PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره خرید MSI GX680

afpersia
05-09-2011, 02:40
سلام دوستان من میخواستم MSI GX680 بگیرم که این روزا قیمتش افت کرده حدود 1,500 هست ولی وقتی به بنچمارک کارت گرافیکش نگاه میکنم میبینم GT555M خیلی ضعیفه و فقط 1 گیگ حافظه داره دوستان اگر مدل دیگه یا برند دیگه میشناسن که در بازار ایران موجود باشه و بهتر از این هست و حدود همین قیمت باشه تا 1,700 لطفا معرفی کنید و لب تاب هم فقط برای گیمینگ میخوام.
با تشکر:11:

biostar
07-09-2011, 11:24
GT555M کجاش ضعیفه ؟؟؟؟ در ضمن 1 گیگ و 2 گیگ که ملاک مقایسه ی کارت گرافیک ها نیست.
اگر کارت گرافیک بهتر و بالاتر میخواهید باید سری گیم حرفه ایی رو خرید کنید و 2 تومان به بالا !

Xilevens
07-09-2011, 11:29
سلام دوستان من میخواستم MSI GX680 بگیرم که این روزا قیمتش افت کرده حدود 1,500 هست ولی وقتی به بنچمارک کارت گرافیکش نگاه میکنم میبینم GT555M خیلی ضعیفه و فقط 1 گیگ حافظه داره دوستان اگر مدل دیگه یا برند دیگه میشناسن که در بازار ایران موجود باشه و بهتر از این هست و حدود همین قیمت باشه تا 1,700 لطفا معرفی کنید و لب تاب هم فقط برای گیمینگ میخوام.
با تشکر:11:
تو این رنج قیمت این بهترین گرافیک حساب میاد
نسبتا هم قوی هست
Y570 هم همین گرافیک رو داره

mehdi666lp
07-09-2011, 12:21
خوب صبر کن GT780 بیاد یا GT683 برو یکی از این دو مدل رو بخره خیلی واست بازی و افن نکردن فریم مهم هستش

alireza-01010
09-09-2011, 13:56
دوست عزیز گرافیک MSI GX 680 جزو Class 1 هست و جزو گرافیکهای قوی هستش.
نمی دونم شما چطور میگی ضعیف هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟

xmixx
13-09-2011, 08:57
خوب صبر کن GT780 بیاد یا GT683 برو یکی از این دو مدل رو بخره خیلی واست بازی و افن نکردن فریم مهم هستش

GT683 قیمتش 3 تومنه

mehdi666lp
13-09-2011, 12:45
GT683 قیمتش 3 تومنه.
.
.
.
آره حدود 2.800 هستش و ارزش این همه پول دادان نداره.....یه Asus G53SW بردار بهتره

afpersia
16-09-2011, 19:26
بلاخره خریدم gx680 گرافیکش برای بازی نه خیلی خوب نه خیلی بد تو بازی روز مثل deus ex و fear3 رو تنظیمات ultra و DX11 افت فریم پیدا میکنه در کل لپ تابی که برای 1 سال حدودا میشه بازی رو تنظیماتی که میخاین بازی کنید دوستانی که میخان gx680 بگیرن و عجله ندارن به نظرم صبر کنن شاید gt683 که اومده قیمت gt680 از 2 تومن بیاد پایین و اونو بگیرن چون تفاوت گرافیک gtx460M و gt555m خیلی زیاده.
در کل دوستان که قصد خرید دارن و سوالی دارن یا میخان چیزی براشون رو لپ تاب تست کنم من در خدمتم:20:

mehdi666lp
17-09-2011, 08:39
بلاخره خریدم gx680 گرافیکش برای بازی نه خیلی خوب نه خیلی بد تو بازی روز مثل deus ex و fear3 رو تنظیمات ultra و DX11 افت فریم پیدا میکنه در کل لپ تابی که برای 1 سال حدودا میشه بازی رو تنظیماتی که میخاین بازی کنید دوستانی که میخان gx680 بگیرن و عجله ندارن به نظرم صبر کنن شاید gt683 که اومده قیمت gt680 از 2 تومن بیاد پایین و اونو بگیرن چون تفاوت گرافیک gtx460M و gt555m خیلی زیاده.
در کل دوستان که قصد خرید دارن و سوالی دارن یا میخان چیزی براشون رو لپ تاب تست کنم من در خدمتم:20:.
.
.
.
فکر نکنم GT 683 برسه به اون قیمت بگه برسه دیگه موجودی نداره ماتریس........نمونش GT 680 که 3 بود رسید به 2.800 که دیگه موجودی نداشت شرکت و دیگه هم تولید نشود:20:

jakl_dad
07-10-2011, 17:50
سلام من دیشب این لپ تاپ رو گرفتم اولا از دی شب تا حالا سه بار هنگ کرده
و دکمه لمسیه توربو کار نمیکنه همین تور ecoشاید تنزیماتش به هم زدمنمیدونم چطوری میاد دوباره
تازه وقتی صدا کم و زیاد میکنم دیگه روصفحه نمیاد بلند و کوتاه شدن کجا باید برم درستش کنم؟
:41:

sihingayob
31-12-2011, 00:48
در کل دوستان که قصد خرید دارن و سوالی دارن یا میخان چیزی براشون رو لپ تاب تست کنم من در خدمتم:20:
سلام من میخوام بخرم شما اگه تو این مدت مشکلی از این مدل ندید بگید تا بخرم. با تشکر

l2eza.d
31-12-2011, 08:34

با سلام
دوست عزیز میشه بتل 3 و mw3 رو تست کنید ببینید نهایتا با چه گرافیکی قابل پلیه؟
داغ کردنش در چه حدیه؟
آیا TDE خیلی تاثیر داره ؟ تو سرعت بازی ؟ تو ویندوز چه طور؟

ممنون1:5:

Farshid72
31-12-2011, 11:33
با سلام
دوست عزیز میشه بتل 3 و mw3 رو تست کنید ببینید نهایتا با چه گرافیکی قابل پلیه؟
داغ کردنش در چه حدیه؟
آیا TDE خیلی تاثیر داره ؟ تو سرعت بازی ؟ تو ویندوز چه طور؟

ممنون1:5:
در کل لپ تاپ بدی نیست
ولی چیزی که هست تو بازی های سنگین با افزایش دما cpu ضریب حجم پردازندش کااهش پیدا میکنه چنانکه تو دماهای بالا به همون فرکانس پایه میرسه که البته این طبیعی و تو همه لپ تاپ ها هستش
ولی چیزی که هست نباید نسبت به گرافیکی که داره توقع زیادی داشته باشید
این افت فریم ریت هم با کاهش میزان کیفیت بازی به high یا medium میتونه مشکلات رو تا حدی رفع کنه

ali_n2011
31-12-2011, 15:36
در کل لپ تاپ بدی نیست
ولی چیزی که هست تو بازی های سنگین با افزایش دما cpu ضریب حجم پردازندش کااهش پیدا میکنه چنانکه تو دماهای بالا به همون فرکانس پایه میرسه که البته این طبیعی و تو همه لپ تاپ ها هستش
این افت فریم ریت هم با کاهش میزان کیفیت بازی به high یا medium میتونه مشکلات رو تا حدی رفع کنه
خیلی عجیبه من ایسوز n55 با همین گرافیک و سی پی یو 2670 و مانیتور فول اچ دی دارم بتلفیلد 3
رو تو رزولیشن 1920*1080 با تنظیمات high و nfs run رو با همین رزولیشن و تنظیمات ultra به راحتی اجرا می کنم در حالی که رزولیشن لپ تاپ شما اچ دی هست و پایین آوردن رزولیشن خیلی تو روون شدن بازی تاثیر داره و در ضمن گرافیک n555gt شما قویترین بین gt555 هاست.

l2eza.d
31-12-2011, 20:52
در کل لپ تاپ بدی نیست

ممنون که جواب دادین . مشکل هم همینه ،رزولوشین برای گیمر ها خیلی مهمه ،حداقل باید روی high باشه .
ببینم فعلا تو ایران لپ تاپی میشناسید که گرافیکش از gtx560 بهتر باشه ؟

خیلی عجیبه من ایسوز n55 با همین گرافیک و سی پی یو 2670 و مانیتور فول اچ دی دارم بتلفیلد 3
رو تو رزولیشن 1920*1080 با تنظیمات high و nfs run رو با همین رزولیشن و تنظیمات ultra به راحتی اجرا می کنم در حالی که رزولیشن لپ تاپ شما اچ دی هست و پایین آوردن رزولیشن خیلی تو روون شدن بازی تاثیر داره و در ضمن گرافیک n555gt شما قویترین بین gt555 هاست.

ممنون

----------------------------------------
در کل به نظر شما gx680 یا n55sf ؟؟؟

برای بازی میگما فکر کنم برای gx680 حافظه از نوع gddr5 باشه ،نه؟

ali_n2011
31-12-2011, 22:27
ممنون که جواب دادین . مشکل هم همینه ،رزولوشین برای گیمر ها خیلی مهمه ،حداقل باید روی high باشه .
ببینم فعلا تو ایران لپ تاپی میشناسید که گرافیکش از gtx560 بهتر باشه ؟

ممنون

----------------------------------------
در کل به نظر شما gx680 یا n55sf ؟؟؟

برای بازی میگما فکر کنم برای gx680 حافظه از نوع gddr5 باشه ،نه؟
کلا gddr 5 یا ddr3 بودن تاثیرش خیلی ناچیزه تا اونجا که می دونم و با توجه به بررسی سایت notebookcheak چند نوع gt555m وجود داره که قویترینش رو msi ها نصبه بعد n55 ایسوس و ضعیفترینشون رو lenova y570 نصبه که مال لنوا هم gddr5 هستش. بیشتر از نوع حافظه تعداد هسته پردازشی مهمه. در مورد سوالتون اگه فقط برای گیم می خواهید با توجه به اینکه msi برای این کار تولید شده انتخابتون gx680 می تونه باشه ولی اگه کارتون فقط گیم نیست و می خواهید گهگاهی و برای تفریح گیم بازی کنید بهترین انتخاب مطمئنا n55 هستش مخصوصا اگه بتونید با ویندوز و سی پی یو 2670QM 2.2 gh و فول اچ دی پیداش کنید که من این مدلو تو تبریز 3 هفته پیش با بلوری 1680 گرفتم و امروز 1850 بود و روز به روز هم بالاتر می ره چون صفحه نمایش فوق العاده با کیفیت و صدای فوق العاده ای داره. ( برتری کامل نسبت به msi)اگه تصمیمتون رو این لپ تاپ بود حتما با ویندوز و اگه تونستید پیدا کنید این کانفیگو بخرید چون اونایی که بدون ویندوزن شنیدم بعضیاشون که البته دوستان کمی به این مشکل خوردند مشکا اسپیکر که البته خیلی مشکل جدی نیست پیدا کردند( اسپیکر چپ لپ تاپ تو صدای بلند کمی ویز ویز می کنه) علت اینم که می گم با ویندوز بخریند اینه که تو کارخانه این موارد و باطری تست می شه ولی تو حالت داس شاید اینکارو نکنند البته شاید و حدس منه. موفق باشید

l2eza.d
01-01-2012, 08:12
کلا gddr 5 یا ddr3 بودن تاثیرش خیلی ناچیزه تا اونجا که می دونم و با توجه به بررسی سایت notebookcheak چند نوع gt555m وجود داره که قویترینش رو msi ها نصبه بعد n55 ایسوس و ضعیفترینشون رو lenova y570 نصبه که مال لنوا هم gddr5 هستش. بیشتر از نوع حافظه تعداد هسته پردازشی مهمه. در مورد سوالتون اگه فقط برای گیم می خواهید با توجه به اینکه msi برای این کار تولید شده انتخابتون gx680 می تونه باشه ولی اگه کارتون فقط گیم نیست و می خواهید گهگاهی و برای تفریح گیم بازی کنید بهترین انتخاب مطمئنا n55 هستش مخصوصا اگه بتونید با ویندوز و سی پی یو 2670QM 2.2 gh و فول اچ دی پیداش کنید که من این مدلو تو تبریز 3 هفته پیش با بلوری 1680 گرفتم و امروز 1850 بود و روز به روز هم بالاتر می ره چون صفحه نمایش فوق العاده با کیفیت و صدای فوق العاده ای داره. ( برتری کامل نسبت به msi)اگه تصمیمتون رو این لپ تاپ بود حتما با ویندوز و اگه تونستید پیدا کنید این کانفیگو بخرید چون اونایی که بدون ویندوزن شنیدم بعضیاشون که البته دوستان کمی به این مشکل خوردند مشکا اسپیکر که البته خیلی مشکل جدی نیست پیدا کردند( اسپیکر چپ لپ تاپ تو صدای بلند کمی ویز ویز می کنه) علت اینم که می گم با ویندوز بخریند اینه که تو کارخانه این موارد و باطری تست می شه ولی تو حالت داس شاید اینکارو نکنند البته شاید و حدس منه. موفق باشید

ممنون
دوستان توی یه تاپیک دیگه در مورد یه مشکل از n55sf صحبت کرده بودند که اگه این لپ تاپ به برق وصل نباشه توبازی ها افت فریم پیدا می شه ، دوستان چیزی در این مورد میدونند؟ فکر کنم توی این تاپیک

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

milad_gasemi
01-01-2012, 10:10
دوستان توی یه تاپیک دیگه در مورد یه مشکل از n55sf صحبت کرده بودند که اگه این لپ تاپ به برق وصل نباشه توبازی ها افت فریم پیدا می شه ، دوستان چیزی در این مورد میدونند؟

خوب معلومه که باطری جواب این سیستم رو نمیده..وقتی بازی اجرا میشه مخصوصا بازی هایی چون بتل 3 و کد8 تمامی سخت افزارها با بیشترین کارایی کار میکنند و به قول خودمونی این هم نیاز به تامین برق زیادی داره وباطری این توانایی رو نداره به این نیاز پاسخ بده...در ضمن اگه با باطری گیمی بازی بشه نهایتا عمر باطری بنابر دلایلی کاهش پیدا میکنه..اصلا توصیه نمی شود

l2eza.d
01-01-2012, 18:24
خوب معلومه که باطری جواب این سیستم رو نمیده..وقتی بازی اجرا میشه مخصوصا بازی هایی چون بتل 3 و کد8 تمامی سخت افزارها با بیشترین کارایی کار میکنند و به قول خودمونی این هم نیاز به تامین برق زیادی داره وباطری این توانایی رو نداره به این نیاز پاسخ بده...در ضمن اگه با باطری گیمی بازی بشه نهایتا عمر باطری بنابر دلایلی کاهش پیدا میکنه..اصلا توصیه نمی شود

لپ تاپ دیگه ای هست که این مشکل رو نداشته باشه؟