PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تبديل تاريخ شمسی به میلادی

Lord_theOne
17-06-2006, 15:17
من يك برنامه تبديل تاريخ مي خواهم كه كار كند يك برنامه اي معرفي كرده بوديد كار نمي كرد يك برنامه تست شده مي خواهم ممنون خيلي برام مهمه

Lord_theOne
18-06-2006, 12:28
خيلي ضروريه كسي پيدا نكرده

R£ɀД
18-06-2006, 12:43
دوست عزيز يك برنامه exe برات ميزارم كه از ميلادي به شمسي و از شمسي به ميلادي تبديل ميكنه.(البته بگم كه سورس اين برنامه رو قبلا از يك جايي پيدا كرده بودم و يك فايل اجرايي درست كردم به اسم خودم براي دادن به يك بنده خدايي و اگه نياز داشتي بگو سورسش رو هم برات آپلود كنم اين رو گفتم كه فردا نگين رضا كپي كرده و به اسم خودش تموم كرده )
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در ضمن خودم هم يك برنامه با دلفي طراحي كردم و نوشتم كه هر تاريخي از سال و ماه و روز شمسي رو بهش بدي ( حتي 50 سال ديگه رو بهت ميگه كه چند شنبه هست ) و بعد از امتحاناتم همين برنامه رو كه خودم نوشتم رو تكميل ترش ميكنم كه كل سال شمسي مورد نظر رو بتوني ببييني و مثل تقويمي باشه كه توي خونه ازش استفاده ميكنين ( البته منهاي تبديل سال از ميلادي به شمسي ). بعد از امتحانات آپلودش ميكنم.

NoneForce
18-06-2006, 12:49
سلام

Lord_theOne
20-06-2006, 07:55
مرسي ممنون از همه تون
آقا رضا برنامه باز داشتي بزار
منتظرم برنامهتو كامل كني

R£ɀД
20-06-2006, 09:42
مرسي ممنون از همه تون
آقا رضا برنامه باز داشتي بزار
منتظرم برنامهتو كامل كني
lord_theone جان قابل شما رو نداشت. اون برنامه رو هم كه خودم نوشتم و شما سال و ماه و روز رو ميديد و ميگه كه چند شنبه هست براتون آپلود ميكنم ولي سورسش رو بعد از امتحانات ميزارم.(در ضمن بگم كه هنوز تكميلش نكردم چون از فردا تا 20 تير امتحان دارم پس بعد از امتحانات روش كار ميكنم.)
اينم لينكش :
خوشحال ميشم كه نظرت رو راجع به برنامه بدونم.

Lord_theOne
28-06-2006, 20:07
كارت درسته
ولي نرم افزاري كه NoneForce معرفي كرده بود يك چيزه ديگست
البته شما زحمت نوشتنش رو كشيدي ممنون برنامه جالبي هست