PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونه باید یک Action را برای کار خودکار بر روی 700 عکس تنظیم کرد؟

farhadd
07-09-2011, 12:04
سلام دوستان.من یک اکشن که مجموعه ای از دستورات ویرایشی و نهایتاً ذخیره کردن عکس هست درست کردم ولی موندم چکار کنم خود فوتوشاپ چطوری بدون دخالت من برای open و save کردن باید کار کنه.ساده تر بگم:میخوام مسیر پوشه ی عکسها رو بهش بدم و خودش بطور خودکار اکشن رو روی همه ی عکسها انجام بده.یک راهنمایی دقیق و قدم بقدم بدون ارجاع به سایر تاپیکها کنین لطفاً.خیلی ممنون.

part gah
07-09-2011, 13:11
سلام دوستان.من یک اکشن که مجموعه ای از دستورات ویرایشی و نهایتاً ذخیره کردن عکس هست درست کردم ولی موندم چکار کنم خود فوتوشاپ چطوری بدون دخالت من برای open و save کردن باید کار کنه.ساده تر بگم:میخوام مسیر پوشه ی عکسها رو بهش بدم و خودش بطور خودکار اکشن رو روی همه ی عکسها انجام بده.یک راهنمایی دقیق و قدم بقدم بدون ارجاع به سایر تاپیکها کنین لطفاً.خیلی ممنون.
سلام
من تا اونجایی که میدونم Action قابلیت ذخیره تغییرات مثل اعمال فیلتر و ... داره نه save و open.اما یه مسیری هست file/Autmate/....که بضی کارها رو بدون دست زدن ما مثل اکشن انجام میده .من یه بار باهاش یه سری عکس و همزمان تغییر سایز دادم .

farhadd
07-09-2011, 15:10
دقیقاً خود خودشه.در پنجره ی Automate میشه اکشنی که از قبل ساختیم و مسیر پوشه رو بهش معرفی کنیم و الی آخر.خیلی ممنون دوست عزیز.:11: