PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کرک Xilisoft Video Editor 2

peyman_nn
04-09-2011, 18:28
سلام
این نرم افزار برای من خیلی ضروریه
امروز شروع کرد به پیغام دادن که باید رجیستر کنی
ولی قبلا کرکش کرده بودم
شما کرک دیگه یا شماره سریالی ندارید ؟؟

ممنون میشم

france
05-09-2011, 16:39
سلام

تست کن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

peyman_nn
13-09-2011, 11:41
ممنونم ولی کار نکرد
این نرم افزار عالیه ولی هیچ گونه کرکی نداره که الان کار کنه

F R E E M A N
13-09-2011, 11:51
Xilisoft Video Editor 2.0.1 Build 0111 + Crack

فایل dll که درون پوشه کرک قرار دارد را در فولدری که نرم افزار نصب شده کپی کنید و بعد با هر یوزر و سریالی میتونید نرم افزار رو رجیستر کنید.

peyman_nn
13-09-2011, 18:42
اینم نشد
باور کنید کلی نسخه ی کوچیک و بزرگ از این نرم افزار نصب کردم و داونلود کردم از انواعش
اصلا اجازه نمیده از نسخه ی 2 به بعد استفاده کنم و میگه رجستر نیست

اگر بخرمش تا کی میتونم از این نرم افزار استفاده کنم ؟ تا ابد و با اپدیت ؟

ebrahimjan
14-09-2011, 04:43
اینم نشد
باور کنید کلی نسخه ی کوچیک و بزرگ از این نرم افزار نصب کردم و داونلود کردم از انواعش
اصلا اجازه نمیده از نسخه ی 2 به بعد استفاده کنم و میگه رجستر نیست

اگر بخرمش تا کی میتونم از این نرم افزار استفاده کنم ؟ تا ابد و با اپدیت ؟

دوست عزیز مگه پول زیادی داری که می خوای بری بخریش :31:چون آخر فروم بازی من خودم به صورت اختصاصی برات کرک کردمش برو حالشو ببر :11:راستی این رو هم بگم کرک های موجود تو نت برای این برنامه به صورت کامل نرم افزار رو کرک نمی کنه و دارای اشکالاتی هست ولی این کرکی که من انجام دادم برنامه رو به صورت 100 در صد کرک میکنه

peyman_nn
14-09-2011, 09:55
تشکر ابراهیم جان
ولی وقتی که OK میکنی که بره برای SPLIT یا JOIN یا CUT دیگه نمیره و گیر میکنه و مثل اینه که هیچ کاری نکرده باشی

ebrahimjan
14-09-2011, 12:00
تشکر ابراهیم جان
ولی وقتی که OK میکنی که بره برای SPLIT یا JOIN یا CUT دیگه نمیره و گیر میکنه و مثل اینه که هیچ کاری نکرده باشی

آقا پیمان من پچ رو یکبار دیگه امتحان کردم و مشکلی نداشت این هم تصویر نرم افزار به صورت کرک شده هنگام join کردن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما از چه نسخه ایی از برنامه استفاده می کنید من از این ورژن (2.1.1.0901) برای کرک کردن استفاده کردم این هم لینک دانلود مستقیمش:

البته قصد جسارت ندارم شما استاد مایید ولی باید پچ رو تو مسیر نصب برنامه باید اجرا کنی.

peyman_nn
19-09-2011, 11:41
ممنون میشم پورتابلش کنی
ولی روی این سیستم که بیشتر ضرورم نمیاد و اون کرک شما کار نمیکنه
کرک جدید هم که نیومده

ebrahimjan
19-09-2011, 13:33
ممنون میشم پورتابلش کنی
ولی روی این سیستم که بیشتر ضرورم نمیاد و اون کرک شما کار نمیکنه
کرک جدید هم که نیومده

پیمان این فایل رو بدون اینکه تغییر نامش بدی از حالت فشرده خارج کن و تو مسیر نصب برنامه قرار بده اگه بتونی از این نسخه 2.1.1.0901 نرم افزار استفاده کنی بهتره . اگه کار نداد حتما خبرم کن تا به صورت پرتابل برات قرار بدم

Sahand_20
20-04-2013, 21:30
با درود:
اساتید محترم در صورت امکان License Key نرم افزار زیر را برایم در همین تاپیک قرار دهید،
بنده این نرم افزار را دانلود نموده ام و نیاز مبرم به یک کرک و سریال سالم جهت رجیستر کردن این نرم افزار را دارم، بنده از تمامی کرک و سریالهای موجود در این تاپیک و همچنین سایر تاپیک ها نیز استفاده نموده ام اما متأسفانه هیچکدام کارآیی نداشتند و نرم افزار نصب شده بر روی رایانه را نیز دچار هنگ نمودند، ممنون می شوم اگر مساعدت بفرمائید.

Xilisoft Video Editor 2.2.0 build 20120901