PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل درگ نشدن ایکون برنامه ها روی نوار وظیفه

kamron_devil
05-09-2011, 19:52
سلام من نیمدونم این ویندوزم چش شده ایکون برنامه را درگ می کنم نمیرن تو نوار وظیفه بقل استارت . چندتا از برنامه ها هستند ولی مثلا ایکون یاهو نمیره یا برنامه های دیگه . جا هم هست منظورم همیشه 7 8 تا برنامه اون پایین میزاشتم الان قاطی کرده.راه کار های رجیستری تو سایت های خارجی هم کار نکرد . مرسی از کمکتون

jafarian
06-09-2011, 00:25
این روش داخل سایت پایین امتحان کنید بعدش اگر درست شد برگردین به روش اول:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

MR. Garcia
06-09-2011, 02:33
این روش داخل سایت پایین امتحان کنید بعدش اگر درست شد برگردین به روش اول:20:

این که برای تبدیل تغییر شکلش به XP یا Vista بود !!

دوست گرامی اول اینکه بهترین راه برای بردن آیکن به اون نوار راست کلیک روی آیکون و زدن دکمه Pin to Taskbar هست !!!
و دلیل اینم که شما نمیتونید Drag کنید قفل شدن Taskbarتون هست که باید یجاش راست کلیک کنید و تیک Lock the Taskbar رو بردارید !!! :46:

join me
06-09-2011, 09:37
سلام من نیمدونم این ویندوزم چش شده ایکون برنامه را درگ می کنم نمیرن تو نوار وظیفه بقل استارت . چندتا از برنامه ها هستند ولی مثلا ایکون یاهو نمیره یا برنامه های دیگه . جا هم هست منظورم همیشه 7 8 تا برنامه اون پایین میزاشتم الان قاطی کرده.راه کار های رجیستری تو سایت های خارجی هم کار نکرد . مرسی از کمکتون

کلیک راست رو هم امتحان کردین ؟؟؟ /

kamron_devil
06-09-2011, 11:53
با تشکر از دوستان. هم گزینه pin to taskbar نیست هم 'look taskbar ربطی نداره امتحان کردم . مرسی از کمکتون

Dew Drop
06-09-2011, 21:28
روشهایی که اینجا گفته شده ببینید مشکلتون رو حل می کنه؟

difenbaiker
11-09-2011, 14:19
سلام
منم همین مشکل رو دارم. البته همه ی کارایی که اینجا پیشنهاد شد انجام دادم.
به نطرتون مشکل می تونه از ویندوز باشه؟ آخه من وینوزم رو دوباره نصب کردم و این مشکل پیش اومد.

mosimix
19-08-2013, 13:24
دوستان منم این مشکل رو دارم و تو چند تا سایت مشکل یابی هم مطرح کردم ولی متاسفانه برطرف نشد
شایان ذکره که بگم وقتی راست کلیک میکنید دیگه گزینه Pin To Taskbar نمیاد
تسکبار هم لاک نشده و فضای خالی هم داره
اگر به جوابی رسیدید ممنون میشم مارو هم مطلع کنید

mosimix
19-08-2013, 13:53
دوستان بالاخره به جواب رسیدم
علت این مشکل فقدان یک رشته رجیستری به نام IsShortcut هست که قبلا برای محو کردن علامت فلش کنار ایکون برنامه ها از داخل رجیستری حذف کرده بودم .
برای فقدان کلید IsShortCut توی کلید lnkfile باعث این مشکل میشه !

برای ساخت کلید بالا در رجیستری مراحل زیر رو دنبال کنید:
تو استارت جستجو کن regedit و برنامه رو اجرا کن
بعد برو به قسمت HKEY_CLASSES_ROOT
روی lnkfile کلیک کن
تو صفحه ی سمت راست، کلیک راست کن و برو روی New و بعد هم String Value رو بزن
اسمش رو هم بذار IsShortcut (حواست باشه دقیقا همینو بنویسی)
بعد خارج شو و Log Off کن ببین مشکل حل شد یا نه

khashayar.kh
24-10-2013, 23:57
درسته اگر تنظیماته آیکون های دسکتاپ رو از طریق ویرایش ریجستری تغییر داده باشید یعنی این منظور که بخواهید فلِـش کنار ایکون را بردارید . بعد اون این مشکل به وجود می اید