PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لپ تاپم هی ریست میشه!

benyamin_pc
05-09-2011, 09:33
سلام چند وقتی هست توی لپ تاپ(DELL studio 1537)هی جیز جیز میکنه البته صداش آرومه و باید محیط ساکت باشه تا بشنوم
حالا 2 روزه یهو بدون هیچ مقدمه ای ریست میشه! نمیدونم مشکل از این ویندوزس که 2 روزه نصبش کردم چون قبلا با ویندوز قبلی که یکی دیگه بود نمیشد یا اینکه به همون جیز جیزا ربط داره!:41:

benyamin_pc
05-09-2011, 16:56
چرا اینجا انقد سوتو کوره!

benyamin_pc
05-09-2011, 17:03
ریستش بخاطر ویندوز بود . درست شد . اما این جیز جیز که بعضی وقتا میکنه از چیشه؟

mehrdad8086
06-09-2011, 12:38
ریستش بخاطر ویندوز بود . درست شد . اما این جیز جیز که بعضی وقتا میکنه از چیشه؟
جیز جیز از کوم قسمته؟

فن و هارد می تونن صدا بدن....حتی dvd rom نیز همینطور:41:

benyamin_pc
08-09-2011, 12:27
نه جیز جیز از dvd مطمئنم نیست چون اصلا وقتی باهاش کاری ندارم این صدا میاد
و از فن هم بعیده باشه چون صدا به صدائی که از فن در بیاد اصلا نمیخوره! مثل این میمونه که داره ی چیزه کوچیکی جرقه میزنه!
شاید از هارد باشه چون میتونه موتور استپرش با حرکات ریز و غیر طبیعی همچین صدائی تولید کنه اما متخصصها میگن از چیه دقیقا؟

JhCo
08-09-2011, 12:54
نه جیز جیز از dvd مطمئنم نیست چون اصلا وقتی باهاش کاری ندارم این صدا میاد
و از فن هم بعیده باشه چون صدا به صدائی که از فن در بیاد اصلا نمیخوره! مثل این میمونه که داره ی چیزه کوچیکی جرقه میزنه!
شاید از هارد باشه چون میتونه موتور استپرش با حرکات ریز و غیر طبیعی همچین صدائی تولید کنه اما متخصصها میگن از چیه دقیقا؟

يكنواخت نيست، درسته؟صداي هارده.

benyamin_pc
09-09-2011, 18:15
یعنی هاردم خراب شده؟همین تازگی خریده بودمش!

hasanoooooooo
09-09-2011, 18:46
نه عزیزم صدای هاردت طبیعیه. حساس نشو. بخوام تخصصی بگم باید بگم که این صدای نوشتن و خواندن از روی دیسک هست که بعد از مدتی پدیدار میشه! بعضی وقتها هم نمیشه ! اما مشکلی نداره. شما اگر میخوای مطمعن بشی ببر گارانتی...

benyamin_pc
10-09-2011, 09:11
البته هارد ارجینال خودش این صدارو نمیکرد و فقط ی صدای خرخر که در هنگام کپی حجم زیادی اطلاعات روی هارد بود میامد این صدای خرخر نمیکنه هیچ وقت ولی ی صدای بدفرم جیز جیز میده که انگار داره میسوزه!
هارد خودش هیتاچی بود و اینی که خودم انداختم روش وسترن اما هیتاچیه فکر کنم اندونزی بود(مطمئن نیستم اما مطمئنم چینی نبود) و این وسترن چینیه
حس میکنم سرعته هیتاچیه بالاتر بود اما هردوشون 5200 rpm هستن . ولی توی کپیهای زیاد این وسترن بیشتر ویندوزو به حالت فیریز در میاره