PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قفل گذاری روی هارد External با نرم افزار Bit Locker !!!

MR. Garcia
07-09-2011, 14:46
درود ، من چند وقت پیش خواستم روی هارد Portableم (مدلشم محض اطمینان : Adata Classic CH94) با نرم افزار " BitLocker " رمز بذارم ...
وقتی رمز رو انتخاب کردم و دکمه ی Lock رو زدم ، شروع به قفل کردن همه ی برنامه هاش کرد ، تا حدود 60 درصد که رفت یه ارور داد که یادم نیست چی بود ، فقط یادمه خواسته بود دستور " chkdsk /r " رو با Run ویندوز اجرا کنم و منم کردم ولی بعدش عملیات قفل گذاریشو قطع کردو دیگه ادامه نداد !!!
بعد از اون دیگه نمیتونم وارد هاردم بشم و وقتی میخوام وارد شم و رمز رو میزنم این پیام ظاهر میشه :

BitLocker Drive Encryption failed to recover from an abruptly terminated conversion.
This could be due to either all conversion logs being corrupted or the media being write-protected.

مطمئن هم هستم که رمز رو درست میزنم چون وقتی اشتباه میزنم می نویسه رمز اشتباهه !!!
کسی راهی یا نرم افزاری برای باز کردن این رمز میشناسه ؟؟؟ واقعاً ممنون میشم اگه کسی بتونه کوچیک ترین کمکی بکنه !!!

Переклад не
07-09-2011, 17:49
برو از کنترل پنل ببین از داخل بیت لاکر موجود در اونجا میتونی قفلشو باز کنی؟

MR. Garcia
07-09-2011, 21:13
برو از کنترل پنل ببین از داخل بیت لاکر موجود در اونجا میتونی قفلشو باز کنی؟

اونجام رفتم ولی با جا درایو رو پیدا نمی کنه !!! :41:

p30worldtizhosh
07-09-2011, 21:43
با کامند هم امتحان کردی ؟

reza_3722
07-09-2011, 22:05
بعد از کدگذاری یه فایل متنی واسه recovery به شما میده. اونو ندارید؟
فلش مموری bitlocker شده رو که راحت میشه فرمت کرد و به حالت عادی بگردوند. واسه هارد اکسترنال امتحان نکردم ولی اونم باید همینطور باشه
در ضمن بهتره فقط یه پارتیشن هارد رو bitlocker کنید، بنظرم با کل هارد این کار رو کردن اشتباهه

MR. Garcia
08-09-2011, 15:59
من دیگه غلط بکنم از BitLocker استفاده کنم ...
ولی همونطور که گفتم نمیخوام فرمت شه !!!
اون فایلم سیو کردم ولی نمیدونم کجا ؟؟؟ باید دنبالش بگردم !!!

این کامند چیه ؟؟؟

Переклад не
08-09-2011, 18:22
فایله معمولا تو مای داکیومنت سیو میشه

MR. Garcia
09-09-2011, 12:05
فایله معمولا تو مای داکیومنت سیو میشه

فایل خاصی نمیبینم ولی یه شورت کات از درایوم دارم تو My Document !!!
دیگه این فایله که میگید رو نمیدونم کجاست !!! :19:

MR. Garcia
10-09-2011, 13:10
[QUOTE=reza_3722;6442619]بعد از کدگذاری یه فایل متنی واسه recovery به شما میده. اونو ندارید؟
/QUOTE]

آقا اونم پیدا کردم ولی وقتی وارد می کنم میگه اشتباهه !!! :41:

p30worldtizhosh
13-09-2011, 10:56
MR. Garcia حل شد مشکلتون
یا دستور کامندش رو بهت بدم ؟؟

MR. Garcia
14-09-2011, 21:27
همچنان حل نشده ...
این کامندم که نفهمیدم ... ممنون میشم کمک کنید !!! :40:

m.dalaie
15-09-2011, 00:00
سلام دوستان گرامی
من هم همچین مشکلی دارم
رمز رو عوض کردم و حالا رمز جدید درایومو باز نمیکنه...
گل نت سایتهای فترسی و انگلیسی رو گشتم و لی هیچی پیدا نکردم
از طرفی هر راهی رو امتحان کردم ولی نتیجه نداده
فقط این کامند برام جدیده اگه لطف کنید ممنون میشم....

MR. Garcia
23-09-2011, 23:38
کسی بلد نبود ؟؟؟ :41:

ultra47
23-02-2012, 13:59
آقا منم دچار همچین مشکلی شدم وسط کار ارور دادو قطع شدو دیگه رمزو میزنم میگه اشتباهه تازه با فایل ریکاوری هم باز نمیشه.قید اطلاعات توشم زدم اما فرمتم نمیشه با چندین نرم افزار امتحان کردم.لطفا کسی اگه بلده بگه

netbazi
23-02-2012, 15:39
به نظر من میتونی یک سی دی لینوکس بزاری بعد فایل هات رو انتقال بدی و بعد کل هاردت رو فرمت کنی فکر کنم اینجوری بشه

Jang Bogo
25-07-2012, 17:44
من همین الان میخواستم با BitLocker قفلگذاری کنم.پس اینکارو انجام ندم؟

MR. Garcia
25-07-2012, 19:14
من همین الان میخواستم با BitLocker قفلگذاری کنم.پس اینکارو انجام ندم؟

توصیه می کنم انجام ندید ...
هیچ راهی براش پیدا نکردم، فایل هامو بیخیال شدم آخرش !

fe-gh
16-04-2013, 00:39
دوست عزیز جواب پیغام این هست----
از BitLocker رمزگذاری درایو نتوانست ازتبدیل ناگهان فسخ بهبود می یابند .
این می تواند به علت یا تمام تبدیل سیاهههای مربوط به خراب شده و یا رسانه ها در برابر نوشتن محافظت .

moh3n7
22-07-2013, 00:15
سلام دوست عزیز
این مسیر رو یه بار امتحان کن ان شاالله ذرست میشه:
در قسمت run این عبارت رو تایپ کن:
:chkdsk /f H
1- فاصله بین k و / را رعایت کن و همینطور فاصله بین f و H.
2- f در واقع درایو فلش و یا هارد اکسترنال شماست که ممکنه E و یا هر اسم دیگه ای داشته باشه (بستگی به سیستم شما داره).

امیدورام کمکی کرده باشم...با سپاس محسن

davoud62
29-10-2013, 17:32
سلام من هارد اکسترنال مدل WD Elements رو خریدم ولی نمیتونم از نرم افزار قفل گذاری محصولات وسترن استفاده کنم قبلا هاردم مای پاسپورت همین مارک بود وراحت میشد قفل گذاشت با WDSecuritySetup ولی الان نمیشه . لطفا کمکم کنید .ممنون مدل WDBUZG0010BBK-EESN

ata.royalfalcon
29-10-2013, 17:38
سلام من هارد اکسترنال مدل WD Elements رو خریدم ولی نمیتونم از نرم افزار قفل گذاری محصولات وسترن استفاده کنم قبلا هاردم مای پاسپورت همین مارک بود وراحت میشد قفل گذاشت با WDSecuritySetup ولی الان نمیشه . لطفا کمکم کنید .ممنون

هاردهای اکسترنال WD elements قابلیت hardware encryption ندارند و در نتیجه نمیتوان مانند مدلهای my passport هارد را lock و داده ها را انکریپت کرد در نتیجه باید از روشهای software encryption استفاده کنید . از برنامه هایی مثل true crypt استفاده کنید .

davoud62
29-10-2013, 19:11
آقا عطا خیییییییییییییییییییییلی ممنون .شما همیشه راهنماییت خوبه وتاحالا دوبار مشکلمو حل کردی .یه نرم افزار خوب واسه هاردم تابتونم قفلش کنم معرفی کن.بازم ممنون:n16:

davoud62
29-10-2013, 19:12
هاردهای اکسترنال WD elements قابلیت hardware encryption ندارند و در نتیجه نمیتوان مانند مدلهای my passport هارد را lock و داده ها را انکریپت کرد در نتیجه باید از روشهای software encryption استفاده کنید . از برنامه هایی مثل true crypt استفاده کنید .

آقا عطا خیییییییییییییییییییییلی ممنون .شما همیشه راهنماییت خوبه وتاحالا دوبار مشکلمو حل کردی .یه نرم افزار خوب واسه هاردم تابتونم قفلش کنم معرفی کن.بازم ممنون:n16:

ata.royalfalcon
29-10-2013, 19:19
آقا عطا خیییییییییییییییییییییلی ممنون .شما همیشه راهنماییت خوبه وتاحالا دوبار مشکلمو حل کردی .یه نرم افزار خوب واسه هاردم تابتونم قفلش کنم معرفی کن.بازم ممنون
:n16:

والا من نرم افزار true crypt را ترجیح میدم . چون رایگان و پرقدرت هست .

1. کل فضای هارد encrypt بشه (آموزش مختصر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) .
2. یه فایل container بسازید و داده ها را داخل این فایل بریزید (آموزش مختصر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) .

davoud62
30-10-2013, 12:20
سلام آقا عطا یه سوال هارد اکسترنال
my passport بهتره یا
WD elements ازلحاظ سرعت و کیفیت لطفا راهنماییم کن.ممنون:n24:

ata.royalfalcon
30-10-2013, 16:52
سلام آقا عطا یه سوال هارد اکسترنال
my passport
بهتره یا
WD elements ازلحاظ سرعت و کیفیت لطفا راهنماییم کن.ممنون
:n24:

سلام .

اين بحث بهتره در اين تاپيك (لينك ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) ادامه پيدا كنه . ولي مدلهای elements (مدلهاي جديد) ضخامت و وزن کمتری دارند (طبق اطلاعات مندرج در دیتاشیت) . ضخامت و وزن کمتر مدلهای یکترابایتی elements احتمالاً به خاطر تعداد کمتر پلاتر ها و بیشتر بودن چگالی آنها هست و در نتیجه فکر میکنم نسبت به مدلهای my passport سرعت بیشتری داشته باشند .

davoud62
06-11-2013, 07:33
سلام عطا جان من با فلش مموریم مشکل دارم .میشه لینک مربوطه را برام بذاری یا همین جا مطرحش کنم .ممنون:n13:

shengo_k
29-12-2014, 19:39
با سلام و خسته نباشید من خواستم هارد 1T رو قفل کنم اما چون عملیات encyption خیلی طولانی بود کنسل رو زدم حالا هر دفعه که هارد رد به هر ویندوز 7 وصل می کنم خود به خود عملیات Decryption انجام میشه از 90 درصد بعد یه مدت ارور میده از هارد میشه استفاده کرد رمز نمی خواد اما هر باز برای استفاده یا باید وسط Decryption توقف رو بزنم یا صیر کنم ارور بده تا بشه کامل از هارد استفاده کرد در حین Decryption هارد مصدود میشه کسی راهنماییم میکنه چرا ارور میده چطوری ازش خلاص شم این Decryption 100 بشه کلا تموم بشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shengo_k
29-12-2014, 19:42
مدل هاردمم WD Element اگه مهم باشه

ata.royalfalcon
29-12-2014, 20:07
با سلام و خسته نباشید من خواستم هارد 1T رو قفل کنم اما چون عملیات encyption خیلی طولانی بود کنسل رو زدم حالا هر دفعه که هارد رد به هر ویندوز 7 وصل می کنم خود به خود عملیات Decryption انجام میشه از 90 درصد بعد یه مدت ارور میده از هارد میشه استفاده کرد رمز نمی خواد اما هر باز برای استفاده یا باید وسط Decryption توقف رو بزنم یا صیر کنم ارور بده تا بشه کامل از هارد استفاده کرد در حین Decryption هارد مصدود میشه کسی راهنماییم میکنه چرا ارور میده چطوری ازش خلاص شم این Decryption 100 بشه کلا تموم بشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام .

CMD را اجرا کنید و با استفاده از دستور chkdsk /r برای پارتیشنی که میخواستید آنرا رمزگذاری کنید عملیات چک دیسک را انجام بدهید (شاید هارد دیسک دچار بدسکتوری شده) . پس از اتمام کار اجازه بدید که فرایند encryption شدن ادامه پیدا کند تا تمام شود .

shengo_k
29-12-2014, 20:52
سلام .

CMD را اجرا کنید و با استفاده از دستور chkdsk /r برای پارتیشنی که میخواستید آنرا رمزگذاری کنید عملیات چک دیسک را انجام بدهید (شاید هارد دیسک دچار بدسکتوری شده) . پس از اتمام کار اجازه بدید که فرایند encryption شدن ادامه پیدا کند تا تمام شود .

آیا با نرم افزار های موجود میشه بد سکتوری رو حل کرد؟ این ارور به خاطر بد سکتوری ایجاد شده؟

ata.royalfalcon
29-12-2014, 21:30
آیا با نرم افزار های موجود میشه بد سکتوری رو حل کرد؟ این ارور به خاطر بد سکتوری ایجاد شده؟

مشکلی که دارید یا به خاطر وجود بدسکتور هست یا هر مشکل دیگر در هارد دیسک . اگر به پیغام داده شده دقت کنید نوشته که چک دیسک کنید (آنهم با استفاده از سوئیچ r/ که برای پیدا و فیکس کردن بدسکتوری هست) .

اگر بدسکتوری نرم افزاری باشد معمولاً برطرف میشود در غیر اینصورت خیر . میتونید SMART Status هارد دیسک را بررسی کنید آیا تمام موارد OK هستند یا اینکه Warning دارد . برای چک کردن SMART Status میتونید از برنامه HDtune Pro استفاده کنید (قسمت Health) .

نکته : اگر اطلاعات برای شما مهم هست پیشنهاد میکنم قبل از هر کاری از آنها یک کپی در جای دیگری بگیرید !

shengo_k
29-12-2014, 21:34
مشکلی که دارید یا به خاطر وجود بدسکتور هست یا هر مشکل دیگر در هارد دیسک . اگر به پیغام داده شده دقت کنید نوشته که چک دیسک کنید (آنهم با استفاده از سوئیچ r/ که برای پیدا و فیکس کردن بدسکتوری هست) .

اگر بدسکتوری نرم افزاری باشد معمولاً برطرف میشود در غیر اینصورت خیر . میتونید SMART Status هارد دیسک را بررسی کنید آیا تمام موارد OK هستند یا اینکه Warning دارد . برای چک کردن SMART Status میتونید از برنامه HDtune Pro استفاده کنید (قسمت Health) .

نکته : اگر اطلاعات برای شما مهم هست پیشنهاد میکنم قبل از هر کاری از آنها یک کپی در جای دیگری بگیرید !
من این نرم افزار رو دارم این نرم افزار فقط شناسایی میکنه یا علاوه بر شناسایی مشکل رو هم حل میکنه؟

shengo_k
29-12-2014, 22:16
من این نرم افزار رو دارم این نرم افزار فقط شناسایی میکنه یا علاوه بر شناسایی مشکل رو هم حل میکنه؟
داداش این warning رو داده من ازش چیزی نفهمیدک حالا باید چیکار کنم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ata.royalfalcon
29-12-2014, 23:28
داداش این warning رو داده من ازش چیزی نفهمیدک حالا باید چیکار کنم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با همان روش و دستوری که گفتم چک دیسک کنید یا اینکه میتوانید از برنامه HDD Regenerator استفاده کنید (ترجیحاً از روش دوم استفاده کنید) .

آموزش استفاده از این برنامه در این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) .

پس از Scan & Repair هارد دیسک توسط برنامه ، Warning مربوط به Current Pending Sector یا فیکس میشود یا اینکه Remap میشود (که در این صورت در قسمت Reallocated sector count یک Warning خواهید داشت) و یا اینکه به خاطر وجود Delay Sector و هر علت دیگر این برنامه اصلاً قادر به فیکس کردن آن نیست و ممکن هست مشکلات بیشتری هم ایجاد شود ! پس از اتمام کار میتونید فرایند Encryption را آغاز کنید .

نکات :

1. برای استفاده از برنامه Bit Locker توصیه میکنم یک پارتیشن کم حجمتر بسازید و فقط دیتاهای ضروری را رمزگذاری کنید .
2. همانطوریکه قبلاً هم گفتم اگر اطلاعات مهمی دارید قبل از هر کاری یک کپی از آنها در جای دیگر بگیرید .

shengo_k
29-12-2014, 23:55
با همان روش و دستوری که گفتم چک دیسک کنید یا اینکه میتوانید از برنامه HDD Regenerator استفاده کنید (ترجیحاً از روش دوم استفاده کنید) .

آموزش استفاده از این برنامه در این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) .

پس از Scan & Repair هارد دیسک توسط برنامه ، Warning مربوط به Current Pending Sector یا فیکس میشود یا اینکه Remap میشود (که در این صورت در قسمت Reallocated sector count یک Warning خواهید داشت) و یا اینکه به خاطر وجود Delay Sector و هر علت دیگر این برنامه اصلاً قادر به فیکس کردن آن نیست و ممکن هست مشکلات بیشتری هم ایجاد شود ! پس از اتمام کار میتونید فرایند Encryption را آغاز کنید .

نکات :

1. برای استفاده از برنامه Bit Locker توصیه میکنم یک پارتیشن کم حجمتر بسازید و فقط دیتاهای ضروری را رمزگذاری کنید .
2. همانطوریکه قبلاً هم گفتم اگر اطلاعات مهمی دارید قبل از هر کاری یک کپی از آنها در جای دیگر بگیرید .

ممنون از راهنمایی تون

shengo_k
30-12-2014, 14:09

نکات :

داداش راهی واسه بک اپ گرفتن سراغ دارید؟؟؟ هاردم خدود 500 گیگ اطلاعات داخلشه از فیلمو نرم افزار و درسای دانشگاه با اکرونیز بک اپش 14 ساعت طول میکشه نرم افزاری سراغ دارید که هم سریعتر باشه هم حجم فایل بک اپش کم باشه که راحت بتونم یه جا ذخیره کنک چون دراو های کامپیوترم خیلی فضا ندارن ممنون میشکم کمکم کنید

ata.royalfalcon
30-12-2014, 15:09
داداش راهی واسه بک اپ گرفتن سراغ دارید؟؟؟ هاردم خدود 500 گیگ اطلاعات داخلشه از فیلمو نرم افزار و درسای دانشگاه با اکرونیز بک اپش 14 ساعت طول میکشه نرم افزاری سراغ دارید که هم سریعتر باشه هم حجم فایل بک اپش کم باشه که راحت بتونم یه جا ذخیره کنک چون دراو های کامپیوترم خیلی فضا ندارن ممنون میشکم کمکم کنید

براي بكاپ گيري حداقل بايد 500GB فضا داشته باشيد چون ممكن هست بعضي از فايلها خيلي فشرده نشوند . ضمناً اگر ميخواهيد از قابليت فشرده سازي براي كاهش حجم بكآپ استفاده كنيد به مدت زمان بيشتري هم نياز هست .

سيستم شما USB2 هست يا USB3 ؟ اگر USB3 باشه براي 500 گيگابايت فكر نميكنم 14 ساعت طول بكشه !

shengo_k
30-12-2014, 15:21
هم هارد هم درگاه USB3 هستن
شما نرم افزاری سراغ ندارید که مثلا در حد 100 گیگ فشرده کنه چون در ویندوز بیشتر از این فضا ندارم فایل بک اپ رو قرار بدم بعد هم میتونم از نرم افزار های بک اپ کیری که ادرس فایل ها رو ذخیره میکنند استفاده کنم؟ مثلا این نرم افزار؟ اگه با این نرم افزار بک اپ بگیرم اگع اطلاعاتم حین عمل فیکس کردن بپره میتونم بازیابی کنم؟
FarStone RestoreIT 2014b / TotalRecovery Pro 10.5 / Total Backup Recovery Server 10.5
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1%D8%B4%D8%B1%D8%AF%D9%87%20%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9% 86%20%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA%20 %D8%A8%DA%A9%D8%A7%D9%BE

ata.royalfalcon
30-12-2014, 17:16
هم هارد هم درگاه USB3 هستن
شما نرم افزاری سراغ ندارید که مثلا در حد 100 گیگ فشرده کنه چون در ویندوز بیشتر از این فضا ندارم فایل بک اپ رو قرار بدم بعد هم میتونم از نرم افزار های بک اپ کیری که ادرس فایل ها رو ذخیره میکنند استفاده کنم؟ مثلا این نرم افزار؟ اگه با این نرم افزار بک اپ بگیرم اگع اطلاعاتم حین عمل فیکس کردن بپره میتونم بازیابی کنم؟
FarStone RestoreIT 2014b / TotalRecovery Pro 10.5 / Total Backup Recovery Server 10.5

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1%D8%B4%D8%B1%D8%AF%D9%87%20%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9% 86%20%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA%20 %D8%A8%DA%A9%D8%A7%D9%BE

با اين نرم افزاري كه معرفي كرديد كار نكردم ولي اولاً امكان نداره بتونيد 500 گيگابايت فايل را به 100 گيگابايت فشرده كنيد ، مخصوصاً فايلهايي مثل فيلم كه اينها از قبل فشرده شده اند ، ثانياً از خود فايل بايد بكآپ گرفته شود تا بعداً بتوانيد آن ريستور كنيد و ذخيره كردن فقط آدرس فايلها بيفايده هست و اگر اطلاعات از بين برود نميتونيد ريستور كنيد .

shengo_k
31-12-2014, 23:35
با اين نرم افزاري كه معرفي كرديد كار نكردم ولي اولاً امكان نداره بتونيد 500 گيگابايت فايل را به 100 گيگابايت فشرده كنيد ، مخصوصاً فايلهايي مثل فيلم كه اينها از قبل فشرده شده اند ، ثانياً از خود فايل بايد بكآپ گرفته شود تا بعداً بتوانيد آن ريستور كنيد و ذخيره كردن فقط آدرس فايلها بيفايده هست و اگر اطلاعات از بين برود نميتونيد ريستور كنيد .
داداش نوکرتم من واقعا دمت گرم هاردم درست شد 7 تا سکتور خراب داشت که فیکسش کرد بعد هم Decryption با موفقیت انجام شد واقعا ممنونم ایشالا واست جبران کنم نمیدونم چجوری ازت تشکر کنم

mahdilost76
09-04-2015, 22:20
درود ، من چند وقت پیش خواستم روی هارد Portableم (مدلشم محض اطمینان : Adata HD710) با نرم افزار " BitLocker " رمز بذارم ...
وقتی رمز رو انتخاب کردم و دکمه ی Lock رو زدم ، شروع به قفل کردن همه ی برنامه هاش کرد ، تا حدود 60 درصد که رفت یه ارور داد که یادم نیست چی بود ، فقط یادمه خواسته بود دستور " chkdsk /r " رو با Run ویندوز اجرا کنم و منم کردم ولی بعدش عملیات قفل گذاریشو قطع کردو دیگه ادامه نداد !!!
بعد از اون دیگه نمیتونم وارد هاردم بشم و وقتی میخوام وارد شم و رمز رو میزنم این پیام ظاهر میشه :

BitLocker Drive Encryption failed to recover from an abruptly terminated conversion.
This could be due to either all conversion logs being corrupted or the media being write-protected.

مطمئن هم هستم که رمز رو درست میزنم چون وقتی اشتباه میزنم می نویسه رمز اشتباهه !!!
کسی راهی یا نرم افزاری برای باز کردن این رمز میشناسه ؟؟؟ واقعاً ممنون میشم اگه کسی بتونه کوچیک ترین کمکی بکنه !!!