PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرخ جدید بیمه نامه ی ماشین؟

farhadd
03-09-2011, 12:36
دوستان سوال.من دو ماه قبل طبق نرخ رایج ماشین رو بیمه کردم که دیه ی 45 تومن و حداکثر 60 تومن(برای ماههای حرام....) رو جوابگو بود ولی حالا که دیه معلوم نیست بطور رسمی شده 90 تومن یا نه تکلیف چیه؟امروز رفتم بیمه ی دانا برای الحاق نرخ جدید متأسفانه خود شرکت تکلیف خودش رو نمیدونست از اینور میگفت میخوای 133 تومن بده تا دیه ی 90 تومن و حداکثر 120تومن(برای ماههای حرا و....) رو هم شامل شه از اونور تلفن زد به بالادستی هاش و گفت هنوز معلوم نیست نرخ جدید اعمال شه و بین بیمه ها و قوه قضاییه اختلافه و میخوای دست نگهدا تا مهرماه و ببین چی میشه.پاک گیج شدم.نکنه تصادف فوتی دچار شیم و بیمه بطور کامل جواب نده!!!:42:عجب وضع مملکت گل و بلبلی داریم.خود بیمه ها گیجن نمیدونن چکار کنن!!!
واقعاً باید گفت که قوه ی قضاییه ی ما بدرد $*&^*&( میخوره فکرشون نرسیده به اینکه با نرخهای جدید خیلی راننده ها از بیمه کردن ماشین عاجز میشن و زندانها پرتر میشه؟:2:

farhadd
04-09-2011, 10:14
ای بابا.یعنی اینجا همه سوار ماشین باباهاشون میشن و هیچکس از خودش ماشین نداره؟:46:مچگیری خوبی بودها:21:

rami_hemi
04-09-2011, 12:34
اولا چه ربطی داره بیمه به ماشین بابا سوار شدن؟
هنوز هیچ تغییری نکرده یه مدت کوتاه بالا رفت بیمه ها ولی الان با دو برابر شدن نرخ دیه شرکتهای بیمه هنوز راضی نیستن چون میگن بیمه نرخش بالا بره خیلی ها نمیتونن دیگه بیمه بکنن فعلا برگشته جای خودش .ولی نپرسیدم که اگه نرخ بیمه بره بالا تکلیف بیمه شده ها چی میشه شاید تا پایان اعتبارشون کاری نداشته باشن و یا سر ماه مابه تفاوت رو برای ماههای باقی مونده حساب کنن و بگیرن .

farhadd
04-09-2011, 13:36
اولا چه ربطی داره بیمه به ماشین بابا سوار شدن؟
هنوز هیچ تغییری نکرده یه مدت کوتاه بالا رفت بیمه ها ولی الان با دو برابر شدن نرخ دیه شرکتهای بیمه هنوز راضی نیستن چون میگن بیمه نرخش بالا بره خیلی ها نمیتونن دیگه بیمه بکنن فعلا برگشته جای خودش .ولی نپرسیدم که اگه نرخ بیمه بره بالا تکلیف بیمه شده ها چی میشه شاید تا پایان اعتبارشون کاری نداشته باشن و یا سر ماه مابه تفاوت رو برای ماههای باقی مونده حساب کنن و بگیرن .
حالا یه چیزی گفتیم یکی بیاد جواب بده شما گیر نده.ربطشم اظهر من الشمس بود وقتی ماشین مال بابا باشه بچه از بیمش چه خبر داره؟فقط همینجوریکه داریم میبینیم سواری و پز دادنشو بلده.حالا از این گذشته.
وقتی شما میگی دیات دو برابر شده پس اگه تصادف کنی بیمه مابقیشو تقبل نمیکنه و باید مابه التفاوت دیه رو خودت بدی.مثلاً برای روزهای عادی بیمه 45 تومن میده وقتی دیه برای روزای عادی شده 90 تومن پس شما باید 45 تومن از جیبت بدی.برای روزهای تعطیل و ماه حرام مابه التفاوت 60 و 120 تومن را باید بدی!
کسی اطلاعات جدید و دقیقتری نداره؟

rami_hemi
04-09-2011, 14:00
نه هنوز دیه رو دو برابر اعلام کردن ولی ابلاغ نشده هنوز یعنی بعد از اعتراض شرکتهای بیمه دیه برگشت داده شد
فعلا معلوم نیست کی وضعیتش معلوم میشه .