PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : nexus one يا defy

sonkia
08-09-2011, 12:13
سلام
من يه گوشي ميخوام حدود 400تومن، نظر خودم يكي از اين دو مدله

google nexus one
defy

انتظاراتم از گوشي هم ايناس:
1.كيفيت صفحه نمايش(خيلي واسم مهمه)
2.آندرويد باشه(ترجيحا قابل آبديت به 2.2 يا بالاتر)
3.سخت افزار قوي(سرعت خوب)
4.دوربين خوب(خيلي هم مهم نيست)
5.كيفيت ساخت خوب
6.قيمت زير400

حالا اگه ميشه باتوجه به انتظاراتم منو تو انتخاب يكي از اين دو مدل راهنمايي كنيد، اگه كسي اين دوتا گوشي رو داشته يا باهاشون كار كرده نقاط ضعف و قدرت هر كدوم رو بهم بگه
اگه هم تو اين رنج قيمت گوشيه بهتري سراغ دارين ممنون ميشم پيشنهاد بدين

anathema-m
08-09-2011, 15:21
اگر صفحه نمایش بسیار براتون مهم هست nexus one برای شما بهتر هست.
کیفیت صفحه دیفای خیلی بد هست.
من که از دیفای خیلی خوشم میاد مخصوصا این که ضد آب هست.

sAeEd_kHaAn
08-09-2011, 16:26
سلام
من يه گوشي ميخوام حدود 400تومن، نظر خودم يكي از اين دو مدله

google nexus one
defy

انتظاراتم از گوشي هم ايناس:
1.كيفيت صفحه نمايش(خيلي واسم مهمه)
2.آندرويد باشه(ترجيحا قابل آبديت به 2.2 يا بالاتر)
3.سخت افزار قوي(سرعت خوب)
4.دوربين خوب(خيلي هم مهم نيست)
5.كيفيت ساخت خوب
6.قيمت زير400

حالا اگه ميشه باتوجه به انتظاراتم منو تو انتخاب يكي از اين دو مدل راهنمايي كنيد، اگه كسي اين دوتا گوشي رو داشته يا باهاشون كار كرده نقاط ضعف و قدرت هر كدوم رو بهم بگه
اگه هم تو اين رنج قيمت گوشيه بهتري سراغ دارين ممنون ميشم پيشنهاد بدين

nexus one قویتر از دیفای هستش کیفیت صفحشم بهتره ساپورتشم خیلی بهتره

sonkia
08-09-2011, 21:34

ميشه يه عكس از صفحه نمايش اين گوشي(مقايسه با يه گوشي ديگه) واسم بذاريد؟
الآن قيمتش چنده؟
تو اين رنج قيمت گزينه اي بهتر از اين دوتا نيست؟

MOHAMMAD2010
08-09-2011, 21:38
به نظر من از بین این دو تا nexus one بگیر چون هم کیفیت صفحش بهتره هم ساپورت خیلی خیلی بهتری داره

sonkia
08-09-2011, 21:42
نظرتون در مورد ديزاير چيه؟

HEGMATANEH
08-09-2011, 23:59
دیزایر هم گوشی خوبی هست
ولی من نظرم روی نکسوس وان هست.چون ساپورت خوبی ازش شده و کیفیت صفحه بهتری داره.
دیزایر تی اف تی هست ولی نکسوس وان امولد

sAeEd_kHaAn
09-09-2011, 12:20
دیزایر هم گوشی خوبی هست
ولی من نظرم روی نکسوس وان هست.چون ساپورت خوبی ازش شده و کیفیت صفحه بهتری داره.
دیزایر تی اف تی هست ولی نکسوس وان امولد

دیزایر های سری اول amoled بودن و بعدشم s-lcd چرا اطلاعات غلط میدین ؟

sonkia
09-09-2011, 15:42
دوستان نظرتون در مورد اپتيموس بلك چيه؟
قيمتش چنده؟

MOHAMMAD2010
09-09-2011, 16:04
دوستان نظرتون در مورد اپتيموس بلك چيه؟
قيمتش چنده؟

عالیه
حدود 430

HEGMATANEH
09-09-2011, 16:25
دیزایر های سری اول amoled بودن و بعدشم s-lcd چرا اطلاعات غلط میدین ؟
شرمنده که اطلاعات اشتباه دادم.یک لحظه با یه گوشی دیگه استباه کردم.
بازم نادمم و شرمنده از شما و اون دوست عزیز

fire159
09-09-2011, 17:31
دیفای از نظر کیفیت ساختخیلی بهتره . ساپورتش هم عالیه . کیفیت صوتی و دوربینش هم بهتره . سخت افزاری هم بهتره .

1navid
09-09-2011, 18:36
به نظر منم defy بهتره درضمن گوگل هم که دیگه موتو موبیلیتی رو خریده دیگه از لحاظ ساپورت و آپدیت به نسخه های بالا تر مشکلی نیست

sonkia
09-09-2011, 20:01
به نظر منم defy بهتره درضمن گوگل هم که دیگه موتو موبیلیتی رو خریده دیگه از لحاظ ساپورت و آپدیت به نسخه های بالا تر مشکلی نیست

اتفاقا منم اولا قصدم اين بود كه ديفاي بگيرم ولي با ديدن صفحه نمايشش پشيمون شدم(آخه كيفيت خوبي نداره)

anathema-m
09-09-2011, 20:20
من که نظرم روی دیفای هست.:11:
مطمئن باش کیفیت صفحه گوشی هر چی باشه بعد از یه هفته بهش عادت میکنی.:27:
گوشی خوش دست و بسیار محکم و مقاوم در مقابل گرد و خاک و آب هست.
شک نکن دیفای بهتره.:10::8:

sAeEd_kHaAn
09-09-2011, 20:51
دیفای از نظر کیفیت ساختخیلی بهتره . ساپورتش هم عالیه . کیفیت صوتی و دوربینش هم بهتره . سخت افزاری هم بهتره .
متاسفم ولی داری علنن دروغ تحویل ملت میدی
ساپورت این بهتره یا nexus one ؟
سخت افزار این قوی تره یا nexus one ؟
هرچیزی حدی داره به خدا خجالت بکش اینقدر بقیه رو ابلح فرض نکن
کسی که به شعور ادما احترام نمیذاره باید از این سایت اخراجش بشه قابل توجه مدیرای محترم

anathema-m
09-09-2011, 21:10
منظور ایشون بعد از این که گوگل موتورولا رو خریده هست که ساپورتش خوب شده. از نظر سخت افزار هم defy هم چیز کمی نیست. دوباره میگم غیر از کیفیت صفحه هیچ چیز defy کمتر از nexus one نیست.

sAeEd_kHaAn
10-09-2011, 08:42
منظور ایشون بعد از این که گوگل موتورولا رو خریده هست که ساپورتش خوب شده. از نظر سخت افزار هم defy هم چیز کمی نیست. دوباره میگم غیر از کیفیت صفحه هیچ چیز defy کمتر از nexus one نیست.
منظور ایشون کاملا مشخصه احتیاجی نیست شما توجیه کنی اگرم اطلاعات نداری برو یه بار دیگه مشخصات 2تا گوشی رو چک کن بعد ببین کدوم قویتره بیا نظر بده

anathema-m
10-09-2011, 12:20
من برم چک کنم؟:18:
دیفای دو گیگ حافظه داخلی هم داره.:27:
دیفای رادیو هم داره که nexus on نداره:27:
دیفای با اون همه استحکام سبک تر و خوش دست تر هم هست.:27:
دیفای جدید تر از nexus one هم هست.:27:
من که برتری از nexus one نمی بینم:13:(غیر از کیفیت صفحه و 200 مگا هرتز سرعت بیشتر پردازنده که تاثیر زیادی نداره)
شما هم برو مشخصاتشون رو چک کن و بیا برتری هاش رو بگو ما هم آگاه بشیم.:21:

sonkia
10-09-2011, 14:45

اگه بخوام از بين اپتيموس بلك و نكسوس وان يكي رو انتخاب كنم، نظر شما كدوم يكي هست؟
ميشه به گوشي هاي ال جي اطمينان كرد؟

anathema-m
10-09-2011, 15:37
بین این دو تا که nexus one رو بهت پیشنهاد می کنم.
ال جی معلوم نیست ساپورتش چطوره و اصلا کیفیت ساختش هم خوب نیست و کلاس هم نداره.

sAeEd_kHaAn
10-09-2011, 16:14
من برم چک کنم؟:18:
دیفای دو گیگ حافظه داخلی هم داره.:27:
دیفای رادیو هم داره که nexus on نداره:27:
دیفای با اون همه استحکام سبک تر و خوش دست تر هم هست.:27:
دیفای جدید تر از nexus one هم هست.:27:
من که برتری از nexus one نمی بینم:13:(غیر از کیفیت صفحه و 200 مگا هرتز سرعت بیشتر پردازنده که تاثیر زیادی نداره)
شما هم برو مشخصاتشون رو چک کن و بیا برتری هاش رو بگو ما هم آگاه بشیم.:21:
پس معلوم شد کلا هیچی از سخت افزار و گوشی نمیدونی
هردو مال سال 2010 هستند - وزنش به دلیل فلزی بودن بدنش بیشتره - رادیو .... ( اخر سوتی بود ) همون 200 مگ سی پی یو میارزه به کل هیکل دیفای عزیز تا چیزیو نمیدونی اضهار فضل نکن برو بنچمارک های این 2تارو بیین دیگیه هیچی نگو ساپورتم نمیگم چون اطلاعات نداری با من کل بندازی برو عزیز (( از مدیرای محترم عذر میخوای این چند نفر دارن بقیه رو به اشتباه میندازن من یکی نمیتونم ساکت باشم ))

-----

اگه بخوام از بين اپتيموس بلك و نكسوس وان يكي رو انتخاب كنم، نظر شما كدوم يكي هست؟
ميشه به گوشي هاي ال جي اطمينان كرد؟ ببین نکسوس وان 360 تومنه اپتیموس بلک 430 تومنه پس تو یه رنج نیستند ولی اپتیموس گوشی خوبیه اما ساپورت lg خیلی افتضاحه ولی نسبت به نکسوس وان جدید تره کیفیت صفحشم فوق العاده هست سخت افزاره خوبی ام داره ولی نکسوس وان به قیمتی که داره گوشی فوق العاده ای هست

anathema-m
10-09-2011, 16:24
ساپورت که بعد از این که گوگل خریدش خیلی بهتر شده.
اون 200 مگا هرتز هم که تاثیرش خیلی کمه.
دیگه دلیلت چیه؟

sonkia
10-09-2011, 19:12
پس معلوم شد کلا هیچی از سخت افزار و گوشی نمیدونی
هردو مال سال 2010 هستند - وزنش به دلیل فلزی بودن بدنش بیشتره - رادیو .... ( اخر سوتی بود ) همون 200 مگ سی پی یو میارزه به کل هیکل دیفای عزیز تا چیزیو نمیدونی اضهار فضل نکن برو بنچمارک های این 2تارو بیین دیگیه هیچی نگو ساپورتم نمیگم چون اطلاعات نداری با من کل بندازی برو عزیز (( از مدیرای محترم عذر میخوای این چند نفر دارن بقیه رو به اشتباه میندازن من یکی نمیتونم ساکت باشم ))

-----
ببین نکسوس وان 360 تومنه اپتیموس بلک 430 تومنه پس تو یه رنج نیستند ولی اپتیموس گوشی خوبیه اما ساپورت lg خیلی افتضاحه ولی نسبت به نکسوس وان جدید تره کیفیت صفحشم فوق العاده هست سخت افزاره خوبی ام داره ولی نکسوس وان به قیمتی که داره گوشی فوق العاده ای هست

امكان داره ساپورت ال جي در آينده بهتر بشه؟
در اين كه نكسوس وان تو رنج قيمتش بهترينه شكي نيست ولي اين قيمت ماله تهرانه، ماكه شهرستانيم نميدونم با اين قيمت گير مياد يا نه؟

sAeEd_kHaAn
10-09-2011, 20:42
امكان داره ساپورت ال جي در آينده بهتر بشه؟
در اين كه نكسوس وان تو رنج قيمتش بهترينه شكي نيست ولي اين قيمت ماله تهرانه، ماكه شهرستانيم نميدونم با اين قيمت گير مياد يا نه؟
تو شهرستان هم 360 قیمت دارم
......
نمیشه در مورد اینده نظر داد اما فعلا که ساپورتش داغونه شما سقف بدجتو مشخص کن تا بهترین انتخابو بهت بگم

sonkia
10-09-2011, 20:48
تو شهرستان هم 360 قیمت دارم
......
نمیشه در مورد اینده نظر داد اما فعلا که ساپورتش داغونه شما سقف بدجتو مشخص کن تا بهترین انتخابو بهت بگم

دوست عزيز واقعا ازت ممنونم(همچنين از بقيه دوستان) كه اينقدر خوب و سريع منو تو انتخاب 1گوشي خوب راهنمايي ميكنيد، من زور بزنم ميتونم 430 تهيه كنم(آخرش)

Scud_MD2
10-09-2011, 21:32
به نظر منم نکسوس وان بهتره
از نظر سخت افزاری تقریبا با اپتیموس بلک برابره ولی از نظر ساپورت نکسوس بهتره
ال جی اعلام کرده که به 2.3 آپدیت خواهد شد ولی فعلا که خبری نیست
و همچنین ال جی اپتیموس بلک هم مثل اینکه از مولتی تاچ پشتیبانی نمیکنه

vox_cine
10-09-2011, 22:02
تولید نکسوس وان سه ماه هست که متوقف شده.توی شهرستان که نتونستم پیدا کنم.به چند تا HTC فروش تهران هم زنگ زدم گفتند نیست و اگر هم باشه مونتاژه!
اگر کسی جایی رو سراغ داره لطفا پ.خ کنه.

sAeEd_kHaAn
11-09-2011, 16:15
دوست عزيز واقعا ازت ممنونم(همچنين از بقيه دوستان) كه اينقدر خوب و سريع منو تو انتخاب 1گوشي خوب راهنمايي ميكنيد، من زور بزنم ميتونم 430 تهيه كنم(آخرش)
تا 430 تومن الان میتونی همون optimus black رو بگیری گوشی بدی نیست اما من جات بودن 50 تومن دگیه جور میکردم htc desire s برمیداشتم ولی اگه دیگه صبر نداری و بیشتر از اینم نمیتونی بوجه کنی همون optimus black رو بردار ولی قید ساپورتو بزن

sonkia
11-09-2011, 17:14
تا 430 تومن الان میتونی همون optimus black رو بگیری گوشی بدی نیست اما من جات بودن 50 تومن دگیه جور میکردم htc desire s برمیداشتم ولی اگه دیگه صبر نداری و بیشتر از اینم نمیتونی بوجه کنی همون optimus black رو بردار ولی قید ساپورتو بزن

اگه سوالم مبتديانه س ببخشيد:
منظورتون از ساپورت اومدن ورژن جديدتر آندرويد واسه گوشيه؟
يعني واسه همين نسخه 2.2(يا احتمالا 2.3 اگه واسش بياد) نرم افزار هاي مختلف و متعدد پيدا نميشه؟

fire159
13-09-2011, 11:48
اگه سوالم مبتديانه س ببخشيد:
منظورتون از ساژورت اومدن ورژن جديدتر آندرويد واسه گوشيه؟
يعني واسه همين نسخه 2.2(يا احتمالا 2.3 اگه واسش بياد) نرم افزار هاي مختلف و متعدد پيدا نميشه؟

برنامه ها تو 2.2 يا 2.3 نصب بشه فرقي نداره و همه شون اجرا ميشن .
رامهاي جديدتر و بالاتر معمولا" سرعت گوشي رو بهتر ميكنن و امكانات جديدتري رو به گوشي اضافه ميكنن .

به نظر من الان خريد ديفاي خيلي معقولانه تر هست .