PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خیلی فوری کمک میخوام!!

mohandes e ekhraji
06-09-2011, 07:11
با سلام خدمت دوستان عزیز,با توجه به این که من فهمیدم نت بوک ها برای کارهای ساده ساخته شده اند و نمیشه برای مصارف خانگی و بازی سنگین و برنامه های سنگین ازشون استفاده کرد,فهمیدم باید سر کیسه رو شل کنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و۱لپ تاپ خوب بخرم!اما من ۱سری لپ تاپ دیدم و راجبش تحقیق کردم که برحال در این تاپیک هایی که ایجاد شده مثل لپ تاپ های حرفه ای یا خانگی یا بازی معرفی میکنم تا کاربران هر بخش بر پایه کاربرد اون نوت بوک در اون بخش نظرشون رو بیان کنند!اول بگم بودجه برا من مهم نیست اما چون خسیس هستم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دیگه نهایت تا ۱تومان سر کیسرو شل کنم!!!اونم تازه نه برای هر نوت بوکی!انتظارات من از لپ تاپ:بشه باهاش بازی سنگین مثل pes2012 انجام داد,کاری باشه,راحت بشه حملش کرد,بشه باهاش کار های سنگین مهندسی انجام داد!برای الان نه مثلاً ۲سال دیگه!سنگین هم نتونست حداقل نیمه سنگین!بتونه نرم افزار های تدوین,فوتوشاپ,3d,maya,اتو کد,و کار های گرافیکی رو جواب بده!خلاصه جوری باشه تا ۵سال بشه ازش راحت استفاده کرد!اگر همه این شرایط نداشت حداقل ۵۰٪ داشته باشه!من چون زیاد وارد نیستم ۱سری مدل پیدا کردم ببینید این ها چجوریاست!منتظر یاری سبزتان هستیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
DELL INSPIRON 4050

DELL INSPIRON 5040

HP PAVILION SERIES G6 - 1156

HP PAVILION SERIES G42-477TX

HP PAVILION SERIES G6-1138

HP PAVILION SERIES PROBOOK 4530,ACER ASPIRE 5742G Core i5,HP PROBOOK 4520 i5,DELL INSPIRON 4030 i5,DELL INSPIRON 5110 i5

HP Pavilion DV6 3300SE

,

امین لفتافی
06-09-2011, 10:18
سر کیسه رو بیشتر شل کن یه دل xps بگیر حال کن اینا تو انبار مغازه دارن خاک می خورن اسمشونو از کجا در اوردی:21:

Xilevens
06-09-2011, 12:10
با سلام خدمت دوستان عزیز,با توجه به این که من فهمیدم نت بوک ها برای کارهای ساده ساخته شده اند و نمیشه برای مصارف خانگی و بازی سنگین و برنامه های سنگین ازشون استفاده کرد,فهمیدم باید سر کیسه رو شل کنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و۱لپ تاپ خوب بخرم!اما من ۱سری لپ تاپ دیدم و راجبش تحقیق کردم که برحال در این تاپیک هایی که ایجاد شده مثل لپ تاپ های حرفه ای یا خانگی یا بازی معرفی میکنم تا کاربران هر بخش بر پایه کاربرد اون نوت بوک در اون بخش نظرشون رو بیان کنند!اول بگم بودجه برا من مهم نیست اما چون خسیس هستم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دیگه نهایت تا ۱تومان سر کیسرو شل کنم!!!اونم تازه نه برای هر نوت بوکی!انتظارات من از لپ تاپ:بشه باهاش بازی سنگین مثل pes2012 انجام داد,کاری باشه,راحت بشه حملش کرد,بشه باهاش کار های سنگین مهندسی انجام داد!برای الان نه مثلاً ۲سال دیگه!سنگین هم نتونست حداقل نیمه سنگین!بتونه نرم افزار های تدوین,فوتوشاپ,3d maya,اتو کد,و کار های گرافیکی رو جواب بده!خلاصه جوری باشه تا ۵سال بشه ازش راحت استفاده کرد!اگر همه این شرایط نداشت حداقل ۵۰٪ داشته باشه!من چون زیاد وارد نیستم ۱سری مدل پیدا کردم ببینید این ها چجوریاست!منتظر یاری سبزتان هستیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
DELL INSPIRON 4050

DELL INSPIRON 5040

HP PAVILION SERIES G6 - 1156

HP PAVILION SERIES G42-477TX

HP PAVILION SERIES G6-1138

HP PAVILION SERIES PROBOOK 4530,ACER ASPIRE 5742G Core i5,HP PROBOOK 4520 i5,DELL INSPIRON 4030 i5,DELL INSPIRON 5110 i5

HP Pavilion DV6 3300SE

,

تا یه میلیون تومن 6050 یکی از بهترین گزینه هاست
بتونی یه ذره بیشتر هزینه کنی انتخاب های دیگه ای هم هست

mohandes e ekhraji
06-09-2011, 12:50
سر کیسه رو بیشتر شل کن یه دل xps بگیر حال کن اینا تو انبار مغازه دارن خاک می خورن اسمشونو از کجا در اوردی:21:

تا یه میلیون تومن 6050 یکی از بهترین گزینه هاست
بتونی یه ذره بیشتر هزینه کنی انتخاب های دیگه ای هم هست
یعنی تا چقدر؟چه مدل هایی؟ارزش پولشونو دارن؟

امین لفتافی
06-09-2011, 13:24
همین xps dell studio 5110 acer 5750

---------- Post added at 02:24 PM ---------- Previous post was at 02:23 PM ----------

ایناکه تو می گی بر دورهی میرزا کوچک خان بوده که با هاش نقشه جنگ رو در می اوردن بره روحیه بیشتر با هاش کالاف 2 می زدن

aliaqua
06-09-2011, 13:39
دوست عزیز

شما بتونی تا 1100 هزینه کنی می تونی N53SV از asus برداری یا 5750 دارا i7 از ایسر یا از 6070 از hp.

mohandes e ekhraji
06-09-2011, 13:40

---------- Post added at 02:24 PM ---------- Previous post was at 02:23 PM ----------

ایناکه تو می گی بر دورهی میرزا کوچک خان بوده که با هاش نقشه جنگ رو در می اوردن بره روحیه بیشتر با هاش کالاف 2 می زدن
فکر کنم اینایی که معرفی کردی مال زمان انسان های اولیه هست پس!:31:قیمت این دو تا چنده؟

aliaqua
06-09-2011, 13:43

دوست عزیز

به نظر من اصلا 5110 لپ تاپ خوبی نیست. آمار خرابی هاش خیلی خیلی زیاده. بجز سری XPS از برند دل بقیه سری ها خوب نیستن.

mohandes e ekhraji
06-09-2011, 13:46
دوست عزیز

شما بتونی تا 1100 هزینه کنی می تونی N53SV از asus برداری یا 5750 دارا i7 از ایسر یا از 6070 از hp.
شما نظر خودت بین این مدل ها برای ۱مهندس پر مشغله چی هست؟

Mr.Mazmamfi
06-09-2011, 16:41
خلاصه جوری باشه تا ۵سال بشه ازش راحت استفاده کرد!ا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پینشهاد های من تا 1100 :
از برند hp مدل 6070
از برند ایسوس مدل های K53 SV و N53 sv
از برند ایسر مدل های 5750 و 5755

اولویت بندی :
اول hp
دوم ایسوس
سوم ایسر

ولی اگر کارهای گرافیکی زیادی انجام نمیدی و آنچنان صفحه نمایش برات مهم نیست . اولویت اول با 5750 هست که حدود یه تومنه .

aliaqua
06-09-2011, 16:58
شما نظر خودت بین این مدل ها برای ۱مهندس پر مشغله چی هست؟

من خودمم اگه خدا قبول کنه مهندسم:19:. ولی به نظر می رسه شما بیشتر کارهاتون گرافیکی هست تا مهندسی. چون من عمده کارم برنامه نویسی و کار با نرم افزارهای ریاضی هست برام سی پی یو خیلی مهمتر از گرافیک یا صفحه نمایش هستش. ولی شما بهتره یه مدل با گرافیک خوب و صفحه نمایش مناسب خریداری کنید. من زیاد تو صفحه نمایش و اینا وارد نیستم. چون تا حالا نتونستم بین سونی و اچ پی که دارم تفاوت قائل بشم:31: فکر کنم کور رنگی دارم. ولی کارت گرافیک ها. الان این چهارتا مدلی که تو بازار هست گرافیک های خوبی هستن:
از ati: مدل 6770
از جی فورس: 540، 550 و 555

من با این مدل از کارت گرافیک ها برخورد داشتم و همشون خوب عمل کردن توی بازی هایی که انجام دادم. ولی شما چون 3دی کار می کنی رم گرافیک برات خیلی مهم هستش. پس سعی کن مدلی که رمش دو هست بردار. مثل 6177 از اچ پی

راستی، توی یک سال گذشته چقدر قطعات جدید از قبیل سی پی یو و کارت گرافیک و هاردو اینا تولید شده که خیلی زود تبدیل به استاندارد واسه لپ تاپ ها شدن. مقل سی پی یو سندی بریج. این تغییر تو یک ساله. اونوقت شما می خوای تا 5 سال جواب بده؟ اگه تو این پنج سال از همون نرم افزار هایی که روز اولی استفاده کنی و نسخه های جدیدشون رو استفاده نکنی، باز هم بعید می دونم با توجه به کاربریتون بتونین پنج سال ازش کا بکشید. بهترین دوره به نظر من 2 سال هست. بعدش یه مدل جدیدتر.

mohandes e ekhraji
07-09-2011, 07:53
من خودمم اگه خدا قبول کنه مهندسم:19:. ولی به نظر می رسه شما بیشتر کارهاتون گرافیکی هست تا مهندسی. چون من عمده کارم برنامه نویسی و کار با نرم افزارهای ریاضی هست برام سی پی یو خیلی مهمتر از گرافیک یا صفحه نمایش هستش. ولی شما بهتره یه مدل با گرافیک خوب و صفحه نمایش مناسب خریداری کنید. من زیاد تو صفحه نمایش و اینا وارد نیستم. چون تا حالا نتونستم بین سونی و اچ پی که دارم تفاوت قائل بشم:31: فکر کنم کور رنگی دارم. ولی کارت گرافیک ها. الان این چهارتا مدلی که تو بازار هست گرافیک های خوبی هستن:
از ati: مدل 6770
از جی فورس: 540، 550 و 555

من با این مدل از کارت گرافیک ها برخورد داشتم و همشون خوب عمل کردن توی بازی هایی که انجام دادم. ولی شما چون 3دی کار می کنی رم گرافیک برات خیلی مهم هستش. پس سعی کن مدلی که رمش دو هست بردار. مثل 6177 از اچ پی

راستی، توی یک سال گذشته چقدر قطعات جدید از قبیل سی پی یو و کارت گرافیک و هاردو اینا تولید شده که خیلی زود تبدیل به استاندارد واسه لپ تاپ ها شدن. مقل سی پی یو سندی بریج. این تغییر تو یک ساله. اونوقت شما می خوای تا 5 سال جواب بده؟ اگه تو این پنج سال از همون نرم افزار هایی که روز اولی استفاده کنی و نسخه های جدیدشون رو استفاده نکنی، باز هم بعید می دونم با توجه به کاربریتون بتونین پنج سال ازش کا بکشید. بهترین دوره به نظر من 2 سال هست. بعدش یه مدل جدیدتر.علی اقا و دوستان محترم اگر بخواهم تا ۱۴۰۰ هزینه کنم بهتر نیست نوت بوک سونی بردارم؟میگن سونی کیفیتش عالی هست و جواب پس داده!ضمناً من علاوه بر بازی و کارهای گرافیکی به خاطر رشته بایدمثل علی اقا برنامه نویسی کنم و با ریاضی زیاد سر و کار دارم!حالا به نظر شما با خواسته های من تا ۱۴۰۰ چه نوت بوکی بهتره؟hp,sony,dell,asus

mohandes e ekhraji
07-09-2011, 08:28
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پینشهاد های من تا 1100 :
از برند hp مدل 6070
از برند ایسوس مدل های K53 SV و N53 sv
از برند ایسر مدل های 5750 و 5755

اولویت بندی :
اول hp
دوم ایسوس
سوم ایسر

ولی اگر کارهای گرافیکی زیادی انجام نمیدی و آنچنان صفحه نمایش برات مهم نیست . اولویت اول با 5750 هست که حدود یه تومنه .
این ۶۱۷۷ hp واقعاً قدرتمند هست!من تصمیمم رو گرفتم,به نظر من به ترتیب این مدل ها از همه بهتره:HP Pavilion DV6-6177Dell XPS L502X

HP Pavilion DM4t-1200

Sony Vaio VPC-CB16FG/B

Sony Vaio VPC-CA16FG/B

Sony Vaio VPC-EA36FG/B/W/L/P/G

Sony Vaio VPC-CA15FG/D/G

HP Pavilion DV6-6070ee

HP Pavilion DV6-6050ee

فقط پردازنده اون دل خیلی ضعیف هست چون زده بود ۲!!!!وگرنه بسیار قدرتمند هست در اندازه های ۶۱۷۷!دوستان اگر اشکالی تو لیست هست بگید و اگر نظری هست بگید!با تشکر

aliaqua
07-09-2011, 10:44
انتخابت عالی هستش. 6177 هم جدیده هم سندی بریج و هم گرافیکش عالی. من خودم 6050 دارم. می خوام 6177 بگیرم بجاش. 6050 عالیه و تمام نیازهامو برطرف می کنه ولی اینو می خوام بدم دوستم و خودم 6177 بگیرم. اون دل هم تنها مدل قابل اعتنا از دل هستش.

در مورد سونی ها هم خودم قبلا CS داشتم. برام فقط طراحیش خوب بود. ولی برای کار با نرم افزار ها زیاد قوی نبود. واسه همین یه 6050 گرفتم بجاش. ولی به نظر من تا زیر 2 میلیون بهتره سراغ وایو نریم. چون تا زیر این قیمت کانفیگ های سونی قابل اعتنا نیستن و فقط صفحه نمایشش توپه و طراحیش زیبا. در نتیجه بهتره یه لپ تاپ خیلی بهتره و با کانفیگ بالاتر بگیری تا بخوای پول برند و اسمی که سونی در کرده رو بدی. همون 6177 رو با گارانتی ایران اچ پی بگیر.

امین لفتافی
07-09-2011, 13:01
گرفتی یا نه اگه گرفتی اسمش چیه ؟