PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره و راهنمایی برای خرید Asus Eee Box

You Were Mine
04-09-2011, 23:08
دوستان سلام و خسته نباشید .

من میخوام 1 دونه از این Asus Eee Box هارو بخرم برای بیشتر فیلم دیدن و تو اینترنت رفتن و ...

فقط نمیدونم چه مدل هاییش تو بازار ایران هست و قیمت هاشون چقده ؟

میخوام این مشخصات را داشته باشه :
1- خروجی تصویر HDMI حتما داشته باشه
2 - مشخصات خوبی داشته باشه خیلی ضعیف نباشه
3 - اگه usb 3 هم داشته باشه بد نیست .

من کلا این 5 مدل را تو سایت ایسوس دیدم . کدومشون گیر میاد و قیمت چند :

1 - EeeBox PC EB1007
2 - EeeBox PC EB1006
3 - EeeBox PC B206
4 - EeeBox PC B202
5 - EeeBox PC B204

اگه مدل های دیگه ای هم هست و من ندیدم بگین ممنون میشم

You Were Mine
05-09-2011, 13:07
این مدل را پیدا کردم مشخصاتش خیلی خوبه !!! تو ایران پیدا میشه ؟

Asus Eee Box PC EB1021

Amd Dual core E-350 1.6 Ghz
Amd Radeon 6310 Hd
Ram 2 Gb
Hdd 320 gb
Usb 3.0

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک این مدل در سایت اصلی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

T E R M I N A T O R
05-09-2011, 20:07
دوست عزیز اینها مدل های خاصی هستند که با توجه به اینکه تو ایران زیاد مورد استقبال قرار نگرفته اند تو بازار کم پیدا میشن. بهتره سری به بازار بزنی اونجا هم از نزدیک می بینی و هم از قیمت روز مطلع میشی.
با توجه به اینکه شما قصد خرید یک دستگاه برای تفریح و سرگرمی دارید بهتر نیست که بجای خرید Eee Box (که صفحه نمایش ندارن)، یک Eee PC (تقریبا با همون وزن و اندازه و دارای صفحه نمایش) بخرین؟ فکرنکنم زیاد از نظر قیمت زیاد با هم تفاوت داشته باشن.

You Were Mine
05-09-2011, 20:30
دوست عزیز اینها مدل های خاصی هستند که با توجه به اینکه تو ایران زیاد مورد استقبال قرار نگرفته اند تو بازار کم پیدا میشن. بهتره سری به بازار بزنی اونجا هم از نزدیک می بینی و هم از قیمت روز مطلع میشی.
با توجه به اینکه شما قصد خرید یک دستگاه برای تفریح و سرگرمی دارید بهتر نیست که بجای خرید Eee Box (که صفحه نمایش ندارن)، یک Eee PC (تقریبا با همون وزن و اندازه و دارای صفحه نمایش) بخرین؟ فکرنکنم زیاد از نظر قیمت زیاد با هم تفاوت داشته باشن.

ممنون دوست عزیز . من شهرستان ام ( کرمان ) اینجا این مدل ها زیاد گیر نمیاد.
من لپ تاپ دارم حقیقتش قصدم خرید HD media Player بود ک قیمت ها بالا ولی کارایی ها کم . به همین خاطر گفتم یکم بیشتر پول میدم و یکی از این ها میگیرم کل کارام را برام انجام میده. هم قابل جا بجا شدن هست و هم ب ال سی دی وصل میشه هارد داخلی و وای فای و یو اس بی 3 ... داره ک برام خیلی خوبه

T E R M I N A T O R
05-09-2011, 20:54
ممنون دوست عزیز . من شهرستان ام ( کرمان ) اینجا این مدل ها زیاد گیر نمیاد.
من لپ تاپ دارم حقیقتش قصدم خرید HD media Player بود ک قیمت ها بالا ولی کارایی ها کم . به همین خاطر گفتم یکم بیشتر پول میدم و یکی از این ها میگیرم کل کارام را برام انجام میده. هم قابل جا بجا شدن هست و هم ب ال سی دی وصل میشه هارد داخلی و وای فای و یو اس بی 3 ... داره ک برام خیلی خوبه

آخه همچین هم ارزون نیست. به پول خودمون حدود 400 تومان میشه که هم قیمت یک نت بوک هست. درسته که لپ تاپ دارین ولی میتونین از نت بوک برای کارهای سبک و خارج از خونه استفاده کنین.
وقتی که از نظر کانفیگ و وزن و قیمت هم رده نت بوک ها باشه و همچنین صفحه نمایش هم ندارن فکر نمیکنم خریدش توجیهی داشته باشه. من الان هرچی نگاه می کنم هیچ برتری قابل توجهی که نسبت به نت بوک ها داشته باشه نمی بینم. (البته فقط یک برتری داره اونم AMD E350 که نت بوک با این سی پی یو بالای 500 هست ولی بجاش میشه از اتم های قوی استفاده کرد). بهرحال هرطور خودتون صلاح می دونید. تو اینترنت چیزی پیدا نمی کنین. اگه قصد خرید دارید باید سری به بازار تهران بزنید.
موفق باشید.

You Were Mine
05-09-2011, 21:35
آخه همچین هم ارزون نیست. به پول خودمون حدود 400 تومان میشه که هم قیمت یک نت بوک هست. درسته که لپ تاپ دارین ولی میتونین از نت بوک برای کارهای سبک و خارج از خونه استفاده کنین.
وقتی که از نظر کانفیگ و وزن و قیمت هم رده نت بوک ها باشه و همچنین صفحه نمایش هم ندارن فکر نمیکنم خریدش توجیهی داشته باشه. من الان هرچی نگاه می کنم هیچ برتری قابل توجهی که نسبت به نت بوک ها داشته باشه نمی بینم. (البته فقط یک برتری داره اونم AMD E350 که نت بوک با این سی پی یو بالای 500 هست ولی بجاش میشه از اتم های قوی استفاده کرد). بهرحال هرطور خودتون صلاح می دونید. تو اینترنت چیزی پیدا نمی کنین. اگه قصد خرید دارید باید سری به بازار تهران بزنید.
موفق باشید.

من برای HD media player خوب باید 250 - 300 تومن پول بدم ک اونم فرمت های با بیت ریت بالا امکانش هست توش بمونه همچنین اکثرا زیر نویس فارسی را ساپورت نمیکنن .در ثانی هارد داخلی هم نداره باید براش هارد جدا هم بگیرم ک قیمت یکی از این pc های ایسوس در میاد حالا شما حساب کن ببین کدومش ب صرفه تره .
من اگه اینو بگیرم همه جا میتونم ببرم روی lcd و monitor راحت جواب میده هدف من فقط فیلم دیدن و اینترنت هست ولی بازم هزاران امکانات داره ک Hd media player اصلا قابل مقایسه باهاش نیست.
نت بوک ب درد من نمیخوره چون اولا محدودم میکنه ب ظرفیت باطری ک اکثرا باطری های خوبی ندارن بعد از 3-4 ساعت تمومه بعدشم نمیتونم ک فیلم روی ال سی دی 10 اینچی ببینم.

You Were Mine
07-09-2011, 22:39
کسی نیست جواب بده ؟ یعنی 1 نفرم تا حالا دنبال این مدل ها نبوده ؟