟! والا گلکسی اس1 قیمتش 430 40 دلاره
قیمت جهانی گلکسی2 حدود 580 دلاره که اگه 1200 تومن حسابش کنی میشه همین 700 تومن که الان قیمتش همینه
سنسیشنم 650 تومنه که شما بخای یه مموری 16 بندازی روش 30 40 تومن پولشه
به هر حال تصمیم با خودته هر دوتا هم گوشیهای خوبی هستنو راضیت میکنن حالا تو یه سری موارد گلکسی بهتره ولی در آینده و مخصوصاً آپدیتهای بعدی برتری گلکسی مشخص میشه

sAeEd_kHaAn
10-09-2011, 12:09
حسن جان میخوای زورکی بگی برو اس 2 بگیر ؟ ای بابا خودش میگه نمیخوام تو میگی نه همینو بگیر :دی
به نظر من جدای از سخت افزار باید گوشی جدابیت و زیبایی هم داشته باشه مثلا من ارکو گرفتم دستم واقعا اینقدر ازش تعریف میکنن هیچی نداشت واسه اینکه منو متقاعد کنه :دی دقیقا این احساسو در مورد اس2 هم دارم

adrenalin
10-09-2011, 14:54
حالا سونی دوال کور نزده کاربرد نداره ... همین فردا سونی دوال بزنه ییهو کاربرد پیدا میکنه :27:
البته فقط شما نیستیا همه فنای سونی همینو میگن

یه نمونه منطقی بگید که کاربرد داشته :21:
حتما می خواید بگید فیلم 1080 پخش می کنه :38:جز این کاربرد دیگه ای ادم توش نمیبینه

sAeEd_kHaAn
10-09-2011, 16:28
یه نمونه منطقی بگید که کاربرد داشته :21:
حتما می خواید بگید فیلم 1080 پخش می کنه :38:جز این کاربرد دیگه ای ادم توش نمیبینه
دقیقا جریان گربه و گوشت و ...

.:PAR3A:.
10-09-2011, 16:41
اگه گوشی خیییلی محکم میخواین ، Defy بهترین گزینس... ولی امکانات :-" البته میتونین واسه دیفای پلاس هم صبر کنین ، ولی بازم امکاناتش اصلا به GS2 و سنسیشن نمیرسه...

falax
10-09-2011, 18:08
برای محکمی فکر نکنم هیچ کدوم از برندها به پای موتورولا برسن......

10-09-2011, 18:14
موافقم ، استحکام موتو خیلی عالیه... دیفای هم که کلا واسه مقاومت ساخته شده...
همین اتریکس یه بار از رو تخت افتاد ، 2 بار هم از رو میزم ، هیچیش نشده نامرد : دی

S_ALI_A
11-09-2011, 21:03
ممنون از دوستان که جواب میدن. ببینید من گفتم محکم باشه منظورم فقط این نی که اگه بیوفته زمین خراب نشه. میخوام اگه مثلا وقتی از دستم افتاد زمین جنس بدنه و صفحش جوری باشه که روش خط و لک نیفته. حتی اگه گوشی رو امروز هم بخرم و روش خط بیوفته دیگه حالم از اون گوشی بهم میخوره. ادم مرتبی هم نیستم به اون صورت.

anathema-m
11-09-2011, 22:45
محکم ترین گوشی بین این گوشی ها atrix هست.شک نکنید.هیچ کسی هم نمی تونه ادعا بکنه که اون دو یا سه تا گوشی از این محکم تر هستند.چون برای همه واضحه که موتورولا بهترین کیفیت ساخت رو داره.(کاملا بدون تعصب میگم)

11-09-2011, 23:34
اتریکس زیاد از دست من افتاده ، هنوز طوریش نشده... از لحاظ استحکام اتریکس وضعش خیلی عالیه... کلا موتو هم باید قبول کرد که کیفیت ساخت عالی داره... بین سنسیشن و GS2 نمی دونم دقیق... از طرفی پوشش فلزی سنسیشن باعث میشه که ضربه به داخل گوشی نرسه ، از طرفی اگه ضربه بخوره بدنه هم رنگش شاید بریزه هم قر شه : دی از لحاظ مقاومت صفحه نمایش هم گلکسی اس 2 و اتریکس قوی تر از سنسیشن هستن ، چون اون دو تا Gorilla Glass هستن اما سنسیشن خیر :|

sAeEd_kHaAn
12-09-2011, 07:53
اتریکس زیاد از دست من افتاده ، هنوز طوریش نشده... از لحاظ استحکام اتریکس وضعش خیلی عالیه... کلا موتو هم باید قبول کرد که کیفیت ساخت عالی داره... بین سنسیشن و GS2 نمی دونم دقیق... از طرفی پوشش فلزی سنسیشن باعث میشه که ضربه به داخل گوشی نرسه ، از طرفی اگه ضربه بخوره بدنه هم رنگش شاید بریزه هم قر شه : دی از لحاظ مقاومت صفحه نمایش هم گلکسی اس 2 و اتریکس قوی تر از سنسیشن هستن ، چون اون دو تا Gorilla Glass هستن اما سنسیشن خیر :|
چارش یه محافظ ه به قیمت 1250 تومن : دی البته همون gs هم که ضد خش ه واسه یکی از بچه ها خط برداشته بود صفحش

fariba_sehat
12-09-2011, 09:12
من ميگم 525 بخريد

12-09-2011, 11:02
محافظ صفحه 1250 تومنی همون بهتر که نندازی ، واکنش تاچ میشه افتضاح ، صفحه هم افتضاح تر : دی
بحث هم فقط سر خش نیست ، توی ضربه سنسیشن سوسکه در برابر اتریکس و جی اس 2...

fire159
13-09-2011, 11:44
ممنون از دوستان که جواب میدن. ببینید من گفتم محکم باشه منظورم فقط این نی که اگه بیوفته زمین خراب نشه. میخوام اگه مثلا وقتی از دستم افتاد زمین جنس بدنه و صفحش جوری باشه که روش خط و لک نیفته. حتی اگه گوشی رو امروز هم بخرم و روش خط بیوفته دیگه حالم از اون گوشی بهم میخوره. ادم مرتبی هم نیستم به اون صورت.
دوست عزيز اگر گوشي محكم و كاري ميخواي موتورولا بخر .
بستگي به بودجه اي كه داري يا ديفاي بخر حدود 380 گير مياد . خودم 7-8 ماه داشتم و اصلا" مشكلي نداشت .
يكم بهترش ديفاي پلاس كه هنوز وارد بازار ايران نشده .
گوشي بعدي هم كه نياز به تعريف نداره آتريكس . يكي از دوستان خودم (عضو سايت نيست) هم كه گوشي رو داشت يه ضربه شديد خورده كه گوشي هيچ عيبي پيدا نكرده و فقط يكم گوشه بدنه تو رفته .
...
اما اينكه شما يك گوشي حدود -800 -700 بخري و مراقبش نباشي ريسك بالايي داره . ممكنه يكي گوشيش چندبار بخوره زمين طوريش نشه اما يكي ديگه گوشيش با يكبار زمين خوردن بورد بسوزونه يا ال سي دي بتركه .بلايي كه سر گوشي آيفون 3gs يكي از دوستام افتاد و ديگه هم درست نشد .

S_ALI_A
15-09-2011, 10:51
من ميگم 525 بخريد
از کجا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟