PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : BitLocker

hhhh_1360
06-09-2011, 16:23
سلام به دوستان عزیز من بر روی یک از داریوهای سیستم BitLocker رمز گذاشتنم ورمز را فراموش کردم باید چکار کنم تمام اطلاعات و زندگیم داخل این درایو می باشد چکار کنم

MR. Garcia
06-09-2011, 16:53
بنظر شما زود تر از من پرسیدید چون منم چند دقیقه دیگه میخواستم همچین چیزی رو بپرسم با یکم تفاوت !!! :31:

متن پرسش منم اینه :

درود ، من چند وقت پیش خواستم روی هارد Portableم (مدلشم محض اطمینان : Adata Classic CH94) با نرم افزار " BitLocker " رمز بذارم ...
وقتی رمز رو انتخاب کردم و دکمه ی Lock رو زدم ، شروع به قفل کردن همه ی برنامه هاش کرد ، تا حدود 60 درصد که رفت یه ارور داد که یادم نیست چی بود ، فقط یادمه خواسته بود دستور " chkdsk /r " رو با Run ویندوز اجرا کنم و منم کردم ولی بعدش عملیات قفل گذاریشو قطع کردو دیگه ادامه نداد !!!
بعد از اون دیگه نمیتونم وارد هاردم بشم و وقتی میخوام وارد شم و رمز رو میزنم این پیام ظاهر میشه :
BitLocker Drive Encryption failed to recover from an abruptly terminated conversion.
This could be due to either all conversion logs being corrupted or the media being write-protected.
مطمئن هم هستم که رمز رو درست میزنم چون وقتی اشتباه میزنم می نویسه رمز اشتباهه !!!
کسی راهی یا نرم افزاری برای باز کردن این رمز میشناسه ؟؟؟ واقعاً ممنون میشم اگه کسی بتونه کوچیک ترین کمکی بکنه !!!

File not found
07-10-2011, 19:23
منم دنبالشم

saeedhashemee
07-10-2011, 19:53
این مشکل رو من داشتم// روزها در ایرنترنت تحقیق کردم تا راهی پیدا کنم/
اخرش به این نتیجه رسیدم فقط سازمان سیا میتونه قفلش رو باز کنه
هیچ راهی وجود نداره// بحدی سیستم کدگذاریش قوی هست که هیچ کاری نمیشه کرد
اخرش فرمت کردم ولی ایندفعه کلیدی رو که برای فراموشی پسورد همون اول کار درست میکنه در یک یواس بی محرمانه نگهداری میکنم برای روز مباد ویک نسحه هم در ای دی جیمیلم اپلود کردم
خلاصه بیخیال اطلاعاتتون بشید

MR. Garcia
08-10-2011, 18:11
این مشکل رو من داشتم// روزها در ایرنترنت تحقیق کردم تا راهی پیدا کنم/
اخرش به این نتیجه رسیدم فقط سازمان سیا میتونه قفلش رو باز کنه
هیچ راهی وجود نداره// بحدی سیستم کدگذاریش قوی هست که هیچ کاری نمیشه کرد
اخرش فرمت کردم ولی ایندفعه کلیدی رو که برای فراموشی پسورد همون اول کار درست میکنه در یک یواس بی محرمانه نگهداری میکنم برای روز مباد ویک نسحه هم در ای دی جیمیلم اپلود کردم
خلاصه بیخیال اطلاعاتتون بشید

بابا من اون کلیده رو هم دارم ...
بدبختی اونم قبول نمیکنه !!! :41:

حالا شما آدرس سازمان سیا رو دارید ؟؟؟
شاید فرستادیم و برامون باز کردن !!! :5:

karaji21
24-06-2013, 16:11
سلام دوست عزیز اول اینکه از نصب Bitlocker repering tools روی سیستمت مطمئن شو .. (معمولا روی ویندوز 7 نصبه ..
بعد اگه از کنترل پنلت bitlocker data encryption از طیق tpm نتونستی ریکاوری کنی از دستور زیر توی کامنت ران استفاده کن :
repair-bde D: G: -RecoveryPassword 111111-111111-111111-111111-111111-111111-111111-111111
که D اسم درایو آسیب دیدته و G اسم درایور خروجی برای decryption هست ..
Darvishvand_shahram@yahoo.com
Security manager

atdj
28-06-2013, 22:01
آقا من رمزموفراموش کردم

mohammd1
28-06-2013, 22:12
مایکروسافت اینقدر از این مطمئن بوده که برای کسی که بتونه این سیستم رو بشکنه 10 میلیون دلار جایزه تعیین کرده...
تــمــام

reza41
29-06-2013, 13:12
اگر اون کلید رو که میسازه و به صورت یک فایل با پسوند txt‌ ذخیره میشه رو داشته باشید کار حل میشه و مشکلی نداره