PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفا نظرتون در در مورد این مادر بورد بگین Gigabyte GA-PA65-UD3-B3

hooman79108
05-09-2011, 14:43
سلام

من با توجه به بودجه و امکاناتی که از مادربورد لازم دارم می خوام مادربورد زیر رو بخرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

GA-PA65-UD3-B3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

به نظرتون چطوره؟

کسی تا حالا از این بورد استفاده کرده؟ مشکلی نداشته باهاش؟

دو تا RAM 4G 1333 روش جواب میده دیگه؟

high-end
05-09-2011, 15:13
چیپ این مین h61 هست ولی خروجی تصویر نداره.با توجه به قیمتش به نظر من ارزش خرید نداره چون میتونید با 10 تومن بیشتر اینو بگیرید:

ASUS P8H67

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم هست.ASROCK H61 ICAFE که 20 تومن از گیگا ارزونتره و از نظر امکانات هیچ فرقی با گیگا نداره.خروجی تصویر هم داره.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hooman79108
05-09-2011, 18:27
چیپ این مین h61 هست ولی خروجی تصویر نداره.با توجه به قیمتش به نظر من ارزش خرید نداره چون میتونید با 10 تومن بیشتر اینو بگیرید:

ASUS P8H67

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم هست.ASROCK H61 ICAFE که 20 تومن از گیگا ارزونتره و از نظر امکانات هیچ فرقی با گیگا نداره.خروجی تصویر هم داره.

سلام
من چون از گرافیک onboard استفاده نمیکنم برام مهم نیست خروجی تصویر داشته باشه یا نه :20:
آیا دلیل خاصی داره که Asus رو معرفی می کنید؟ البته دو تا پورت USB و اسلات PCI 16 بالا و پایین زیاد برام فرقی نداره چون نمی خوام Cross کنم و یه اسلات برام کافیه.

high-end
05-09-2011, 19:03
سلام
من چون از گرافیک onboard استفاده نمیکنم برام مهم نیست خروجی تصویر داشته باشه یا نه :20:
آیا دلیل خاصی داره که Asus رو معرفی می کنید؟ البته دو تا پورت USB و اسلات PCI 16 بالا و پایین زیاد برام فرقی نداره چون نمی خوام Cross کنم و یه اسلات برام کافیه.

به خاطر چیپ بهتر و اختلاف قیمت ناچیز.البته من این مدل رو به دلیل H67 بودن پیشنهاد دادم نه ASUS بودن.

hooman79108
05-09-2011, 21:45
به خاطر چیپ بهتر و اختلاف قیمت ناچیز.البته من این مدل رو به دلیل H67 بودن پیشنهاد دادم نه ASUS بودن.

سلام
میشه در مورد تفاوت های دوتا چیپ بیشتر توضیح بدید.
چون من تو چند تا سایت این دو نوع چیپ رو مقایسه کردم که به عنوان نمونه لینک زیر مربوط به خود سایت اینتل هست:

به جز تعداد اسلات های PCI و RAM و USB فذقی با هم ندارن که به نظرم نمی صرفه بخاطر دو تا پورت USB بیشتر پول بیشتری بدیم. در مورد RAM هم دو تا اسلات برام کافیه چون فوقش می خوام دو تا 4G ببندم.
البته این نظر شخصی بنده هست :40:

hsn.arami
05-09-2011, 23:31
من دیروز یک msi h67ma-e45خریدم واقعا کیفیتش بالاست مخصوصا تو مولتی میدیا هر چند که گرافیکش ان برده
و بهتر از همه گارانتی ماتریسه که دیگه نیاز به تعریف نیست

Hamed DC
05-09-2011, 23:55

ASUS P8H67

کاملا تایید میشه.
هر دو مورد خوب هستن.