PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بنظرتون کردم رو بخرم؟(gio vs vivaz)

cheshmak.a
02-09-2011, 22:44
سلام بچه ها:10:
راستش من 250 تومن پول دارم(البته میتونه یخورده هم بیشتر بشه)
راستش تو بین این همه گوشی که تحقیق کردم از این دوتا خوشم اومد
galexy gio -vivaz
میخواستم بدونم راسته که ویواز هزارویک اشکال داره(صدای کم- تاچ بیخود-...):41:
و در مورد gio آیا تنها برتریش به ویواز androd بودنشه یا برتریهای دیگه ای هم داره مثلا پردازنده و ...
همینطور آیا این دوتا گوشی زبان فارسی رو ساپورت میکنن(چون کار اصلیم sms هستش برام خیلی مهمه):8:
اصلا بنظرتون این دو تا گوشی انتخابهای خوبی هستن یا میشه گوشی بهتری خرید
مرسی:11:

amiredge
03-09-2011, 01:09
باید انتظاراتت از گوشی رو بگی.

Punisher_2008
03-09-2011, 12:26
سلام.
دوست عزیز پیشنهاد میکنم طرف ویواز نرین.
مگر اینکه دوربین خیلی براتون مهم باشه. چون این گوشی فقط برای دوربینش ارزش خرید داره..
ورژن قدیمی سیستم عامل سیمبین. تازه خیلی از برنامه هاشو اجرا نمیکنه چون این سیستم عامل اختصاصی نوکیا هست بیشتر.
اصلا هم توسط سونی اریکسون پشتیبانی نمیشه.
روی کاغذ سخت افزارش قوی هست ولی تو عمل سرعتش زیاد نیست.. صداش هم خیلی کمه.
ولی دوربینش فوق العاده هست..

به جز دوربین در همه موارد GIO برتری داره.. بین اون دوتا اگه من بودم GIO رو بر میدارم.. خودم هم قبلا GIO داشتم.

cheshmak.a
03-09-2011, 13:56
باید انتظاراتت از گوشی رو بگی.
ممنون:11:
میدونم ولی انتظاراتم از گوشی عمومی و نرماله . این دوتا گوشی هم که بیشتر تفاوتشون در دوربین و سیستم عاملشونه و در بقبه موارد مشابه هستن
البته سوالات دیگه ای هم پرسیدم مثل (پشتیبانی از زبان فارسی- تاچ گوشی - صدا -...)

سلام.
مگر اینکه دوربین خیلی براتون مهم باشه. چون این گوشی فقط برای دوربینش ارزش خرید داره..
ورژن قدیمی سیستم عامل سیمبین. تازه خیلی از برنامه هاشو اجرا نمیکنه چون این سیستم عامل اختصاصی نوکیا هست بیشتر.

به جز دوربین در همه موارد GIO برتری داره.. بین اون دوتا اگه من بودم GIO رو بر میدارم.. خودم هم قبلا GIO داشتم.
سلام ممنون:11:
توضیحات عالی بود فقط صداو تاچ و پشتیبانی از زبان فارسی GIO چطور بود

Punisher_2008
03-09-2011, 15:27
ممنون:11:
میدونم ولی انتظاراتم از گوشی عمومی و نرماله . این دوتا گوشی هم که بیشتر تفاوتشون در دوربین و سیستم عاملشونه و در بقبه موارد مشابه هستن
البته سوالات دیگه ای هم پرسیدم مثل (پشتیبانی از زبان فارسی- تاچ گوشی - صدا -...)

سلام ممنون:11:
توضیحات عالی بود فقط صداو تاچ و پشتیبانی از زبان فارسی GIO چطور بود
سلام.
دوست عزیز صدای خوبی داره. کم نیست.. در کل مشکلی پیدا نمیکنی از لحاظ صدا.
رام 2.2 اسیا به طور کامل فارسی رو ساپورت میکنه.
اگه با گارانتی بخری 2.2 اسیا روش نصبه. نخیریدی هم با Odin فلش میشه کرد که کار اسونیه.
تاچ خازنی هست حساسیتش عالیه.
ال سی دی هم 3.2 اینچ هست رزولیشن 320 480 یا hvga تا 16 میلیون رنگ رو نشون میده.
کیفیت ال سی دیش خیلی بالاست..

در ضمن دوربین 3.2 هست فوکوس خودکار هم داره کیفیت خیلی خوبی داره فقط فلش نداره..
فیلم برداریش زیاد تعریف نداره qvga هست..

ولی در کل گوشی فوق العاده ای هست با توجه به قیمتش.. از خریدش پشیمون نمیشه.
به خصوص اینکه سیستم عاملش اندروید هست و سخت افزار و رزولیشن متعادل از استاندارد اندروید رو داره.

cheshmak.a
03-09-2011, 17:25
واقعا ممنون:20:

AC_POP
04-09-2011, 01:24
سلام.

آقا مشکلات زیادی هر روز من از این گوشی توی سایت ها میبینم . مثل خاموش شدن خود به خود یا مشکل در اجرای بازی ها (مثلا انگری برد) یا مشکل وایرلسش ؟؟؟ واقعا اینجوری هست ؟؟؟ چند دقیقه پیش هم دیدم که یکی نوشته بود Gio نگیریم چون زیاد هنگ میکنه ؟ درسته ؟ من میخوام بخرمش و اولین گوشی آندرویدی من خواهد بود و من گیم و نرم افزار خیلی زیاد روش نصب خواهم کرد . حالا با این اوصاف این قضیه هنگ کردن هم که اگه صادق باشه که دیگه فکر نکنم این گوشی جواب منو بده هان !!!!

AC_POP
06-09-2011, 00:13
آقا مشکلات زیادی هر روز من از این گوشی توی سایت ها میبینم . مثل خاموش شدن خود به خود یا مشکل در اجرای بازی ها (مثلا انگری برد) یا مشکل وایرلسش ؟؟؟ واقعا اینجوری هست ؟؟؟ چند دقیقه پیش هم دیدم که یکی نوشته بود Gio نگیریم چون زیاد هنگ میکنه ؟ درسته ؟ من میخوام بخرمش و اولین گوشی آندرویدی من خواهد بود و من گیم و نرم افزار خیلی زیاد روش نصب خواهم کرد . حالا با این اوصاف این قضیه هنگ کردن هم که اگه صادق باشه که دیگه فکر نکنم این گوشی جواب منو بده هان !!!!

کسی نبود جواب مارو بده ؟

Punisher_2008
06-09-2011, 06:49
سلام.
من که داشتم خدارا شکر نه مشکل هنگ داشتم و نه مشکل وایرلس و....
کلا مشکل هنگ و رست یک مشکل نرم افزاری هست که با اپدیت حل میشه.. در ضمن سیستم عامل های جدید هنگ نمیکنند. به خصوص اندروید..مگر در شرایط خاص مثل نصب یک نرم افزار که باعث اختلال در گوشی بشه.
ولی گوشی خیلی خوبیه.. فکر نکنم همچین مشکلاتی داشته باشه. گفتم که حداقل من نداشتم.
من که همچین مشکلاتی نداشتم فقط هامون اجرا نکردن بعضی از بازی ها بود که گوشی هم بی تقصیر بود چون اندروید سخت افزاری قوی رو میطلبه. برای همین رفتم سراغ سیمبین.
ولی از لحاظ نرم افزاری خدایی هست واسه خودش.
در ضمن داخل این رنج بهترین گوشی اندرویدی که میتونی بگیری همین هست.
حالا بازم به کلوپش سر بزن و سوال پرس کن.