PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست مشاوره برای خرید Acer Aspire 5333-A

hno
07-09-2011, 17:34
سلام دوستان
خسته نباشید
من میخواهم یک لپ تاپ زیر 500 بگیرم که دو مدل رو دیدم که این مدل رو بیشتر پسندیدم
Acer Aspire 5333-A

مدل دیگه ای که دیدم Acer TravelMate 5335 هست .

دوستان نظرتون چیه ؟ آیا این مدل ها خوب هستند ؟ توی رنج زیر 500 دیگه چی پیشنهاد میدید ؟ البته به غیر از مینی .

ممنون

Mr.Mazmamfi
07-09-2011, 23:11
سلام
نظر شخصی : لپ تاپ تا 500 تومن اصلا به درد نمیخوره و انگار داری پولتو میریزی تو جوب .:41:

باید افزایش بودجه بدی .

راستی کاربرد دقیقتم بگو ؟

hno
07-09-2011, 23:19
من کاربرد بالایی نمیخواهم . فقط برای اینترنت ، چندتا کار وردی و افیس و از اینجور کاها . خیلی سبک / چه طور میگید فایده نداره ؟ از لحاظ کیفیت یا اینکه سیستم خیلی بالا نیست ؟

ممنون

Mr.Mazmamfi
07-09-2011, 23:25
من کاربرد بالایی نمیخواهم . فقط برای اینترنت ، چندتا کار وردی و افیس و از اینجور کاها . خیلی سبک / چه طور میگید فایده نداره ؟ از لحاظ کیفیت یا اینکه سیستم خیلی بالا نیست ؟

ممنون
لپ تاپ 500 تومنی کاربرد شما رو برآورده میکنه ولی شما وقتی داری 500 تومن هزینه میکنی ، بیشتر داری پول تکنولوژی ساخت و ... رو میدی و کافیه 100 تومن بذاری رو پولت اون موقع کانفیگ لپ تاپت خیلی بالاتر از قبلی میشه . (جمله بندی بو تورو خدا نگاه کن :41: )

من نطرم اینه که بودجتو افزایش بدی و مدل 5742 رو از برند ایسر برداری .
الان برات پ . خ میکنم .

aliaqua
08-09-2011, 00:11
به نظر من یه تبلت بگیرین برای اینکارها بهتر از لپ تاپ هستش. مثلا تبلت galaxy tab 7inch wifi از سامسونگ. الان حدود 400 هست قیمتش

Mr.Mazmamfi
08-09-2011, 00:23
به نظر من یه تبلت بگیرین برای اینکارها بهتر از لپ تاپ هستش. مثلا تبلت galaxy tab 7inch wifi از سامسونگ. الان حدود 400 هست قیمتش
تبلت ها مشخصات پایینی دارن اگه بخواد تبلت بگیره مینی بخره خیلی بهتره .

aliaqua
08-09-2011, 01:17
چون بیشتر کارش اینترنت هستش نیاز به مشخصات بالایی نداره ایشون. همون تبلت کارش رو راه می ندازه. تازه علاوه بر راه انداختن کارشون یه جور کلاس هم داره :دی:8:

Mr.Mazmamfi
08-09-2011, 01:29
چون بیشتر کارش اینترنت هستش نیاز به مشخصات بالایی نداره ایشون. همون تبلت کارش رو راه می ندازه.
تایپ کردن تو تبلت ها مشکله . (کیبورد ندارن و نمیتونی سریع تایپ کنی )
برای کارهای آفیس و ورد هم باید تایپ کنی . که باز تو این برنامه ها هم به مشکل برمیخوره .

تازه علاوه بر راه انداختن کارشون یه جور کلاس هم داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
درسته ، کلاس داره .
ولی نظر من اینه که کسی که تبلت برمیداره باید حداقل ماهی یه میلیون درآمد داشته باشه :18: .
یه سال دیگه که داغون شد . میندازیش بیرون . به همین راحتی .
ولی ما چی ؟
ما . . .

hno
08-09-2011, 07:28
برای کارهای آفیس و ورد هم باید تایپ کنی . که باز تو این برنامه ها هم به مشکل برمیخوره .

درسته ، کلاس داره .
ولی نظر من اینه که کسی که تبلت برمیداره باید حداقل ماهی یه میلیون درآمد داشته باشه :18: .
یه سال دیگه که داغون شد . میندازیش بیرون . به همین راحتی .
ولی ما چی ؟
ما . . .

بله من علاوه بر اینترنت کارهای تایپیم همزیاد هست و مطمئن هستنم تپلت به درد چنین کاری نمیخوره همچنین تپلت ها صفحه کوچیک دارن که من نمیتونم با صفحات کوچیک به خوبی کار کنم .
با تشکر از راهنمایی دوستان

tiyam 01
28-09-2011, 19:41
برای کارهای آفیس و ورد هم باید تایپ کنی . که باز تو این برنامه ها هم به مشکل برمیخوره .خب میشه یه کیبرد usb بهش وصل کرد به گوشی n8 کیبورد وصل میشه بعیده به تبلت وصل نشه

تبلت ها مشخصات پایینی دارن اگه بخواد تبلت بگیره مینی بخره خیلی بهتره . همون ایسر 5333 بهتر نیست؟

بعضی وقتا منم میزنه به سرم به جای پی سی یه تبلت یا نت بوک یا نوتبوک ارزون بخرم
کار منم بیشتر اینترنته. مثل مرور صفحات، پست زدن تو فرومها، رفتن به مدیریت سایت و ...

Mr.Mazmamfi
28-09-2011, 22:12
خب میشه یه کیبرد usb بهش وصل کرد به گوشی n8 کیبورد وصل میشه بعیده به تبلت وصل نشه
به تبلتها هم میشه کیبورد وصل کرد ، اما کسی که تبلت میخره ، معلومه حمل و نقلش زیاده (کسایی که کارهای تجاری ، بورس و . . . میکنن ) ،مشکل اینجاست که نمیشه کیبوردو همیشه با خودت ببری .(البته کیبورد های ژله ای هم هست که نمیدونم کیفیتشون چه جوریه )

همون ایسر 5333 بهتر نیست؟

بعضی وقتا منم میزنه به سرم به جای پی سی یه تبلت یا نت بوک یا نوتبوک ارزون بخرم
کار منم بیشتر اینترنته. مثل مرور صفحات، پست زدن تو فرومها، رفتن به مدیریت سایت و ...
بودجتو مشخص کن ، شاید مدل های بهتری پیشنهاد بشه .

رفتن به مدیریت سایت
مدیر کدوم سایت هستی ؟ ؟ ؟ :31:

tiyam 01
29-09-2011, 13:20
به تبلتها هم میشه کیبورد وصل کرد ، اما کسی که تبلت میخره ، معلومه حمل و نقلش زیاده (کسایی که کارهای تجاری ، بورس و . . . میکنن ) ،مشکل اینجاست که نمیشه کیبوردو همیشه با خودت ببری .(البته کیبورد های ژله ای هم هست که نمیدونم کیفیتشون چه جوریه )

لازم نیست که از این کیبرد گنده ها همراهت باشه
از این کوچولوها
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مدیر کدوم سایت هستی ؟ ؟ ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سایت نه از اون سایتا، میخوام یه فروشگاه راه بندازم

بودجتو مشخص کن ، شاید مدل های بهتری پیشنهاد بشه
بستگی داره pc ام رو چند بخرن (از پی سی خسته شدم) و خودم چقدر بتونم بزارم روش، فکر کنم 500 نهایتاً 600 . اگه 650 میشد hp 4530 میگرفتم

Mr.Mazmamfi
29-09-2011, 22:40
لازم نیست که از این کیبرد گنده ها همراهت باشه
از این کوچولوها
کیبورد کوچیک حال نمیده روش تایپ کنی . (البته این امر سلیقه ایه و سلیقه ها متفاوت )

بستگی داره pc ام رو چند بخرن (از پی سی خسته شدم) و خودم چقدر بتونم بزارم روش، فکر کنم 500 نهایتاً 600 . اگه 650 میشد hp 4530 میگرفتم
ارزش داره 50 تومن بذاری و مدل 4530 رو بخری .
حالا وایسا تا pc تو آب میکنی قیمت ها هم میاد پایین تر و میتونی مدل 4530 رو بخری . ( بازار فعلا قروقاطیه )

tiyam 01
30-09-2011, 09:16
کیبورد کوچیک حال نمیده روش تایپ کنی . (البته این امر سلیقه ایه و سلیقه ها متفاوت )

ارزش داره 50 تومن بذاری و مدل 4530 رو بخری .
حالا وایسا تا pc تو آب میکنی قیمت ها هم میاد پایین تر و میتونی مدل 4530 رو بخری . ( بازار فعلا قروقاطیه )

خب حالا اگه نهایتاً تا 550 اینا شد چی لپ تاپ ارزون قیمت یا تبلت؟ کدوم به دردم میخوره؟ تجربه کار با تبلت رو ندارم