PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفی فروشگاه کلاهبردار گرین موبایل

sobijoon
03-09-2011, 21:06
یه فروشگاه اینترنتی معرفی میکنم خیلی مواظب باشین ازش چیزی نخرین : گرین موبایل

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دوستان توجه کنید که به احتمال زیاد دیگه آقای مرتضی یامی با این سایت کار نمیکنه و در حال ساخت یه سایت کلاهبرداری جدید هست

شما اسم مرتضی یامی رو به خاطر بسپارید

در هر سایتی که مشاهده کردید واریز وجه به اسم این فرد مرتضی یامی هست شک نکنید که کلاهبرداری هست

توجه :
1- برای خرید حتما به صورت خرید پستی اقدام کنید و به صورتی که فاکتور خرید اینترنتی براتون صادر بشه و طبق اون محصولتون رو دریافت کنید و پول رو به مامور پست بدید
2- به هیج عنوان با سایتی که از آدرسش و درستی اطلاعاتش آگاهی ندارید خرید نکنید
3- در هر سایتی که اسم مرتضی یامی به عنوان صاحب حساب بود عضو نشید و از اون سایت خریدی نکنید
4- قبل از خرید حتما اسم سایت رو تویه گوگل و اینترنت سرچ کنید و از ستبقه فعالیت اون آگاه بشید
5-هر قیمت پایینی رو ملاک بر خوش انصافی نزارین و قبلش تحقیق کنید

و اما سایت کلاهبردار گرین موبایل با مدیریت مرتضی یامی

روند کارشم به این ترتیبه که گوشی رو سفارش میدی و پول رو یا اینترنتی یا از طریق بانک واریز میکنی و منتظر گوشی میمونی

حساب به اسم مرتضی یامی بانک اقتصاد نوین شعبه بهارستان تهران

ولی اون گوشی هیچ وقط ارسال نمیشه و فقط امروز فردا میکنه و شماره های تویه سایتشم مرتبا عوض میشه و همگی ایرنسل هست

هیچ اسمی یا آدرسی هم در سایتش وجود نداره

در حال حاظر پرونده ای در پلیس اینترنت و چنتا از شهرستانها براش باز شده

هر کس در دام این کلاهبردار افتاده پیام خصوصی بده تا راهنماییش کنم

البته فعلا و بعد از یکسری کارها سایتشو برده پایین و غیر فعالش کرده اما دیتا بیس شایتش و اطلاعات دامینش و سایتی که براش فروشگاه طراحی کرده موجود هست

روند شکایت :

اولین کار گرفتن پرینت حساب هست که پول رو به حساب آقای مرتضی یامی واریز کردین یا فیش نقدی واریزی

دوم نوشتن متن شکایت با توجه به خرید و نوع کلاهبرداری هست

سوم مراجعه به پلیس فتا ( که اونجا دیگه خودشون میدونن چه کار کنن و خودشون پیگیره کار میشن مخصوصا الان که تازه راه اندزی شده حسابی دنبال این چیزا هستن)

چهارم مراجعه به دادگستری شهرستان مربوطه و تنضیم شکایت نامه بر علیه این شخص

که با همون مبلغ واریزی میشه راحت حسابشو رسید مخصوصا که تعداد شکایت ها داره زیاد میشه و دیگه نمیتونه هاشا بکنه

چون نمیشه که یک نفر در ماه چندین فقره واریز اشتباهی به حسابش صورت بگیره یا خیلی موارد دیگه

حتی از 1000 تومنتون هم نگذرید

در ضمن حتی میتونین برای گرفتن خسارت هم اقدام کنین و علاوه بر مبلغ کلاهبرداری شده مبالغی هم که در روند شکایت خرج کردید از این کلاهبردار بگیرین

موفق باشید

Mig33
03-09-2011, 21:24
دوست عزیز ظاهر این سایت معلومه که هیچی نمیفرسته :31: شما این سایت هارو از کجا پیدا میکنین ؟؟؟:31:
پس سایتشو برو ببین الان دیدم ....یه کلک جدید زده
ظاهرا سایتش -- شده !!!! ولی فکر کنم کار خودشه ، میخواد بگه سایتم -- شده نمی تونم سقارشارو بفرستم :31::31::31:

bmw2003
07-09-2011, 02:56
sobijoon ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) راست میگن

bmw2003
07-09-2011, 03:09
sobijoon راست میگن.این اقا (مرتضی یامی) دو هفته پیش تو سایت ایستگاه یه گوشی ایفون رو با قیمت خیلی مناسب اگهی کرده بودن،من زنگ زدم که علت ارزونی گوشی رو بپرسم که با هزار تا دلیل و مدرک منو قانع به خرید کرد،به من گفت که گوشی انلاک فکتوری با سریال نامبری که تو سایت اپل تایید شده و مسافرتی از انگلیس اورده شده و ...خلاصه بهم از هر لحاظ اطمینان داد و گفت یه هفته دستت باشه اگه نخواستی برام پس بفرست.منم ساده گول خوردم و چهارصدو پنجاه هزار تومن به حسابش واریز کردم،بعد 5 روز آقا با پیک موتوری(در حالی که گفته بود پست پیشتاز یا تیپاکس میکنه)یه گوشی چینی برام فرستاد و از اون موقع یه بعدم جواب تماسامو نداد.من که گول خوردم و سرم کلا رفت ولی اینو اینجا نوشتم که بقیه دوستان مواظب همچین شیادی هایی باشن،به قول قدیمیا هیچ ارزونی بی علت نیست.

Fenix.
07-09-2011, 17:04
واقعا عقل حکم میکنه که آدم آیفون 4 با قیمت 450 تومن بخره؟؟؟

siaavaaash
07-09-2011, 18:13
یه فروشگاه اینترنتی معرفی میکنم خیلی مواظب باشین ازش چیزی نخرین :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گرین موبایل

روند کارشم به این ترتیبه که گوشی رو سفارش میدی و پول رو یا اینترنتی یا از طریق بانک واریز میکنی و منتظر گوشی میمونی

ولی اون گوشی هیچ وقط ارسال نمیشه و فقط امروز فردا میکنه و شماره های تویه سایتشم مرتبا عوض میشه و همگی ایرنسل هست

موفق باشید

sobijoon یه ای میل می گذاشتی که بنده خدا هایی که مورد سوء استفاده قرار گرفتن باهات تماس بگیرن ، چون پیام خصوصی مال کسیه که بیشتر از 10 تا مطلب نوشته باشه

rahimism
07-09-2011, 18:23
طمع بد چیزی هست!!!

واقعا عقل حکم میکنه که آدم آیفون 4 با قیمت 450 تومن بخره؟؟؟

shahin samavati
07-09-2011, 21:09
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ,
اینا هم همینطور

shahin samavati
07-09-2011, 21:24
دوستان این سایت الان فیلتر نشده بلکه -- شده
خود سایت مربوط به شخصیه به اسم حسین مطلبی صاحب سایت تهران جی اس ام و یه زمانی کا2 موبایل
منم کاملا میشناسمشون
هرکسی با روند فروش این سایت مشکل داشته به من ایمیل بده تا مشکلشو حل کنم
IPHONEBAZI@YAHOO.COM

LiverBarca
07-09-2011, 21:32
من یه تاپیک قبلآ درباره ی این بی پدر و مادر زده بودم!!!!ایناهاش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید50 60 تومن من هم حدود 7 8 ماه پیش خورده بود!!!
اگه تونستن بگیرنش و بندازن پشت میله ها عالی میشه!!!
منم ازش شکایت دارم،چیکار کنم؟؟؟

shahin samavati
07-09-2011, 23:03
منم با این بنده خداها یه زمانی مشکل داشتم اما با صحبت تونستم حقمو بگیرم در کل قیمت ها رو بخوای الان مقایسه کنین سایتهایی هستن که خیلی بالاتر میدن دست مشتری مثل
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید که حتی تو مجله و ماهواره هم تبلیغ میکنه
به نظر من خرید اینترنتی محصولات صوتی و تصویری یه اشتباه محض به حساب میاد
صاحب این سایت در حال حاضر بعد از اون جریان الان دوست من به حساب میاد حتی بعد از رفع مشکل چندباری هم ازش خرید داشتم و به همین خاطر خیلی خوب میشناسم اینجارو اتفاقی دیدم و خوشحال میشم تو رفع مسئله دو طرف کمکی باشم بنده شاهین 43 ساله از تهران هستم
از مدیریت سایت و فروم هم تقاضا دارم جلوی هرگونه بی حرمتی در پست های ارائه شده چه برای این موضوع چه موضوعات دیگه را در صورتی که از اصل جریان بی خبر هستند بگیرند

sobijoon
08-09-2011, 11:38
دوستانی که میخوان از این آقا شکایت کنند حتما از طریق پیام خصوصی با من در ارتباط باشن

تا اطلاعات ائلیه در اختیارشون قرار بکیره

گویا ایشون نمیخواد سر عقل بیاد و این دفعه پاشو بد جایی گیر داده

موفق باشین

sobijoon
10-09-2011, 17:30

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید50 60 تومن من هم حدود 7 8 ماه پیش خورده بود!!!

دوست عزیز بهت میگم باید چگار کنی فقط منتظز یک سری اطلاعات کاملتر هستم که با دست پر برید دادگستری و پلیس فتا

منم از 120 تومن 90 تومن ازش گرفتم ولی تا چند روز دیگه دارم میرم پلیس فتا و ازش شکایت میکنم

البته تویه دادگستری یه شکایت ازش دارم که هرکس خواست بگه تا شماره و شعبه اون رو بدم تا شکایتشو روی اون بزاره که زودتر رسیدگی بشه

من اصلا در قید و بند پولم نیستم ولی میخوام این بچه پرو رو سر جاش بشونم

موفق باشید

ali.b.y
11-09-2011, 11:07
عجب آدماي پيدا ميشند به نظر من کسايي که ضرر ديدند اصلا کوتاه نياند تا حق شون را بگيرند

اصلا يه تاپيک مخصوص کلاه بردار ها و کلاه گذار ها بايد ساخت

sobijoon
15-09-2011, 12:31
به همه معرفی کنید تا همه این اسم رو به خاطر بسپارن

مرتضی یامی

کلاهبردار

sobijoon
17-09-2011, 21:30
یه فروشگاه اینترنتی معرفی میکنم خیلی مواظب باشین ازش چیزی نخرین : گرین موبایل

دوستان توجه کنید که به احتمال زیاد دیگه آقای مرتضی یامی با این سایت کار نمیکنه و در حال ساخت یه سایت کلاهبرداری جدید هست

شما اسم مرتضی یامی رو به خاطر بسپارید

در هر سایتی که مشاهده کردید واریز وجه به اسم این فرد مرتضی یامی هست شک نکنید که کلاهبرداری هست

توجه :
1- برای خرید حتما به صورت خرید پستی اقدام کنید و به صورتی که فاکتور خرید اینترنتی براتون صادر بشه و طبق اون محصولتون رو دریافت کنید و پول رو به مامور پست بدید
2- به هیج عنوان با سایتی که از آدرسش و درستی اطلاعاتش آگاهی ندارید خرید نکنید
3- در هر سایتی که اسم مرتضی یامی به عنوان صاحب حساب بود عضو نشید و از اون سایت خریدی نکنید
4- قبل از خرید حتما اسم سایت رو تویه گوگل و اینترنت سرچ کنید و از ستبقه فعالیت اون آگاه بشید
5-هر قیمت پایینی رو ملاک بر خوش انصافی نزارین و قبلش تحقیق کنید

و اما سایت کلاهبردار گرین موبایل با مدیریت مرتضی یامی

البته فعلا و بعد از یکسری کارها سایتشو برده پایین و غیر فعالش کرده اما دیتا بیس شایتش و اطلاعات دامینش و سایتی که براش فروشگاه طراحی کرده موجود هست

روند شکایت :

اولین کار گرفتن پرینت حساب هست که پول رو به حساب آقای مرتضی یامی واریز کردین یا فیش نقدی واریزی

دوم نوشتن متن شکایت با توجه به خرید و نوع کلاهبرداری هست

سوم مراجعه به پلیس فتا ( که اونجا دیگه خودشون میدونن چه کار کنن و خودشون پیگیره کار میشن مخصوصا الان که تازه راه اندزی شده حسابی دنبال این چیزا هستن)

چهارم مراجعه به دادگستری شهرستان مربوطه و تنضیم شکایت نامه بر علیه این شخص

که با همون مبلغ واریزی میشه راحت حسابشو رسید مخصوصا که تعداد شکایت ها داره زیاد میشه و دیگه نمیتونه هاشا بکنه

چون نمیشه که یک نفر در ماه چندین فقره واریز اشتباهی به حسابش صورت بگیره یا خیلی موارد دیگه

حتی از 1000 تومنتون هم نگذرید

در ضمن حتی میتونین برای گرفتن خسارت هم اقدام کنین و علاوه بر مبلغ کلاهبرداری شده مبالغی هم که در روند شکایت خرج کردید از این کلاهبردار بگیرین

موفق باشید

دوستان خیلی حواستون به اسم مرتضی یامی باشه

با هر سایتی اومد بالا شک نکنید که میخواد کلاهبرداری کنه

کلکه سایت قبلیشو که کندیم و رفت پی کارش

sobijoon
19-09-2011, 13:56
دوستان پرونده این کلاهبردار به پلیس فتا تحویل داده شد و هر کسی که از این فرد ( مرتضی یامی ) شکایت داره به پلیس فتا مراجعه کنه و اونا خودشون پیگیره کارا میشن و مطمئنا دیگه کارش ساخته شده

تا یاد بگیره ازین کارا نکنه و با دم شیر بازی نکنه

واسه هرکی ملق بازی دراورد واسه ما نتونست و سایتش بعد از 3 سال رفت پایین

همتون حواستون به اسم مرتضی یامی باشه

ali007_a
19-09-2011, 14:50
یامی؟ فامیلی واقعیشه؟
فکر کنم ژاپنی باشه یعنی کارتون :دال
خرید جنس الکترونیکی اونم پرداخت از اینترنت کلا اشتباست! البته از نظر من.
موفق باشید.

sobijoon
19-09-2011, 23:15
یامی؟ فامیلی واقعیشه؟
فکر کنم ژاپنی باشه یعنی کارتون :دال
خرید جنس الکترونیکی اونم پرداخت از اینترنت کلا اشتباست! البته از نظر من.
موفق باشید.

بله اسم واقعیشه (مرتضی یامی) چون به همین اسم در بانک اقتصاد نوین شعبه بهارستان تهران حساب داره

و تمامی مبالغ به همین حساب ترانسفر شده که البته یه پرینت بلند بالا هم از حسابش تهیه کردیم به کمک دوستان

تا 10 مهر ماه هم یه شکایت از این کلاهبردار مرتضی یامی در دادگستری تهران میشه که متعاقبا شماره پرونده رو اینجا میزارم که هرکس خواست شکایت کنه به اون شماره ارجاع بده و بزاره روی اون پرونده که حسابی کلکش کنده بشه

موفق باشید

argmedia
22-09-2011, 19:32
دوستان این سایت الان فیلتر نشده بلکه -- شده
خود سایت مربوط به شخصیه به اسم حسین مطلبی صاحب سایت تهران جی اس ام و یه زمانی کا2 موبایل
منم کاملا میشناسمشون
هرکسی با روند فروش این سایت مشکل داشته به من ایمیل بده تا مشکلشو حل کنم
IPHONEBAZI@YAHOO.COM

میخوای یگی سایت جی اس ام ... کا 2 موبایل و گرین همه یه باندن... پس بیخود نیست که همشون بستن...
حالا بگذریم... منم شاکیم... به کجا باید برم لطفا راهنمایی کنید....

h4mid
26-09-2011, 00:14
با اسم یکی دیگه کلاهبرداری کرد از من ولی با شناسایی خطش به این اسم رسیدیم.

sobijoon
27-09-2011, 00:38
میخوای یگی سایت جی اس ام ... کا 2 موبایل و گرین همه یه باندن... پس بیخود نیست که همشون بستن...
حالا بگذریم... منم شاکیم... به کجا باید برم لطفا راهنمایی کنید....

دوست عزیز اولین کاری که میکنی اینه که بری پلیس فتا که تویه نیروی انتظامی تازه دایر شده

بعدش اونا هم بهت میگن چکار بکن و هم اینکه راهنماییت میکنن که چطوری شکایت نامه تنظیم کنی

کارش ساختست شک نکن که هم به پولت میرسی هم خسارتت جبران میشه

sobijoon
29-09-2011, 00:10
با اسم یکی دیگه کلاهبرداری کرد از من ولی با شناسایی خطش به این اسم رسیدیم.

از طریق قضایی حقتون رو گرفتین ؟؟؟

شما حتما یه سر برین پلیس فتا من و 3 نفر از بچه های دیگه از شهرهای مختلف هم رفتیم و اونجا براش پرونده درست کردیم حتی یه بنده خدایی تقریبا بیشتر پولشو گرفته از این بابا ولی بازم رفت و شکایت کرد

من پرونده قضایی هم براش دارم درست میکنم براش علاوه بر کارهای کلاهبرداری یه سری حرکتهای دیگه هم داشته که داره حسابی حالشو جا میاره

همه برین پلیس فتا

من تقریبا پولم رو ازین کلاهبردار گرفتن ولی رفتم و این کلاهبرداری رو گزارش کردم و خیلی هم راهنماییم کردن

حتما برین در اولین فرصت و در هر شهری که هستین

sobijoon
29-09-2011, 00:17
هرکس به دانشگاه آزاد سما واحد ساری دسترسی داره بره و تحقیق بکنه ببینه اونجا به اسم مرتضی یامی دانشجویی در حال حاظر هست یا تموم کرده

چون آمارشو از طریق بچه ها داروردیم اون جاهاست

امروز فرداست که پروندشو بپیچیم

amirsardari
18-10-2011, 20:25
این آقا مبلغ 115 تومنم از من بالا کشیده . امیدوارم هرچی زودتر گرفتار شه خیلی حروم خورو ... ه اینم مدارک و شرح واقعه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه آدرسم ازش دارم : تهران - پیروزی - خیابان مجاهدین اسلام بعد از تالار گلشهر کوچه شهید قدری ( شایدم قادری باشه ) پلاک 20

کد پستی : 1179935873

vahid.bios
22-10-2011, 16:24
اقایون اولا که مقصر اصلی فقط فقط خودتونین !!!اینهمه انسان هزینه میکنه یه مغازه باز میکنه اجاره برق تلفن مالیات هزارتا کوفت زهر مار خرج میکنه که چی؟؟؟؟؟که شما برین از اینترنت خرید کنین؟؟؟؟شما نسبت به مغازه دارا مدیونین!!!دوما این کثافت مگه نمی گین خط هاش همه ایرانسل هست؟؟؟؟ایرانسل که دیگه بدون ثبت نام نمی زاره تماس بگیرین؟؟پس حتما این عوضی یه آدرس ثابت واسه ثبت ناما داده دیگه؟؟؟نداده؟؟؟پیدا کردن اینجور آدما خیلی راحت؟؟فقط کافی با یه دختر گولش بزنین بکشونینش سر قرار !!!یه مرد همیشه پیش یه دختر کم میاره!!!!!!موفق باشین:31:

amirsardari
24-10-2011, 18:15
ایولا خوشم اومد با حال بود :38:

jamshidzade
08-11-2011, 22:07
سلام من از این سایت خرید کردم و مبلغ 2320000 پول من را کلاهبرداری کرده است آلان دنبال مرتضی باوی هستم لطفا اگه کسی از این شخص اطلاعاتب دارد در اختبار من بگذارد ممنون

jamshidzade
08-11-2011, 22:27
سلام من اطلاعات شناسنامه ای این شخص رو احتباج دارم قول می دم سر 24 ساعت بدم تو گونی ببرنش آگاهی
در ضمن اگه کسی تلفن ازش داره به من بده من ظرف 8 ساعت دو تا از هم دستاشو گرفتم

---------- Post added at 12:27 AM ---------- Previous post was at 12:22 AM ----------

منم با این بنده خداها یه زمانی مشکل داشتم اما با صحبت تونستم حقمو بگیرم در کل قیمت ها رو بخوای الان مقایسه کنین سایتهایی هستن که خیلی بالاتر میدن دست مشتری مثل
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید که حتی تو مجله و ماهواره هم تبلیغ میکنه
به نظر من خرید اینترنتی محصولات صوتی و تصویری یه اشتباه محض به حساب میاد
صاحب این سایت در حال حاضر بعد از اون جریان الان دوست من به حساب میاد حتی بعد از رفع مشکل چندباری هم ازش خرید داشتم و به همین خاطر خیلی خوب میشناسم اینجارو اتفاقی دیدم و خوشحال میشم تو رفع مسئله دو طرف کمکی باشم بنده شاهین 43 ساله از تهران هستم
از مدیریت سایت و فروم هم تقاضا دارم جلوی هرگونه بی حرمتی در پست های ارائه شده چه برای این موضوع چه موضوعات دیگه را در صورتی که از اصل جریان بی خبر هستند بگیرند

سلام من می خوام از این شخص شکایت کنم می شه راهنماییم کنید من مبلغ 2320000 پول به حسابش ریختم

sobijoon
18-11-2011, 16:01
سلام من اطلاعات شناسنامه ای این شخص رو احتباج دارم قول می دم سر 24 ساعت بدم تو گونی ببرنش آگاهی
در ضمن اگه کسی تلفن ازش داره به من بده من ظرف 8 ساعت دو تا از هم دستاشو گرفتم

---------- Post added at 12:27 AM ---------- Previous post was at 12:22 AM ----------

سلام من می خوام از این شخص شکایت کنم می شه راهنماییم کنید من مبلغ 2320000 پول به حسابش ریختم

دوست عزیز همه کارتون رو بسپرد به پلیس سایبری

و اینم من بدست آورد که یه شماره حساب داره تویه بانک اقتصاد نوین شعبه بهارستان تهران به اسم خودش

بچه های پلیس سایبری پرینت حسابش رو دراوردن و تمام انتقالات وجه رو از اون حساب دارن و دارن یه آش حسابی براش میپزن

تمام دوستانی که مال باخته هستند به پلیس سایبری شهر خودشون برن

در ضمن یه سری هم به دانشگاه آزاد سما واحد ساری بزنین اونجا هم یه درپایی ازش هست

همه رو اینجا از کاراتون مطلع کنید و شک نکیند که میگیرنش و بد بلایی سرش میارن

منکه تنها تا پایین بردن سایتش تونستم پیش برم و یه سری ip هم ازش دارم البته با کمک پلیس سایبری

حتما به پلیس سایبری سر بزنین حتما

sobijoon
21-11-2011, 20:26
دوستان به زودی وبلاگی رو در اختیارتون قرار میدم که اطلاعات کاملی رو از این کلاهبردار در اختیارتون میزاره و همچنین راههایی که میتونین این کلاهبردار رو ( مرتضی یامی ) به دام بندازین

همچنین اطلاعات جدیدی داره به دستم میرسه که حتما در این وبلاگ قرار میدم

بازم میگم فقط و فقط پلیس سایبری پلیس سایبری

حتی از 10.000 تومنتونم نگذرین مرتضی یامی کلاهبردار اینترنتی

در ضمن اینم بگم این مرتضی یامی هر روز میاد و این تاپیک رو میخونه طفلک فهمیده کم کم داره میفته دست قانون

همچنین یه صفحه تویه فیس بوک دارم براش درست میکنم که اونم بهتون میدم که برای همه بفرستینش تا دیگه کسی به دام این کلاهبردار نیفته

همه باید باهم اطلاع رسانی کمید و حتی اگه رفتین پلیس سایبری هم باز اطلاع رسانی کنید از هر طریقی ( سایت کلوب- فیس بوک-وبلاگها-سایتهای تبلیغاتی ) و آدرس این تاپیک رو همه جا منتشر کنید تا همه با خبر بشن

موفق باشید

unavailable
22-11-2011, 04:52
درود

منم یه بار تو ایران مارکت سنتر برنده شدم(تو قرعه کشی هفتگی،هنوزم اسمم هست) اما همش سرکاری و کلاه برداری بود.هر قدر تماس گرفتم گفتند مسئولش قرعه کشی فلانی هست،به اون زنگ میزدم میگفتند ادرس شرکت عوض شده و شمارش اینه،خلاصه به 30-40 نفر پاس دادن و آخر هم هیج!!! حتی تمام مشخصات و کد خرید و شماره حساب رو هم به ادرس ایمل سایتشون دادم اما هیچ پاسخی دریافت نشد.

خلاصه اگر یک بستری فراهم بشه که کاربران اینترنت راحت تر بتونند از کلاه بردار حق خودشون رو بگیرند،عالی میشد...

MasoudiT
23-11-2011, 12:37
سلام
این قرعه کشی ها همش دروغ محضه :19:

sobijoon
24-11-2011, 00:21
دوستان وبلاگی طراحی شده برای معرفی این کلاهبردار

راههای به دام انداختن این کلاهبردار مرتضی یامی

اطلاعایت مهم و ضروری از ایم کلاهبردار مرتضی یامی

شماره هایی که از این کلاهبردار در دست هست مرتضی یامی

اطلاعات ایمیل های این کلاهبردار مرتضی یامی

مشخصات صفحات فیس بوک و کلوب این کلاهبردار مرتضی یامی

و همچنین صفحات فیس بوک و کلوب در رابطه با تخریب این کلاهبردار مرتضی یامی

این هم آدرس وبلاگ :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید در وبلاگهاتون لینک کنید و به همه معرفی کنید

به زودی مراحل انجام کار و طرح شکایت از طریق پلیس سایبری در این وبلاگ و همچنین این تاپیک قرار داده خواهد شود

sobijoon
25-11-2011, 17:56
دوستان حتما این مطلب رو بخونین و کار شکایت از مرتضی یامی رو شروع کنید بدون هیچ مشکلی کاراتون انجام میشه و احتیاجی به دوندگی نداره :

گر در زمینه ی تجارت الکترونیک فعالیت داشته باشید احتمالا با کلاه برداری های اینترنتی زیادی مواجه شده اید. یا این اتفاق برای خودتان پیش آمده یا برای دوستان و همکارانتان. اما آیا تا به حال در این مورد پیگیری حقوقی کرده اید؟ آیا میدانید اصلا چنین چیزی در ایران هم ممکن است؟ درباره ی روال کار چطور؟ درباره ی دادسرای ناحیه ی ۳۱ تهران چیزی شنیده اید؟

در این پست کاملا متفاوت قصد دارم شما را با دادسرای ناحیه ی ۳۱ استان تهران که مخصوص جرایم فناوری اطلاعات است آشنا و مراحل پیگیری حقوقی یک جرم اینترنتی را بیان کنم.

با توجه به اینکه تا بحال ۲ پرونده در این دادسرا به جریان انداختم تصمیم گرفتم پستی در این باره منتشر کنم.

دادسرای ناحیه ی ۳۱ تهران چیست و کجاست؟

دادسرای ناحیه ی ۳۱ استان تهران ویژه ی رسیدگی به جرایم رایانه ای و فناوری اطلاعات میباشد که اتفاقا افراد به نسبت خبره ای در زمینه ی اینترنت و رایانه در آن مشغول هستند. اگر به هر نحوی مورد کلاه برداری و یا سودجویی اینترنتی قرار گرفته اید به راحتی میتوانید از طریق این مجتمع قضایی حق و حقوقتان را پیگیری نمایید. دادسرای ناحیه ی ۳۱ تهران در خیابان مطهری واقع است و برای دسترسی به آن میتوانید از طریق مترو و ایستگاه شهید مفتح هم استفاده نمایید.

مراحل تنظیم شکایت:

در ابتدای امر شما بایستی یک شکواییه در سایت قوه ی قضاییه ثبت نمایید. برای این کار به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه کنید و به قسمت ارائه شکوائیه بروید. در این صفحه شکواییه ی خود را تنظیم کنید و در صفحات بعدی به ترتیب اطلاعات شاکی و متشکی عنه را وارد کنید. در پایان کار علاوه بر زدن دگمه ی ارسال یک پرینت از شکواییه تهیه نمایید و با در دست داشتن شکواییه به دادسرای ناحیه ی ۳۱ تهران مراجعه کنید. پس از ورود به دادسرا به اتاق “عریضه نویسی” مراجعه کنید. در این جا پس از دریافت یک سری اطلاعات باید برای تهیه ی تمبر اقدام کنید. محل تهیه ی تمبر در خیابان میرعماد واقع است. پس از تهیه ی تمبر به طبقه ی چهارم دادسرا بروید. در اینجا شما به شعبه ی کشیک دادیاری هدایت میشوید. کل زمان موردنیاز برای تکمیل این فرآیند حداکثر یک ساعت میباشد.

در هنگام تهیه ی شکایتنامه و بعد از آن به نکات زیر توجه نمایید:

از شکایت کردن نترسید: احتمالا شما هم شنیدید که برای پیگیری یک پرونده ی قضایی باید “دوندگی” زیادی کرد. اما در پرونده های مربوط به این قسم جرائم اگر مدارک کافی در پرونده موجود باشد دیگر نیازی به مراجعات مکرر شما نیست. اما حداقل یکبار و حداکثر سه بار از شما میخواهند تا به دادسرا مراجعه کنید.

مدرک جمع کنید: تا میتوانید مدرک جرم جمع کنید. توجه کنید که در این مورد حتی ایمیلها و چتهای صورت گرفته در یاهو مسنجر هم اعتبار دارند. به همین دلیل در پرینت گرفتن و ذخیره کردن محتویات چت ها کوتاهی نکنید. ضمن اینکه مدارک موجود در سایتهای معتبر اعتبار بیشتری دارند. مثلا اگر شما از طریق پشتیبانی یک سرویس معتبر متوجه کلاه برداری شده اید حتما مکاتبات صورت گرفته را پرینت کنید.

برای تمام ادعاهایتان مدرک داشته باشید: توجه کنید که هنگام رسیدگی به پرونده دادیار یا داستان درباره ی جزئی ترین مسائل موجود در شکایتنامه از شما سوال میپرسند. پس در شکایتنامه تان ادعایی نکنید که بعدا نتوانید آن را ثابت کنید. به خاطر همین هیچ گاه در شکایتنامه تان سعی در تهمت زدن به متشاکی نداشته باشید چون بعدا برای تان دردسرساز میشود.

خوب حرف بزنید: پرونده های مربوط به کلاه برداری های ایترنتی و جرایم رایانه ای همیشه دارای شبهه های زیادی هستند. به خاطر همین دادیار و داستان مدام از شما سوال میکنند. در این جا شما باید تا میتوانید موضوع را روشن کنید و اجازه ندهید که فرد مخاطبتان دچار شک و تردید شود. که اگر این اتفاق بیفتد بعدا کار شما سخت تر خواهد شد. سعی کنید تا جایی که امکان دارد از کلمات تخصصی استفاده نکنید در غیر اینصورت تمام کلمات را با حوصله توضیح دهید.

به مدارکتان استناد کنید: در خلال صحبتها و اظهاراتتان حتما به مدارک موجود در پرونده استناد کنید. این کار به اظهاراتتان اعتبار خاصی میبخشد.

با حوصله بنویسید: در زمان رسیدگی به پرونده سوالاتی از شما پرسیده میشود. این سوالات ناشی از شک و شبهه های موجود در شکایتنامه است. پس از اینکه شما سوالات موردنظر را شفاهی پاسخ بدهید از شما خواسته میشود تا گفته هایتان را کتبا بنویسید. در این مرحله با حوصله و دقت بنویسید و تمام جزئیات را هم ذکر کنید. از کمبود مکان برای نوشتن هم نترسید. به شما ورق اضافه هم میدهند

مدارکتان را به فارسی هم ترجمه کنید: افرادی که در این دادسرا به پرونده ها رسیدگی میکنند غالبا تا حدودی با زبان انگلیسی آشنایی دارند اما اگر مدارک شما همگی به زبان انگلیسی میباشد سعی کنید تمامی آنها را در برگه ای جداگانه ترجمه کنید. این کار به تسریع روند رسیدگی پرونده کمک میکند.

از دادن اطلاعات شخصی نهراسید: برای اثبات موجودیت و حقیقت مدارکی که به پرونده اضافه شده است احتمالا شما مجبور خواهید شد که رمز عبور ایمیل و اکانتهای دیگرتان را به مامورین بدهید. از انجام این کار نترسید. اطلاعات شما محفوظ خواهد ماند.

دوستانی هم که در شهرستان هستند اصلا نگران نباشند چون در شهرستانها بهتر و زودتر به کاراتون رسیدگی میشه و فقط کافیه به پلیس جرایم رایانه ای فرماندهی نیروی انتظامی شهرتون مراجعه کنید

موفق باشید

jamshidzade
29-11-2011, 23:54
من 2 نفر رو دستگير كردم كه مي گن با مرتضي يامي هم دست هستن اما مي دونم دروغ مي گن .من فكر مي كنم مرتضي يامي وجود نداره و همين دو نفر هستن كه دارن به ايم يك نفر ديگه كلاهبرداري ميكنن
يك هفته هم زندان رفتن الان تو شهر رباط كريم هستن با قرار وسيقه 30 مليوني آزاد شدن كه برن مرتضي يامي رو بيارن

اما الان 2 هفتس دنبال مرتضي يامي هستن من فكر مي كنم دارن دروغ مي گن و مي خوان سر قاضي رو كلاه بزارن

اما جاي نگراني نيست من پيگيري مي كنم فردا هم ميرم پليس فتا و ميگم اونا دستگير شدن تو رباط كريم فكر كنم دوسالي برن زندان

هركي شكايت داره بياد دادسراي شهر رباط كريم شعبه 4

من 2320000 يه حساب اينا ريختم كه فكر كنم ديگه بر نمي گرده ولي مشكلي نيست اگه شده 5000000 هم خرج كنم مي كنم ولي اينا رو تا آخر عمر در گير دادكاه و آبرو ريزيش مي كنم

هر كي اطلاعات مي خواد پيغام بده در اختيارش مي زارم

jamshidzade
30-11-2011, 00:04

من 2 نفر رو دستگير كردم كه مي گن با مرتضي يامي هم دست هستن اما مي دونم دروغ مي گن .من فكر مي كنم مرتضي يامي وجود نداره و همين دو نفر هستن كه دارن به ايم يك نفر ديگه كلاهبرداري ميكنن
يك هفته هم زندان رفتن الان تو شهر رباط كريم هستن با قرار وسيقه 30 مليوني آزاد شدن كه برن مرتضي يامي رو بيارن

اما الان 2 هفتس دنبال مرتضي يامي هستن من فكر مي كنم دارن دروغ مي گن و مي خوان سر قاضي رو كلاه بزارن

اما جاي نگراني نيست من پيگيري مي كنم فردا هم ميرم پليس فتا و ميگم اونا دستگير شدن تو رباط كريم فكر كنم دوسالي برن زندان

من 2320000 يه حساب اينا ريختم كه فكر كنم ديگه بر نمي گرده ولي مشكلي نيست اگه شده 5000000 هم خرج كنم مي كنم ولي اينا رو تا آخر عمر در گير دادكاه و آبرو ريزيش مي كنم

amirsardari
01-12-2011, 18:57

ایشالا خدا خیرت بده . من فقط میخوام روی این پدرسوخته کم شه چون میگفت هیچکاریم نمیتونید کنید و خیلی پر رو بازی در میاورد .
دستت درد نکنه همین که شما پیگیر بودین و تونستین گوش مالیشون بدین واسم کافیه . لطفا اطلاعات رو هم از طریق پیغام خصوصی برای من ارسال کنید . ممنون

sobijoon
05-12-2011, 15:08
دوستان خیلی حواستون جمع باشه که اینجا کی پست میزاره خیلی از این پستها کار خود مرتضی یامی هست

اینم بگم این آقا وجود داره و به همین اسم تویه بانک اقتصاد نوین حساب داره و تمامی نقل و انتقلات حسابشم مربوط به همین سایت گرین موبایل بوده

چون عدد و ارقام مبالغ همه تویه رنج قیمت موبایل هست

پس همه دنبال همین اسم باشین و وبلاگی که براتون گذاشتم رو حتما دنبال کنید

تنها مرجع قضایی شما پلیس سایبری باشه و تنها کسی که ازش شکایت دارین مرتضی یامی

aria_electric_fars
06-12-2011, 01:15
سلام
نمي دونم چرا بعضي ها گند مي زنن به بازار اينترنتي
من خودم نزديك 4 سال هست فروش اينترنتي دارم و فقط و فقط از طريق اينترنت كار مي كنم و مشتري پول مي ريزه به حساب و جنس رو واسش مي فرستم
قيمتش هم از 200 تومن هست تا 1.5 ميليون ولي خب جواب اعتمادشون رو مي دم

يه چند نفر مثل اينا مي زنن اعتماد رو خراب مي كنن

به نظر من بايد دولت بياد يه دفتري يا ارگاني رو بزاره كه ما به قولا بريم توش پروانه كسب اينترنتي يا يه همچين چيزي بگيريم و توي سايت و آگهي ها وارد كنيم و به صورت اينترنت هم قابل استعلام باشه اينطوري اعتمادها بيشتر مي شه
من به شخصه حاضرم ماليات و پول بدم كه يه همچين چيزي باشه چون به نفع هر دو طرف هست ( هم مشتري و هم فروشنده)

با تشكر

sourena
06-12-2011, 01:39
من که کلا از اینترنت هیـــچی نمیخرم! اگر هم بخرم از همین پی سی هست! اونم چون ثابت شده هستن!

متاسفانه ما ایرانیا همیـــشه دنبال دزدی و کلاهبرداری هستیــم! 4 نفر هم که دارن مثل آدم کار میکنن ... این وسط میــسوزن :)

aria_electric_fars
06-12-2011, 10:28
سلام

من اگر بخوام اين پيشنهاد پروانه كسب فعاليت اينترنتي رو مطرح كنم بايد به كجا ارائه كنم؟؟؟

تو كشور ما الكي پول مي گيرن از ملت بابت يه چيزاي الكي در حاليكه مي شه براي خيلي چيزهاي ساده تر با رضايت مردم پول بگيرن مثل همين پروانه كسب اينترنتي

sobijoon
09-12-2011, 22:13
:31: :31: :31: :31:

بچه ها این مرتضی یامی فلک زده ی بیچاره اومده بهم میگه این مطالب رو از تویه سایت p30world پاک کن

ای بیچاره به همین خیال باش ، تا گیرت نندازیم ولکنت نیستیم

هر چند جوابی دادم که در خوره شخصیتش بود

طفلک لرزه افتاده بر بدنش

حواستون باشه داره با یه سایت جدید بازم کلاهبردای میکنه و باید گیرش بندازیم

اسم مرتضی یامی رو باید تویه پلیس سایبری حک کنیم و تویه اینترنت تا بزنی مرتضی یامی واژه کلاهبردار باید بیاد

کما اینکه همین الانم به لطف شما دوستان ایم تاپیک اومده رنکینگ اول گوگل :33:

دوستان قبرش داره کنده میشه هم اینجا هم تویه وبلاگی که برای رسوا شدنش راه انداختم یکسری مطالب و مدارک رو میزارم به زودی که هرکس خواست ازش استفاده کنه

به زودی عکسهایی از دستگیریشم میزاریم اینجا تا بشه درس عبرتی برای بقیه کلاهبردارا

sobijoon
04-01-2012, 23:55
دوستان بالاخره کارها راحت شد :

ازین به بعد میتوین به صورت آنلاین از این آقای مرتضی یامی و سایت کلاهبردارش گرین موبایل شکایت کنید
لینکی که براتون میزارم مربوط به ثبت آنلاین شکایات از طریق پلیس فتا هست

خیلی خوب و سریع به کاراتون رسیدگی میشه
از همه دوستان دعوت میکنم که بدون هیچ هزینه ای ازین طریق این آقارو به دام بندازن

نکته مهم : همه اطلاعات خودتون رو در سایت پر کنید و خیلی سریع با شما تماس میکیرن و بدون اینکه شما بخواین به جایی مراجعه کنید براتون این کلاهبردار رو دستگیر میکنن دیگه ازین بهتر نمیشد خیلی هم خوش برخورد و مودب هستند در موقع تماس حتی میتونین مشخص کنید که چه ساعتی باهاتون تماس بگیرن
در تماسی که با من گرفتن گفتن حتی اگه 2-3 سال هم از جریان کلاهبرداری گذشته باشه قابل پیگیری هست پس بشتابید تا تنور گرمه

هر اطلاعاتی که ازین کلاهبردار دارین در اختیار پلیس فتا بزارین تا خیلی زود به همه پولتون برسین حتی با خسارت دیر کرد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] r%2Fcomplaints%2F1%2F116)

موفق باشید و اطلاع رسانی کنید

sourena
05-01-2012, 00:04
شما هنوز دنبال این مرتضی یامی کلاهبردار بزرگ هستی؟ :دی

sobijoon
05-01-2012, 00:18
شما هنوز دنبال این مرتضی یامی کلاهبردار بزرگ هستی؟ :دی

من پولمو ازین بابا گرفتم ولی طفلی هر از چند گاهی هی میاد و میگه جون مادرت جون پدرت این تاپیک رو حذف کن

من تونستم پولمو بگیرم ولی بقیه چی ؟؟؟ پس باید همه ازین طریق بتونن به پولشون برسن
هرچند این کار هیجان خاص خودشم داره دیگه کلا گرفتن دزد و کلاهبردار لذت خاصی داره

اینم به همین زودیا میگیرن این برو بچ فتا

---------- Post added at 12:17 AM ---------- Previous post was at 12:15 AM ----------

---------- Post added at 12:18 AM ---------- Previous post was at 12:17 AM ----------

دوستان بالاخره کارها راحت شد :

ازین به بعد میتوین به صورت آنلاین از این آقای مرتضی یامی و سایت کلاهبردارش گرین موبایل شکایت کنید
لینکی که براتون میزارم مربوط به ثبت آنلاین شکایات از طریق پلیس فتا هست

خیلی خوب و سریع به کاراتون رسیدگی میشه
از همه دوستان دعوت میکنم که بدون هیچ هزینه ای ازین طریق این آقارو به دام بندازن

نکته مهم : همه اطلاعات خودتون رو در سایت پر کنید و خیلی سریع با شما تماس میکیرن و بدون اینکه شما بخواین به جایی مراجعه کنید براتون این کلاهبردار رو دستگیر میکنن دیگه ازین بهتر نمیشد خیلی هم خوش برخورد و مودب هستند در موقع تماس حتی میتونین مشخص کنید که چه ساعتی باهاتون تماس بگیرن
در تماسی که با من گرفتن گفتن حتی اگه 2-3 سال هم از جریان کلاهبرداری گذشته باشه قابل پیگیری هست پس بشتابید تا تنور گرمه

هر اطلاعاتی که ازین کلاهبردار دارین در اختیار پلیس فتا بزارین تا خیلی زود به همه پولتون برسین حتی با خسارت دیر کرد

موفق باشید و اطلاع رسانی کنید

aria_electric_fars
05-01-2012, 08:52
سلام

این سایت پلیس فتا خیلی خوبه و خیلی شکایات دنیای مجازی رو راحت می کنه و حتی من خواستم از یه سایت شکایت کنم ولی وقتی خواستم شکایت رو ثبت کنم یک لحظه تو فکر رفتم و گفتم این سایت پلیس سایبری هست و اگر این مشخصاتی که من پر کردم و ارسال کردم از کجا معلوم سیستم خودم و اطلاعات خودم رو به قولا -- نکنن (دسترسی به اطلاعات شخصی من توی سیستم و به دست آوردن رمزها) ؟؟؟!!! باید قبول کنید که به فکر کسان دیگه هم خطور می کنه که یا مجبور می شن برن کافی نت ثبت شکایت کنن یا از قید شکایت با سیستم شخصی خانگیشون بگذرن !!!

تا نباشد چیزکی
مردم نگویند چیزها

sobijoon
06-01-2012, 19:11
نه داداش شما که قرار نیست چزی از سیستمت رو به اونا بدی
اگه اینجوری باشه که میتونن همه هارد های کاربران رو کپی کنن

نه عزیزم همچین چیزی نیست و با خیال راحت هر کی شکایتی داره بره و از طریق این سایت شکایت کنه و خیلی زود و راحت بررسی میکنن
این کارشون واقعا خوب بوده البته خوب برای اونایی که کلاهبردار هستن قاعدتا یه زنگ خطره

aria_electric_fars
06-01-2012, 20:17
سلام

ببینید نمی دونم شاید این شایعه یا واقعیت رو شنیده باشید که گوشی موبایل جی ال ایکس یک برد داره که می تونن شنود کنن حالا از روی سیم کارت هم می تونن ولی می گن این گوشی ها هم داره !!!

یا مثلا آمریکا یک سری برنامه واسه آندروید داره که می تونه اطلاعات رمز و این چیزا رو از توی گوشی ها با وصل شدن به اینترنت با گوشی رو به دست بیاره

حالا شما چهار تا فرم پر می کنی و می فرستی بره کاری داره که به اطلاعات شخصی دسترسی پیدا کنن؟؟؟
از کجا معلوم شما اصلا وقتی توی سایت می ری اونا شروع به رصد کردن نکنن؟؟؟

sobijoon
07-01-2012, 23:42
خوب بکنن مگه شما خلاف کاری ؟؟؟؟
اگه میخوای از وب گردی هاتون با خبر نشن پس زحمت نکش چون با خبر هستن

ولی بر رسیدگی به شکایت بهترین راه همینه چون برای همین همچین چیزی درست شده

در ضمن به همین راحتی نمیشه با رفتن تویه یه سایت اطلاعات کامپیوتر حک بشه عزیز من مگه فیلم هندیه :)

دوستان بدون هیچ نگران برین و شکایتتونرو تنظیم و ارسال کنید

به پولتون برسید و حق این کلاهبردار رو بزارین کف دستش

.:PAR3A:.
07-01-2012, 23:55
سلام

ببینید نمی دونم شاید این شایعه یا واقعیت رو شنیده باشید که گوشی موبایل جی ال ایکس یک برد داره که می تونن شنود کنن حالا از روی سیم کارت هم می تونن ولی می گن این گوشی ها هم داره !!!

یا مثلا آمریکا یک سری برنامه واسه آندروید داره که می تونه اطلاعات رمز و این چیزا رو از توی گوشی ها با وصل شدن به اینترنت با گوشی رو به دست بیاره

حالا شما چهار تا فرم پر می کنی و می فرستی بره کاری داره که به اطلاعات شخصی دسترسی پیدا کنن؟؟؟
از کجا معلوم شما اصلا وقتی توی سایت می ری اونا شروع به رصد کردن نکنن؟؟؟

عزیز اگه قرار به برداشت اطلاعات شما باشه ، برداشت اطلاعات از طریق ISP خیلی باید راحت تر از یه سایت باشه... به قول رفیقمون مگه فیلم هندیه که بری تو یه سایت همه اطلاعاتو ورداره؟؟؟ : ))

narotu
08-01-2012, 01:38
کلا پول بی زبون رو دست همه ندین
ببینین چند تا شخص قابل اعتماد ازش خرید کرده باشه (تازه بازم صد در صد نیست)

aria_electric_fars
08-01-2012, 13:31
فیلم هندی نیست و من می گم آقا شما داری فرم رو پر می کنی و ارسال می کنی از کجا معلوم اطلاعات دیگه هم از زیر پوست همین فرم ارسال نشه واسشون !!!

در ضمن من می گم آقا هر کسی پولش رو خوردن بره شکایت کنه ولی من اگر بخوام روزی هم شکایت کنم لااقل می رم از کافی نت این کار رو می کنم

یه چیز دیگه هم شنیدم در مورد اینکه سایت هایی که اومدن با کلمات غیر مرتبط گوگل رو داغون کردن مثلا شما می زنید مقاله هسته ای ولی یهو می رید تو یه سایت تبلیغاتی . شما می تونید از این سایت ها هم از طریق همین سایت پلیس فتا شکایت کنید

با تشکر

sobijoon
08-01-2012, 21:06
فیلم هندی نیست و من می گم آقا شما داری فرم رو پر می کنی و ارسال می کنی از کجا معلوم اطلاعات دیگه هم از زیر پوست همین فرم ارسال نشه واسشون !!!

در ضمن من می گم آقا هر کسی پولش رو خوردن بره شکایت کنه ولی من اگر بخوام روزی هم شکایت کنم لااقل می رم از کافی نت این کار رو می کنم

یه چیز دیگه هم شنیدم در مورد اینکه سایت هایی که اومدن با کلمات غیر مرتبط گوگل رو داغون کردن مثلا شما می زنید مقاله هسته ای ولی یهو می رید تو یه سایت تبلیغاتی . شما می تونید از این سایت ها هم از طریق همین سایت پلیس فتا شکایت کنید

با تشکر

دوست عزیز شما یا اطلاعی از تبادل اطلاعات و سیستمهای حک ندارین یا اینکه با این کلاهبرداره دوست هستید

داداش من آخه مگه میشه تا کسی به اطلاعات سیستمی شما دست پیدا نکرده محتویات هاردتون رو کپی کنه ؟؟؟

بابا نگین از این حرفها آدم خندش میگیره پس بفرمایید تویه هیچ سایتی نریم دیگه چون احتمال داره پلیس فتا دستی در اون سایت داشته باشه :)

نه داداش مردم رو نترسون و بزار به پولشون برسن ازین فیلمهای هندی تعریف نکن دوست من

البته قصد توهین و جسارت نداشتم ولی این صحبت شما امکان پذیر نیست

موفق باشید

دوستان حتما جتما از طریق سایت پلیس فتا از مرتضی یامی کلاهبردار شکایت کنید روزهای به دام افتادنش نزدیکه همچین جیک و پوکشو در بیارن که کیف کنه و دیگه ازین کارا نکنه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] r%2Fcomplaints%2F1%2F116)

موفق باشید

aria_electric_fars
08-01-2012, 23:39
سلام

والا بحث داره منحرف می شه ولی من نمی گم تو هر سایتی برید اطلاعات و رمز ها رو می برن من می گم وقتی یک فرم یا اطلاعاتی رو برای طرف ارسال می کنی شاید یه سری اطلاعات سیستمی ما هم واسش ارسال بشه

به هر حال هر کسی شکایت داره بره انجام بده و خیلی کار خوبی کردن که یه همچین چیزی راه انداختن

کاش یه کاری هم می کردن که به فروشگاه های اینترنتی مجوز و پروانه کسب می دادن که اعتماد سازی بیشتر می شد

sobijoon
09-01-2012, 00:49
سلام

والا بحث داره منحرف می شه ولی من نمی گم تو هر سایتی برید اطلاعات و رمز ها رو می برن من می گم وقتی یک فرم یا اطلاعاتی رو برای طرف ارسال می کنی شاید یه سری اطلاعات سیستمی ما هم واسش ارسال بشه

به هر حال هر کسی شکایت داره بره انجام بده و خیلی کار خوبی کردن که یه همچین چیزی راه انداختن

کاش یه کاری هم می کردن که به فروشگاه های اینترنتی مجوز و پروانه کسب می دادن که اعتماد سازی بیشتر می شد

دوستان حتما جتما از طریق سایت پلیس فتا از مرتضی یامی کلاهبردار شکایت کنید روزهای به دام افتادنش نزدیکه همچین جیک و پوکشو در بیارن که کیف کنه و دیگه ازین کارا نکنه

پلیس فتا کم کم داره دست این کلاهبردار هارو کوتاه میکنه حالا کار ندارم کارشون خوبه یا نه ولی انصافا از این نظر دستشون درد نکنه که حداقل خیال آدم راحت میشه و هر لحظه تویه نت مورد کلاهبرداری مشاهده بشه ازین طریق میتونیم گزارش بدیم

مثل یه شکایت نامه آنلاین و بدون هزینه

مخصوصا الان که اولشه کار این مرتضی یامی کلاهبردار رو میسازن شاید یه جایزه ای هم به ما بچه های این تاپیک بدن :)

narotu
09-01-2012, 00:55
حرفهای sobijoon تایید میشه
همینجوری الکی هم نیست که اطلاعاتتون رو بردارن
اینجوری باشه کلا تو هیچ سایتی عضو نشیم و پستم ندیم ممنکه زیر پوستی اصلاعاتمون رو بردارن

jamshidzade
18-01-2012, 22:59
سلام من دنبال مرتضی یامی هستم آگهی هم دادم اگه اومد دادگاه که هیچ اگه نیومد تمام اموال و داراییهاشو توقیف می کنم

narotu
18-01-2012, 23:49
سلام من دنبال مرتضی یامی هستم آگهی هم دادم اگه اومد دادگاه که هیچ اگه نیومد تمام اموال و داراییهاشو توقیف می کنم

دقیقا چکار کردین ؟
شکایت کردین اگهی دادین ؟
تو این سایتهای نیازمندی رایگان اگهی دادین ؟
کلا غیر شکایت باشه بعدا ممکنه ازش به ضررتون استفاده کنه
قانونی پیش برین امیدوارم

jamshidzade
19-01-2012, 16:10
من کاملا قانونی شکایت کردم و تمام همدستهاشو گرفتم و به هر کدام نزدیک یک سال زندانی بریدن الان هم دنبال مرتضی یامی هستم از سمت آکاهی رباط کریم
لینک آگهی احضاریه دادگاه رو می زارم ببینید الان هم اکه این پست رو خودش می خونه توصیه می کنم بیاد دادگاه رباط کریم شعبه 4 دادیاری برای توضیح
اگه هم نیاد به نفع من حدود 60 میلیون تومان سند ملکی توقیف می شه
من با کسی شوخی ندارم الکی هم پست نمی دم این آخرین اخطار منه که بیاد از خودش دفاع کنه والا دوستانی دارم که می تونم به 7 سال زندان محکومش کنم
و یک کاری کنم تا آخر عمر به خاطر 1 یا 2 میلیون فراری باشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]روزان--2241-28-10-1390/صفحه-7

jamshidzade
19-01-2012, 16:23
روزنامه روزان تاریخ 28/10/90 صفحه 7 آگهی احضار متهم کلاسه 900933 تو گوگل روزنامه رو سرچ کنید صفحه 7 رو ببینید
لطفا من رو راهنمایی کنید چگونه عکس آگهی رو تو پستم بزارم فکر کنم فقط لیک میشه گذاشت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]روزان--2241-28-10-1390/صفحه-7

---------- Post added at 06:23 PM ---------- Previous post was at 06:22 PM ----------

aria_electric_fars
20-01-2012, 16:12
سلام

ببینید من این یارو رو نمی شناسم ولی یه حدسی می زنم و مشکوک می زنه اینه که کسانی که تو این تاپیک هستن اکثرا تعداد پستهاشون کمه و یعنی تازه عضو شدن و این یه خرده برای من عجیبه که چرا اینا یهو یادشون اومده که بیان تو پی سی ورلد این تاپیک رو بزنن و بحث کنن !!!

به نظر من که کل ماجرا بو داره !!!

jamshidzade
21-01-2012, 20:22
من تو گوگل اسم مرتضی یامی رو سرچ کردم دیدم اینجا راجبش دارن بحث می کنن و الان هم دنبلشم چون 2320000 پولم رو کلاهبرداری کرده
الان هم برام مهم نیست کی چی میگه فقط می خوام پولمو بگیرم

آگهی روزنامه رو به دقت بخونین

اگه مرتضی یامی هم داره این پست رو می خونه بهش توصیه می کنم بیاد شعبه 4 دادگاه رباط کریم

narotu
22-01-2012, 01:52
روزنامه روزان تاریخ 28/10/90 صفحه 7 آگهی احضار متهم کلاسه 900933 تو گوگل روزنامه رو سرچ کنید صفحه 7 رو ببینید
لطفا من رو راهنمایی کنید چگونه عکس آگهی رو تو پستم بزارم فکر کنم فقط لیک میشه گذاشت

---------- Post added at 06:23 PM ---------- Previous post was at 06:22 PM ----------

اگهیه خیلی ریزه
اگه روزنامش رو داری میتونی
ببر از اون یه تیکه پرینت بگیر بریز رو سی دی و بعد اپلود کن یه جا

sobijoon
23-01-2012, 01:42
اینجا رو من راه انداختم و خوشحالم که به این وسیله عده ای رو پیدا کردم که دارن به پولشون میرسن یکی از دوستان هم از یک شهرستان دنبال کاراش هست و اونم تا مراحل خوبی پیش رفته

آقای مرتضی یامی کارت تمومه داداش

یادته چجوری وقتی چت میکردی میگفتی هر کاری دلت میخواد برو انجام بده ؟؟؟؟؟ پول مردم خوردن نداره عزیزم حالا باید 100 برابر پس بدی هرچی که مونده بود تویه گلوت

sobijoon
23-01-2012, 02:01
دوستان این عکسها آخرین اطلاعاتی هست که روزهای پایانی فعالیتش با سایت گرین موبایل تهیه کردم و حتما بهتون کمک میکنه

ب

aria_electric_fars
23-01-2012, 21:31
سلام دوستان

من الان نزديك 4 سال هست اينترنتي كار مي كنم و به جايي نرسيدم يعني فروش آنچنان نبوده كه سود آنچناني گيرم بياد

فقط موندم اين چه جوري تونسته با اينترنت اينقدر پول بالا بكشه

يكي مياد راه و روش رو بگه كه ما ديگه گول نخوريم تو خريد اينترنتي؟؟؟!!!

با تشكر

sobijoon
09-11-2012, 02:01
بچه ها شنیدم زدن این یارو مرتضی یامی رو ترکوندن
هرکی ازش شکایتی داره بره دادگستری یا پلیس فتا پیگیری بکنه تا به پولش برسه

maziarzar
19-11-2012, 12:20
سلام دوستان

من الان نزديك 4 سال هست اينترنتي كار مي كنم و به جايي نرسيدم يعني فروش آنچنان نبوده كه سود آنچناني گيرم بياد

فقط موندم اين چه جوري تونسته با اينترنت اينقدر پول بالا بكشه

يكي مياد راه و روش رو بگه كه ما ديگه گول نخوريم تو خريد اينترنتي؟؟؟!!!

با تشكر
شما 4ساله فروشگاه اینترنتی موبایل دارید ؟؟؟

بعضی ها واقعا نابغه اند تو دزدی
بلانسبت شما که دزد نیستید

اگه خواستید میتونم بهتون کمک کنم