PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست یک نزم افزار برای نشان دادن ترجمه کلمات با کلیک کردن رویشان

osifa
06-09-2011, 13:54
سلام دوستان
یه دیکنری و یا نرم افزاری میخوام که وقتی در مرورگر یا حتی محیط های دیگه روی یک کلمه انگلیسی کلیک می کنم یا هالایتش می کنم معنیشو کنارش نشون بده.
ممنون میشم همراه با طرز کارش معرفیش کنید.ممنون

jafarian
06-09-2011, 14:13
میتونید ازبرنامه Translate Client استفاده کنیدبرای معنی ترجمه محتویات سایت باید به نت اتصال داشته باشین:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

osifa
06-09-2011, 14:20
میتونید ازبرنامه Translate Client استفاده کنیدبرای معنی ترجمه محتویات سایت باید به نت اتصال داشته باشین:20:

translate client رو دارم دوست عزیز ولی دیکشنریش خیلی ناقصه ضمنا یه سری مشکلات نرم افزاری هم پیش میاد با نصبش.

یه نرم افزار دیگه میخوام.لطفا معرفی کنید.

mb1372
06-09-2011, 14:21
سلام دوست عزيز
بابيلون (babylon) هم نرم افزار خوبيه.مي توني موقع نصب براي دكمه اسكرول موس تنظيمش كني.آخرين نسخه اش هم تا جايي كه ميدونم 9 است كه يه سرچ بزني ريختست:27:

shahin666
06-09-2011, 14:33
اگر از مروگر فاير فاكس استفاده مي كنيد مي تونيد از ديكشنري مريم هم استفاده كنيد

osifa
06-09-2011, 15:24
سلام دوست عزيز
بابيلون (babylon) هم نرم افزار خوبيه.مي توني موقع نصب براي دكمه اسكرول موس تنظيمش كني.آخرين نسخه اش هم تا جايي كه ميدونم 9 است كه يه سرچ بزني ريختست:27:
من می خوام وقتی رو یه کلمه کلیک کردم معنیشو کنارش بنویسه نه اینکه نیاز به زدن دکمه کیبورد یا موس باشه ضمنا در بابیلون یه پنجره جدی باز میشه واسه ترجمه کلمه.
البته نسخه 9 رو امتحان نکردم 8 رو دارم.

اگر از مروگر فاير فاكس استفاده مي كنيد مي تونيد از ديكشنري مريم هم استفاده كنيد

ممنون اینو دانلود کردم برای فایرفاکس خوبه.
اما برای گوگل کروم و مخصوصا اپرا چیکار کنم چوون من بیشتنر از اپرا استفاده میکنم.

Dark Shine
06-09-2011, 16:17
سلـام .
Babylon پیشنـهاد میشـه .

babelirani
06-09-2011, 18:05
سلام دیکشنری istgah هم خوبه