ورود

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با 5110

vahidjon
07-09-2011, 16:16
سلام.موقع نصب گرافیک لپ تاپ اررور زیر را میده
you must installing intel driver
در صورتی که من هر چی درایور اینتل تو قسمت چیپ ست هست رو نصب کردم.از این لینک اکثرشونو گرفتم.اصلا معلوم نیست کدومش مال منه.لطفا اگر کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه.در ضمن با بدبختی لپ تاپ رو با کامپیوترم شر کردم.حالا ه میخوام اطلاعاتمو از طریق شبکه انتقال بدم سرعت ارسالش رو 347 کیلوبایت نشون میده و سرعت خیلی پایینه

dell N5110 i5-2410M
4GB Ram
VGA=GT525 1G
HDD=640

از این لینک دانلود کردم.من کدامشونو باید دانلود کنم.همشو یا بعضیهاش مربوط به منه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

vahidjon
07-09-2011, 22:51
کسی نیست جواب بده

ata.royalfalcon
07-09-2011, 23:06
سلام.موقع نصب گرافیک لپ تاپ اررور زیر را میده
you must installing intel driver
در صورتی که من هر چی درایور اینتل تو قسمت چیپ ست هست رو نصب کردم.از این لینک اکثرشونو گرفتم.اصلا معلوم نیست کدومش مال منه.لطفا اگر کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه.در ضمن با بدبختی لپ تاپ رو با کامپیوترم شر کردم.حالا ه میخوام اطلاعاتمو از طریق شبکه انتقال بدم سرعت ارسالش رو 347 کیلوبایت نشون میده و سرعت خیلی پایینه

dell N5110 i5-2410M
4GB Ram
VGA=GT525 1G
HDD=640

از این لینک دانلود کردم.من کدامشونو باید دانلود کنم.همشو یا بعضیهاش مربوط به منه

سلام
اگر در نصب درایور گرافیک اینتل مشکل دارید پیشنهادم این هست که آخرین ورژن رو از خود سایت اینتل دانلود و نصب کنید نه از سایت سازنده لپتاپ چون ورژنی که در سایت لپتاپ ها هست معمولا کمی قدیمیتر هست .
در هر حال درایور گرافیک اینتل برای Windows 7 Ultimate, 32-bit version

تیک I accept the terms in the license agreement رو بزنید تا دانلود شروع بشه . ولی با توجه به اینکه شما فرمودین که سرعت ارسال اطلاعات خیلی پایینه پس فکر نمیکنم به درایور گرافیک ربطی داشته باشه !!! پس بهتره که device manager رو نگاه کنید و ببیند که کدوم سخت افزار برای ویندوز هنوز شناخته نشده تا بتونید راحتتر درایور مناسب رو پیدا و دانلود کنید .