PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فروش Samsun Galaxy S 2

raminmousavi
02-09-2011, 22:52
سلام. من یه سامسونگ galaxy s 2 دارم که بخاطر اینکه ابان مجبورم برم خدمت میخوام بفروشمش. کسی طالبش هست؟ یک ماه هست خریدم. سالم سالم. مثل قلبم نگه داشتم. همه وسایل هاش هست. تا دلتون بخواد هم برنامه داره. من خودم 900 خریدم. کسی پیشنهاد داره؟ ضمنا برای اروپا (اسپانیا) ساخته شدو نه کشورهای عربی

sAeEd_kHaAn
03-09-2011, 09:15
سلام. من یه سامسونگ galaxy s 2 دارم که بخاطر اینکه ابان مجبورم برم خدمت میخوام بفروشمش. کسی طالبش هست؟ یک ماه هست خریدم. سالم سالم. مثل قلبم نگه داشتم. همه وسایل هاش هست. تا دلتون بخواد هم برنامه داره. من خودم 900 خریدم. کسی پیشنهاد داره؟ ضمنا برای اروپا (اسپانیا) ساخته شدو نه کشورهای عربی

خیلی ضرر میکنی اگه بفروشیش
الان بدون گارانتیش 720 تومنه پس اگه 30 درصدشم کم بشه میشه تقریبا 550 تومن حاضری این قیمت بفروشیش ؟

hasanmotori
03-09-2011, 10:09
500 خریدارم
مطمعن باش بیشتر ازت نمیخرن
یکی بود ۴ ۵ روز خریده بود فروختش ۵۵۰ تازه اونموقع نوش گرونتر از الان بود

sAeEd_kHaAn
03-09-2011, 11:35
500 خریدارم
مطمعن باش بیشتر ازت نمیخرن
یکی بود ۴ ۵ روز خریده بود فروختش ۵۵۰ تازه اونموقع نوش گرونتر از الان بود
بعد از 4 روز چی شده فروخته گوشی رو ؟ :دی

hasanmotori
03-09-2011, 13:55
بعد از 4 روز چی شده فروخته گوشی رو ؟ :دی

بلد نبوده با اندروید کار کنه و بزرگ بوده و نمیتونسته حملش کنه و اتفاقاً یکی از بچه های p30 ازش خریده

raminmousavi
04-09-2011, 18:09
من که از گوشی راضیم. حیف دارم میرم خدمت. نه من فوقش 690 :)) اخه لنگ پول نیستم. فقط میخام وقتی اومدم از دیار باقی یکی دیگه بگیرم. این میمونه قدیمی میشه دوسال دیگه. اگه کسی خواست بگه. همه چیش اکبنده. من معلم زبانم، صب تا شب کلاسم کار خاصب باهاش نکردم و باهاش رفتم مطب اومدم. همهچیش سالم و سرجاست. اگه تصویب شد عکسم میزارم. این شمارم هست:
09123706225

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hasanmotori
04-09-2011, 22:47
شما داری از نوش گرونتر میگی که!
الان بگردی 680 گیر میاد
حالا بگیم نوش 700 باشه 25 درصدم که کم کنی میشه 525 تومن البته ببری در مغازه راحت 30 درصدو کم میکنه میشه 490 تومن!
اگه نمیخای ضرر کنی نگهش دار تا 2 سال دیگه هنوزم جواب میده

sAeEd_kHaAn
05-09-2011, 08:59
من که از گوشی راضیم. حیف دارم میرم خدمت. نه من فوقش 690 :)) اخه لنگ پول نیستم. فقط میخام وقتی اومدم از دیار باقی یکی دیگه بگیرم. این میمونه قدیمی میشه دوسال دیگه. اگه کسی خواست بگه. همه چیش اکبنده. من معلم زبانم، صب تا شب کلاسم کار خاصب باهاش نکردم و باهاش رفتم مطب اومدم. همهچیش سالم و سرجاست. اگه تصویب شد عکسم میزارم. این شمارم هست:
09123706225

شما میخوای گوشیتو بدی قیمت نو شما 2 میلیون هم بابتش داده باشی الان که بخوای بفروشی قیمت روز حساب میشه با این قیمت کسی ازت نمیگیرتش بزار تو کمدت بمونه :دی

farhadd
05-09-2011, 09:10
09123706225

یه مقداری من الان گیج شدم:wac: نمیخوام چوب لای چرخ بذارم ولی چند تا سوال:question:.فقط قبلش همینجا بگم چون توی این سایت خرید و فروش ممنوعه:tongue: پس ممکنه بخاطر این کاری که کردی اخراجت کنن.:evil:
گفتی معلم زبانی میخوای بری خدمت؟!!:18: :question:اولاً تا جاییکه اطلاع دارم معلمین محترم خدمت سربازی ندارن;) و بجاش 3 سال تعهد خدمت در مناطق محروم دارن;) حالا چجور شده شما میخوای بری خدمت؟!!!:blink::31: در ثانی خوب به فرض که بری خدمت چرا گوشی رو بفروشی؟:laughing::3:مگه خونواده و آشنا نداری باهاشون تماس بگیری یا اونا بگیرن؟:37:هزاران ادم در سال میرن خدمت مگه گوشی بردن ممنوعه و گوشی شونو میفروشن؟:mellow::42:از اون گذشته چند ماه آموزشی تموم شه هر کسی رو میذارن سر پستی که به تحصیلاتش بخوره:rambo: و اگه قبول کنیم رشتت زبانه اونوقت گوشیت بشدت لازمت میشه!:23::headphoneو چهارماً اصلاً فکر نمیکنم بیشتر از 600 هیچ جایی ازت بیخرن حتی اگه فقط از جعبه دراورده باشی و یکبار روشنش کرده باشی:33:نگهش دار عزیزم خیلی حیفه:11:

sAeEd_kHaAn
05-09-2011, 09:49
یه مقداری من الان گیج شدم:wac: نمیخوام چوب لای چرخ بذارم ولی چند تا سوال:question:.فقط قبلش همینجا بگم چون توی این سایت خرید و فروش ممنوعه:tongue: پس ممکنه بخاطر این کاری که کردی اخراجت کنن.:evil:
گفتی معلم زبانی میخوای بری خدمت؟!!:18: :question:اولاً تا جاییکه اطلاع دارم معلمین محترم خدمت سربازی ندارن;) و بجاش 3 سال تعهد خدمت در مناطق محروم دارن;) حالا چجور شده شما میخوای بری خدمت؟!!!:blink::31: در ثانی خوب به فرض که بری خدمت چرا گوشی رو بفروشی؟:laughing::3:مگه خونواده و آشنا نداری باهاشون تماس بگیری یا اونا بگیرن؟:37:هزاران ادم در سال میرن خدمت مگه گوشی بردن ممنوعه و گوشی شونو میفروشن؟:mellow::42:از اون گذشته چند ماه آموزشی تموم شه هر کسی رو میذارن سر پستی که به تحصیلاتش بخوره:rambo: و اگه قبول کنیم رشتت زبانه اونوقت گوشیت بشدت لازمت میشه!:23::headphoneو چهارماً اصلاً فکر نمیکنم بیشتر از 600 هیچ جایی ازت بیخرن حتی اگه فقط از جعبه دراورده باشی و یکبار روشنش کرده باشی:33:نگهش دار عزیزم خیلی حیفه:11:
همیشه از ادمای ریز بین و نکته سنج خوشم میاد :دی ای ول :دی

farhadd
05-09-2011, 10:07
راستش قصد جسارت به دوستمون نبود:46: و چون ایشونو میشناسم خواستم فقط فرق مدرس خصوصی زبان با معلم زبان رو با زبان طنز بعرض ایشون برسونم:10:.وگرنه ما کلی ارادت داریم خدمت ایشون:11::

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر مجموع مستر چون گرون خریدیش و به پولش احتیاج نداری هر جور نگاه کنی با فروشش جز ضرر چیز دیگه ای عایدت نمیشه :13:.حتی شده بذار توی بقچه تنگ کمد ولی نفروش:46:.اینقدر سخت افزارش قوی هست که بعد از یکسال هم گوشیی پیدا نمیشه بهش چپ نگاه کنه.:5::8:

---------- Post added at 11:07 AM ---------- Previous post was at 11:03 AM ----------

راستی یه چیز دیگه!! چرا توی موضوع تاپیک نوشتی:Samsun Galaxy S 2 ؟:27: راستشو بگو نکنه کپی چینی شو خریدی؟:31: