PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : » مشکل داغی بیش از حد لپ تاپ؛ قفل شدن کامل سیستم؛ بلو اسکرین در لپ تاپ hp

Sa - Ha
06-09-2011, 07:40
سلام ؛
من یه لپ تاپ hp Pavilion dv6-3190 ee دارم ، همون اول بوسیله پارتیشن میجیک اون درایو رو به چند پارتیشن تقسیم کردم !

لپ تاپ من زیاد کار میکنه ، اکثر کارش هم کارای خیلی سبکه ( موزیک و نت ) ، و کار های سنگین خیلی کم انجام میدم .
نرم افزار هم خیلی روش نصب هست .

مشکلات لپ تاپم اینه :

داغی بیش از اندازه : سیستمم از استیل هست باید داغ کنه ولی نه این حد ، این مشکل هم تا حدودی با خرید یه کول پد حرفه ای از بین رفته ولی بازم یذره داغ میشه .

هنگ مداوم سیستم : سیستم من بعضی موقع ها وسط کار ، حالا هر کاری میخاد باشه ، یهو همچیش می ایسته ، نه دکمه ای ، نه چیزی ، یهو خشکش میزنه ، فقط باید سیستمو با دکمه پاور خاموش کنم .

بلو اسکرین : بعضی موقع ها ، زیاد نه ، دو هفته ای یه بار ، سیستم من بلو اسکرین میزنه !!!

خر خر کردن هارد !

ویندوزم اصلیه ، سرویس پک نداره ، 64 بیتی هم هست ، آپدیته همیشه، هم درایو هاش و هم خود ویندوز.

لطفاً کمکم کنید ، خیلی دارم اذیت میشم .

hamid.7003
06-09-2011, 13:01
از خیلی چیزا میتونه باشه دمای CPU و گرافیک و چک کردی؟

a b c d
06-09-2011, 15:14
سلام
من هم hp دارم مدل probook 4520 که زیاد هنگ میکنه..تو بعضی جاها مثل یاهو مسنجر..البته از هر 3-4 باری که میرم 1 بار فریز میشه که هیچ کاریش نمیتونم بکنم جز نگه داشتن پاور :((
ولی امروز میخواستم وایرلس شیر کنم با گوشیم که هر کار کردم هنگ کرد...این مشکل هنگ رو قبلا هم داشتم که ویندوز عوض کردم و کم شد ولی تموم نشد..اما امروز دیگه حسابی کفرمو دراورد..10-20 باری هنگ کرد
تورو خدا یکی بگه چیکار کنم..فک میکنین سخت افزاریه یا نرم افزاری؟

Sa - Ha
06-09-2011, 16:42
از خیلی چیزا میتونه باشه دمای CPU و گرافیک و چک کردی؟

آره ، حتی موقعی که سیستم یه روز خاموشه و یک دقیقه روشن میشه هم قفل میشه ...

Sa - Ha
06-09-2011, 22:54
واااااااااااااای ، این مشکل هنگ کردن به روزی 10 بار رسیده .

کمکم کنید ...

hamid.7003
07-09-2011, 12:50
آره ، حتی موقعی که سیستم یه روز خاموشه و یک دقیقه روشن میشه هم قفل میشه ...

خب دمای CPU و گرافیک چنده تو ویندوز؟

امین لفتافی
07-09-2011, 13:14
لب تابو زیاد رو پات نزار از این میزا هم نخر سطح زیر لب تابو از زمین فاصله بده

ata.royalfalcon
07-09-2011, 13:14
سلام
با توجه به خرخر كردن هارد بهتره كه اول از سلامتي هارد مطمئن بشيد . پيشنهادم نصب نرم افزارهاي كنترل كننده هارد مثلHard Disk Sentinel هست . اگر هارد مشكلي داشته باشه به شما اعلام ميكنه .

Sa - Ha
08-09-2011, 08:46
خب دمای CPU و گرافیک چنده تو ویندوز؟

اونقدر زیاد نیست که بخاد قفل بشه ، تازه با اون کول پد من زیرش قندیل نبنده شانس اوردم .

لب تابو زیاد رو پات نزار از این میزا هم نخر سطح زیر لب تابو از زمین فاصله بده

اصلاً من روی پام نمیتونم باهاش کار کنم ! کول پدم زاویه ی 30 درجه به بالا رو داره .

سلام
با توجه به خرخر كردن هارد بهتره كه اول از سلامتي هارد مطمئن بشيد . پيشنهادم نصب نرم افزارهاي كنترل كننده هارد مثلHard Disk Sentinel هست . اگر هارد مشكلي داشته باشه به شما اعلام ميكنه .

خودم همین احتمالو میدم . امتحان میکنم .

Ali_mafi
26-11-2011, 23:01
با سلام... من ميني لپ تاپ Asus 1015 B دارم...

امشب وقتي روشن بود و مشغول دانلود اومدم ديدم صفحه آبي معروف به (blue screen ) داده و وقتي هم كه دستي خاموش روشن كردم دو گزينه start window manually و reparing windows اومد كه هر كدومو كه ميزدم موقع بالا اومدن ويندوز بلافاصله blue screen ميومد....

راهنماييم كنيد اشكال از چيه و چيكار بايد كنم؟؟؟؟؟