PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با فولدر لاک

nikyar1997
07-09-2011, 21:07
سلام من یک مشکل بزرگ دارم فولدر لاک رو نصب کردم بعد حواسم نبود همون جایی که فولدر لاک نصب بود رو قفل کردم و دیگه فولدر لاک رفت چگونه می تونم دوباری فولدر لاک رو برگردونم؟

Dr Hannibal
07-09-2011, 22:14
عنوان تاپیک اصطلاح شد ،

لطفا دقت کنید

اعلان: قوانین کلی انجمن نرم افزار (قبل از هرگونه فعاليت، حتما مطالعه شود) {آپديت شده در تاريخ 11 فروردين 1390} ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3- برای انتخاب عنوان تاپیک از کلمات کلیدی سؤال خود استفاده کنید و از انتخاب عناوینی از جمله کمک ، تورو خدا کمکم کنید ، خیلی مهم ، هر کی میتونه جواب بده ، نیاز به پاسخ فوری ، یک برنامه ، جطوری میتونم و جملاتی شبیه به این پیغام‌ها جدا خودداری نمایید

kazemn
06-01-2014, 11:33
سلام اگر کسی نمی دونه چه طور با این نرم افزار کار کنه ویا چطوری رمزش را برداره به ایملم پیام بده تا آموزش و نرم افزار مخصوص را براش بفرستم
kazemneamatollahi@yahoo.com

kazemn
06-01-2014, 11:34
سلام من یک مشکل بزرگ دارم فولدر لاک رو نصب کردم بعد حواسم نبود همون جایی که فولدر لاک نصب بود رو قفل کردم و دیگه فولدر لاک رفت چگونه می تونم دوباری فولدر لاک رو برگردونم؟

سلام اگر کسی نمی دونه چه طور با این نرم افزار کار کنه ویا چطوری رمزش را برداره به ایملم پیام بده تا آموزش و نرم افزار مخصوص را براش بفرستم
kazemneamatollahi@yahoo.com