PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال خیلی فوری: مشکل درباره گذاشتن title روی فیلم در پریمیر

ّFateme4
06-09-2011, 23:03
دوستان عزیز من تازه عضو شدم تازه کار هم هستم. اسمم هم Fateme4 هست نمی دونم چرا سیستم برعکس می نویستش از آخر به اول!!!!!
یه سوال دارم که خیلی فوریه اگه می شه زودتر جواب بدین:
من وقتی گزینه new item رو می زنم و title رو انتخاب می کنم و نوشته ام رو می نویسم ضربدر پنجره title رو می بندم(بعد از اعمال تنظیمات مورد نظر) و title رو می کشم و میندازم روی فیلم اما نمی دونم چرا پس زمینه اش سیاه می شه و فیلم در پس زمینه ی اون نمایش داده نمیشه! :41:
اگه قسمتی از کارم اشکال داره خوشحال می شم دوستان بهم بگن. در ضمن اینم بگم که توی پنجره ای که میشه title رو ویرایش کرد روی گزینه چشم کلیک می کنم تا فیلم پس زمینه اش نمایش داده بشه اما بازم نمی دونم چرا وقتی نوشته رو روی فیلم میندازم با پس زمینه سیاه میاد.
لطفا راهنماییم کنید.
مرسی:20:

ّFateme4
07-09-2011, 09:35
کسی اینجا نیس؟ کارم خیلی فوریه اگه می شه دوستان پاسخ سوالم رو بدین

Mr.World.Wide
07-09-2011, 14:43
پریمیر چند کار میکنی؟
یه همچین مشکلی نباید پیش بیاد چون تایتل پس زمینه ترنس پرنس داره

ّFateme4
07-09-2011, 14:56
cs3 دارم من... مشکل از پریمیرمه پس آره؟

Mr.World.Wide
07-09-2011, 18:06
یه توضیح درست بده یا عکس بذار شما وقتی تو پریمیر ctrl+t رو بزنی تایتل باز میشه و ابزار تایتل رو انتخاب کن بنویس بعد ببند و بذار توی تایم لاین همین

ّFateme4
08-09-2011, 12:35
همین کار رو می کنم دیگه. وقتی می بندم تایتل رو و می گذارمش روی تایم لاین پس زمینه ی مشکی میاد پشتش... یعنی فیلم نمایش داده نمیشه.
این عکسو ببینین:
تایتلم اون قسمت سیاهه که انداختمش روی فیلم اما سیاه شده و نیومده روی فیلم... یعنی اون نقطه از فیلم رو حذف می کنه و پس زمینه مشکی می ندازه روش.:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
پریمیرم رو هم عوض کردم الان cs4 نصب کردم اما بازم همین مشکل وجود داره.
خوشحال می شم راهنماییم کنید.

ّFateme4
08-09-2011, 13:10
مرسی مشکلم بر طرف شد یه جای کارم اشکال داشت:5: