PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گیر کردم بین این سه تا : اس2-سنسشن-انکریدیبل

sobijoon
02-09-2011, 20:25
من دیروز رفتم واسه خرید گوشی و با سه مدل از گوشی های تاپ کار کردم برای تست
اینکریدیبل اس- سنسیشن-گالکسی اس 2
اینکریدیبل اس خوش دست تر بود به نسبت اون دو تای دیگه و وزنش ایده آل بود
به نظر من صدای اسپیکرش چه داخلی چه بیرونی که موقع زنگ خوردن صدای رینگتون رو پخش میکنه فوق العاده بود و با هدفونم خیلی خوب و شفاف بود
از نظر آنتن دهی حتی با خودم فویل برده بودم که تست کنم ببینم تا چه حد آنتن کم میشه اینکریدیبل کلا تویه فویل آلمینیومی بود ولی همچنام هم وای فای داشت هم آنتن گوشی ولی سنسشن خیلی زود وای فایش پرید و بعدم آنتن گوشی گالکسی اس 2 هم خیلی وای فایش دووم نیاورد
عکس برداری اینکریدیبل خیلی خوب بود و رضایت بخش بود به نظرم ازون 2 تا بهتر بود در حالتهای مختلف تست کردم
در مورد مصرف باطری هم که به طبع اینکریدیبل بهتر از اون دوتای دیگست اینو تست نکردم ولی مشخصه دیگه
نور صفحه اینکریدیبل با سنسشن فرقی نداشت ولی اس 2 به نظرم فقط نورش بیشتر بود نه اینکه خیلی فرق داشته باشه
سرعت هر سه تقریبا باهم برابر بود با همشون چنتایی برنامه همزمان باز کردم و بازی و این چیزا مشکلی ندیدم
فیلم برداری سنسشن به نظرم بهتر بود وقتی با پی سی نگاه میکنی ، اس 2 رو وقتی با خود گوشی نگاه میکنی بهتر به نظر میرسه ولی سنسشن به نظرم بهتر بود مخصوصا تویه حرکتهای دست موقع فیلمبرداری ،اینکریدیبل هم دقیقا مثل سنسشن بود فقط موقع فول اسکرین فیلم سنسشن اصلا تار نمیشد

فروشنده دوستم بود و خودش سنسشن داشت و همکارش اینکردیبل من از عصری اونجا بودم و تقریبا 3-4 ساعتی با اینا کار کردم یکی از همکارای دیگشونم برام یه گالکسی اس 2 آورد که باهاش کار کنم

من رفته بودم که مثلا اینکریدیبل بخرم با توجه به تحقیقاتی که تا دیروز کرده بودم ولی ولی ولی :::

هیچ کدوم رو نتونستم بخرم واقعا انتخاب بین این 3تا گوشی خیلی سخته تا حالا برای خرید گوشی این جوری مردد نبودم

بیشترم بین سنسشن و اینکریدیبل گیر کردم سامسونگ از همه نظر خوبه ولی من به شخصه با برند سامسونگ اصلا و به هیچ وجه حال نمیکنم چون سرتا پاشم که طلا باشه بازم سامسونگه دیگه

خلاصه آقا ما بدجوری گیر کردیم و نمیدونم چی کنم

h!tman
02-09-2011, 20:27
شک نکن galaxy S II
مخصوصا بعد آپدیت و همگام سازی با 2هسته ای!
شاید الان فرقشو حس نکنی 6ماه دیگه خیلی تفاوت خواهند داشت!

sobijoon
02-09-2011, 20:30
شک نکن galaxy S II
مخصوصا بعد آپدیت و همگام سازی با 2هسته ای!
شاید الان فرقشو حس نکنی 6ماه دیگه خیلی تفاوت خواهند داشت!

بدختیم اینه که با سامسونگ راحت نیستم دیروزم هرچی سعی کردم به دلم بشینه ولی نشد

شیطونه میگه اصلا گوشی نخرما

h!tman
02-09-2011, 20:41
بدختیم اینه که با سامسونگ راحت نیستم دیروزم هرچی سعی کردم به دلم بشینه ولی نشد

شیطونه میگه اصلا گوشی نخرما
الان دیگه برند مهم نیست
شما اگر کاربرد سنگینی نداری و از اینم خوشت نیومد یک سر LG optimus Black هم ببین
گوشی خوش ساختیه شاید خوشت اومد
ولی Gs II خیلی خیلی قوی تر ه و کلا در آینده هم خیلی خوب کار پس میده!

sobijoon
02-09-2011, 20:53
الان دیگه برند مهم نیست
شما اگر کاربرد سنگینی نداری و از اینم خوشت نیومد یک سر LG optimus Black هم ببین
گوشی خوش ساختیه شاید خوشت اومد
ولی Gs II خیلی خیلی قوی تر ه و کلا در آینده هم خیلی خوب کار پس میده!

ممنون از جوابهای خوبتون

من ایران نیستم و تا 2 ماه دیگه میرم از ایران و اونجا بیشترین استفادم از گوشی وای فای و اینترنت هست زیاد اهل بازی این چیزا نیستم

البته بماند که این گوشیهارو که آدم داشته باشه خواسته و نا خواسته به سمت بازی هم میره

ولی با توجه به این موارد به نظرتون با سنسیشن به مشکل میخورم ؟؟؟ یا اینکه وایسم تا 2 ماه دیگه شاید یه فرجی بشه ؟؟؟

h!tman
02-09-2011, 20:59
ممنون از جوابهای خوبتون

من ایران نیستم و تا 2 ماه دیگه میرم از ایران و اونجا بیشترین استفادم از گوشی وای فای و اینترنت هست زیاد اهل بازی این چیزا نیستم

البته بماند که این گوشیهارو که آدم داشته باشه خواسته و نا خواسته به سمت بازی هم میره

ولی با توجه به این موارد به نظرتون با سنسیشن به مشکل میخورم ؟؟؟ یا اینکه وایسم تا 2 ماه دیگه شاید یه فرجی بشه ؟؟؟
باز من خیلی بیشتر اگر میتونیید صبر کنید نظرم روی Nexus Prime هست که مال خود گوگل هم هست که دیگه کاملش میکنه!
صفحه نمایش Black خیلی شفاف و روشن هست و چشم رو زیاد اذیت نمیکنه! ولی GS II هم همینطوره و برای وب گردی اصلا مشکلی نخواهید داشت
نگران نباشید:دی اعتیادتون به بازی میزنه بالا :دی:دی:27:

sobijoon
02-09-2011, 21:09
باز من خیلی بیشتر اگر میتونیید صبر کنید نظرم روی Nexus Prime هست که مال خود گوگل هم هست که دیگه کاملش میکنه!
صفحه نمایش Black خیلی شفاف و روشن هست و چشم رو زیاد اذیت نمیکنه! ولی GS II هم همینطوره و برای وب گردی اصلا مشکلی نخواهید داشت
نگران نباشید:دی اعتیادتون به بازی میزنه بالا :دی:دی:27:

ممنون از راهنماییتون
بازم یه مدتی صبر میکنم ببینم چی میشه
اگه موردی بود همینجا میگم ممنون میشم راهنمایی کنید

با تشکر

sAeEd_kHaAn
03-09-2011, 09:09
تو وب گردی رزولوشن سنسیشن خیلی بیشتر بکارت میاد تا گلکسی اس 2 نمیدونم اون دوستمیون چرا میگه چشت خسته میشه و اون حرفا بر عکس رزولوشن بالاتر کمتر چشمو ادیت میکه تا رنگای ابرنگی و پرنگ اس 2
من خودم امروز فردا سنسیشن میگیرم شما هم به نظر من سنسیشن بگیر ارزونترین 2 هسته ای موجوده و به نظر من بهترین با توجه به خواسته های من
شما برای گوشی اینده صبر کنی تا بیاد بازار تا وارد ایران بشه تا یکی 2ماه بگذره قیمتش متعادل بشه میشه 6 ماه دیگه ایا ارزش داره ؟ تازه 6 ماه دیگه هم پریم از 650 تومنی که الان میخوای بدی بابت سنسیشن گرونتره

Fenix.
03-09-2011, 12:13
اگه با سامی کنار نمیای به سنسیشن فکر کن...
چون اینکه حس خودت راجع به برند چیه خیلی مهمه... اگه از سامی خوشت نمیاد ، گوشیت هر چه قدر فوق العاده باشه (انصافا هست) ، باهاش کنار نمیای... اینکردیبل هم فراموش کن ، چون :
سخت افزارش داغووونه : دی
دیزاینش افتضاحه : دی
سنسیشن رو من توصیه میکنم... به خاطر اینکه اگه اس 2 بگیری اصلا از گوشیت خوشت نخواهد آمد : دی

sobijoon
03-09-2011, 20:32
من فقط مشکلم با سنسیشن باطری و وای فای هست

چون من دائما به اینترنت وصلم اونجا و هم باطری و هم وای فای این سینسیشن مشکل داره
میترسم بگیرم برم اونجا اذیتم کنه اونجام که دیگه ازین خبرا نیست مثل ایران تعمیرکار موبایل ریخته باشه یا خدمات گارانتی های ایرانی باشه
خیلی ها میگن مشکلی نداره ولی بازم شک دارم

anathema-m
03-09-2011, 21:12
نظرت راجع به آتریکس چیه؟
گوشیه خیلی خوبیه.
از بین اونا که من اول گالاکسی و بعد سنسیشن رو پیشنهاد میکنم.
آتریکس با کیفیت ترین دوهسته ای بازار هست.

h!tman
03-09-2011, 21:15
رنگای ابرنگی مال Amoled معمولیه
توی Super AMOLED plus اینطور نیست;)

sobijoon
03-09-2011, 22:24
نظرت راجع به آتریکس چیه؟
گوشیه خیلی خوبیه.
از بین اونا که من اول گالاکسی و بعد سنسیشن رو پیشنهاد میکنم.
آتریکس با کیفیت ترین دوهسته ای بازار هست.

تا حالا موتورولا نداشتم و ازشم خوشم میاد و طراحی جالبی داره ولی قیمتش خیلی بالاست فعلا به نظرم

با اون پول میشه یه آیفون 4 بخرم ولی اون از نظر پردازش 1GHZ هست و دوربینشم 5 هست و ازینا پایینتره چون دوربینم برام مهمه

نه کلا اونو از بازی خارج کردم

anathema-m
03-09-2011, 23:20
منم دقیقا مثل خودت هستم که از برند سامسونگ خوشم نمیاد ولی چه کنیم انصافا امکانات گوشی هاش خیلی بالاست.
سنسیشن گوشیه خوبیه و قیمتش هم از بقیه دو هسته ای ها پایین تره.
من که کم کم داره از سامسونگ خوشم میاد.
ولی موتورولا و اپل و HTC چیز دیگری هستند.