PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عمل نکرددن کلیدf8و ...

edi2
08-09-2011, 12:34
با سلام خدمت دوستان کلید f8 و یکی دو تا از هم ردیف هاش در حالی که بیشتر دکمه های کناریش و کلا کی برد سالم هستند تو محیط مادربرد و همچنینبرای نصب ایکس پی عمل نمیکنه؟علتش چی هست دوستان؟

ask_bl
08-09-2011, 13:13
با سلام خدمت دوستان کلید f8 و یکی دو تا از هم ردیف هاش در حالی که بیشتر دکمه های کناریش و کلا کی برد سالم هستند تو محیط مادربرد و همچنینبرای نصب ایکس پی عمل نمیکنه؟علتش چی هست دوستان؟
روی کیبورد ها و در ردیف کلید های فانکشن (F ها) یه دکمه ای هست برای فعال کردن فانکشن ها! که معمولا هم براش یه چراغ روی کیبورد داره

edi2
08-09-2011, 20:48
روی کیبورد ها و در ردیف کلید های فانکشن (F ها) یه دکمه ای هست برای فعال کردن فانکشن ها! که معمولا هم براش یه چراغ روی کیبورد داره
اسم و علامتش چیه؟

piishii
08-09-2011, 20:54
اسم و علامتش چیه؟
سلام
اسم که نداره عزیزم ولی روش معمولا یک F نوشته شده و چراغش هم زمانی که فشارش میدی تا عمل کنه خاموش میشه ولی اگه چراغش که اونم علامت F داره روشن باشه و نارنجی یعنی کلیدهای فانکشن یا همون اف ها کار نمیکنند

ask_bl
08-09-2011, 20:54
اسم و علامتش چیه؟
برای من نوشته Fn !
اما برای کیبوردهای دیگه رو نمیدونم دقیقا!
کیبوردم فراسو

Amir Varasteh
08-09-2011, 21:15
سلام.

کیبوردت با پورت USB وصله به سیستم. آره ؟

edi2
08-09-2011, 21:24
سلام.

کیبوردت با پورت USB وصله به سیستم. آره ؟
فکر کنم با یو اس بی وصل باشه

Amir Varasteh
08-09-2011, 22:03
خب باید با PS2 وصل شه تا کار کنه توی اون محیط.

piishii
08-09-2011, 22:55
سلام
شما همون کلیدی که گفتم پیدا کن و بزن درست میشه
یک چیز دیگه که هم هست اینه که شما توی بایوس تنظیمات کیبورد رو هم باید برای اینکه قبل از ورود به ویندوز و توی اون محیطی که اشاره کردی کار کنه باید انجام بدی بگرد توی بایوس پیدا میکنی
به شخصه چنین کاری رو انجام دادم که دارم میگم

خب باید با PS2 وصل شه تا کار کنه توی اون محیط.
سلام
ربط داره ولی اینطوری نیست که الزاما پی اس تو باشه

nitro
08-09-2011, 23:42
ببین رفیق
سمت چپ کلید های F یه کلید هست که مخصوص دکمه های Office روی کیبورده
سیستم که روشن شد یه بار اونو بزن، بعدش F8 رو بزن

موفق باشی