PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خالی کردنtemp ومشکل با دیکشنری اکسفورد

bhi123
05-09-2011, 21:21
سلام من temp ویندوز سونم را خالی کردم وبعد دیکشنری اکسفورد را حذف کردم ولی وقتی الان (حدود 1 ساعت بعد) می خوام دوباره نصب کنم. اول ارور class not registerdودوباره پاک کردم ونصب کردم ولی این دفعه کار کرد ومعنی لغت نشون نمی داد دوباره نصب کردم باز همون ارور class not registerdمی اید لطفا راهنمایی کنید.

jafarian
06-09-2011, 00:32
سیستم یک restore کنید به زمان قبل ازاینکه محتویات پوشه temp پاک کنید اگر درست شد انبار برای پاک کردن محتویات پوشه ازبرنامه ATF-Cleaner استفاده کنید:20:

bhi123
06-09-2011, 10:45
خوشبختانه ویندوز به صورت خودکار یه ریستور پوینت گرفته بود با خود restore point ویندوز یه بار انجام انجام دادم وبعد ارور فعال بودن انتی ویروس و... داد.یه بار دیگه هم انتی ویروس و غیرفعال می کنم وتست میکنم می خواستم بپرسم اگه بازم نشد نرم افزاری هست که بتونه این کارو انجام بده؟

join me
06-09-2011, 13:22
سلام من temp ویندوز سونم را خالی کردم وبعد دیکشنری اکسفورد را حذف کردم ولی وقتی الان (حدود 1 ساعت بعد) می خوام دوباره نصب کنم. اول ارور class not registerdودوباره پاک کردم ونصب کردم ولی این دفعه کار کرد ومعنی لغت نشون نمی داد دوباره نصب کردم باز همون ارور class not registerdمی اید لطفا راهنمایی کنید.

این خطا موقعی kmplayer نصب میکنیم ولی Flash player زوی سیستم نیست بوجود میاد ، حالا نمیدونم دیکشنری اکسفورد از فلش استفاده میکنه یا نه ؟!

jafarian
06-09-2011, 14:31
خوشبختانه ویندوز به صورت خودکار یه ریستور پوینت گرفته بود با خود restore point ویندوز یه بار انجام انجام دادم وبعد ارور فعال بودن انتی ویروس و... داد.یه بار دیگه هم انتی ویروس و غیرفعال می کنم وتست میکنم می خواستم بپرسم اگه بازم نشد نرم افزاری هست که بتونه این کارو انجام بده؟

منظورتون ازنرم افزاری یعنی برنامه ای که محتویات پوشه temp پاک کنه .

bhi123
06-09-2011, 14:54
نه برای ریستور

bhi123
07-09-2011, 18:03
با سلام دیکشنری کمبریج نصب کردم توش qfserver داشت نصب کردم درست شد.