PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گارانتیهای معتبر مارکهای مختلف رم

soheil_eshghi
02-09-2011, 10:47
اول اینکه دوستان زحمت بکشن و گارانتیهای معتبر فعلی انواع برند رم رو اینجا بنویسن
دوم اینکه یه سوال
برای رمهای کرس ایر چه شرکتی گارانتیش میکنه؟
معتبره یا نه؟
تو خدمات رسانی بازی در نمیاره؟
قطعه نمیپرونه بعد بگه شامل گارانتی نیست؟
یه شرکت به اسم تخت جمشید هست که این مارک رو گارانتی میکنه
چجور شرکتیه؟
خوبه؟
بده؟
تو خدمات چجوری عمل میکنن؟
چند وقته که اومده؟
غیر این شرکت ، شرکت دیگه ای این مارک رو گارانتی میکنه؟ و ....
یک مقدار هم عجله دارم
دوستان لطف کنن و سریعتر برسونن این قضیه رو ممنون میشم

PC_Expert
02-09-2011, 13:51
دوست عزیز آمار خرابی انواع رم ، بسیار پایینه. رم یا از روز اول کار نمیکنه که مهلت تست داره و توسط فروشنده عوض میشه، یا اگه کار کرد تا آخر کار مینکه! به همین دلیل شرکت های گارانتی معمولا" گارانتی رم رو مادام العمر و یا حداقل 5 سال اعلام میکنند. گارانتی تنها کمکی که میکنه اینه که خیال شما رو از بابت اورجینال بودن رم راحت میکنه، شما زیاد روی گارانتی رم حساس نباشید.

soheil_eshghi
02-09-2011, 16:58
دوست عزیز آمار خرابی انواع رم ، بسیار پایینه. رم یا از روز اول کار نمیکنه که مهلت تست داره و توسط فروشنده عوض میشه، یا اگه کار کرد تا آخر کار مینکه! به همین دلیل شرکت های گارانتی معمولا" گارانتی رم رو مادام العمر و یا حداقل 5 سال اعلام میکنند. گارانتی تنها کمکی که میکنه اینه که خیال شما رو از بابت اورجینال بودن رم راحت میکنه، شما زیاد روی گارانتی رم حساس نباشید.

درسته
ولی از اونجائی که من شنیدم رمهای کرس ایر تقلبی زیاد داره خواستم گارانتی معتبرش رو بدونم کدوم شرکته که حداقل با اطمینان از اینکه جنسش درجه یکه و اینکه خدمات خوبی رو ارائه میده ازش خرید کنم
آخه من زیاد شانس ندارم
از سیستمی که 2 سال پیش خریدم بغیر از 2تا قطعه باقیش خدماتی شده و کلی هزینه رو دستم گذاشته

PC_Expert
02-09-2011, 18:26
گارانتیش تخت جمشیده، در مورد کیفیت خدماتش اطلاعی ندارم، چرا تاکید شما روی این برند هست؟

soheil_eshghi
02-09-2011, 19:32
گارانتیش تخت جمشیده، در مورد کیفیت خدماتش اطلاعی ندارم، چرا تاکید شما روی این برند هست؟

فقط تخت جمشید این برند رو گارانتی میکنه؟
یا شرکت دیگه ای هم هست؟

علت اینکه روی این برند تاکید دارم به خاطر اینه که تا همین چند روز پیش فقط و فقط ازش تعریف شنیدم
و هیچ بدی نشنیدم
اما همین چند روز پیش شنیدم که این مارک تقلبی هم داره
برای همین به شک افتادم که از تخت جمشید بگیرم یا نه
قبلا یه گارانتی دیگه خدماتش رو به عهده نداشت؟
آسمان رایانه یا یه همچین چیزی؟
اما الان فعلا فقط این تختجمشید مدال ونجنس vengeance رو با قیمت مناسب پیدا کردم
یکی دیگه هم بود که قیمتش خیلی فضائی بود
هر 4 گیگ 1600 رو میگفت 107 در صورتی که تخت جمشید میگه 80
موندم حکایت ما نشه مثل حکایت هیچ ارزونی بی علت نیست و هیچ گرونی بی حکمت نیست نشه
نظر شما چیه؟

PC_Expert
02-09-2011, 19:49
دقیقا" چه مدلی رو به شما 80 قیمت دادن؟
چون این برند در ایران بیشتر با همین گارانتی تخت جمشید عرضه میشه نمیتونه با این گسترگی تقلبی باشه. فکر کنم با همین گارانتی بگیرید خیالتون از بابت اورجینال بودنش راحت باشه.

farhad moradi
02-09-2011, 22:12
kingmax = اواژنگ
patriot = ایمانتک
ocz ,kingston, memonex= انفورماتیک گستر
apacer= سازگار ارقام
gskill , towimos = دریا کامپیوتر
مارک دیگه ای میخواید بگید

soheil_eshghi
03-09-2011, 02:06
دقیقا" چه مدلی رو به شما 80 قیمت دادن؟
چون این برند در ایران بیشتر با همین گارانتی تخت جمشید عرضه میشه نمیتونه با این گسترگی تقلبی باشه. فکر کنم با همین گارانتی بگیرید خیالتون از بابت اورجینال بودنش راحت باشه.

مدل corsair vengeance 2x4g bus 1600 cl9
دنبال احتمالات نيستم
اطمئنان داشته باشم بهتره
مثلا هميم دريا كامبيوتر رو تو خدمات قبول ندارم
دنبال سري نانو گيمينگ كينگ مكس بودم اما كجا پيدا بشه خبر ندارم با همين گارانتي اواژنگ نميدونم

PC_Expert
03-09-2011, 07:28
مدل corsair vengeance 2x4g bus 1600 cl9
:18: :18::13:
8 گیگابایت رم با این فرکانس و از این مدل فقط 80 تومن؟ ؟ ؟

Ultra_Black
03-09-2011, 08:55
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif
8 گیگابایت رم با این فرکانس و از این مدل فقط 80 تومن؟ ؟ ؟

دونه ای حدود 80-85 هست...

soheil_eshghi
03-09-2011, 11:49
دونه ای حدود 80-85 هست...

درسته حواسم نبود بگم دونه اي
امروز متوجه شدم تنها شركتي كه خدمات ميده همين تخت جمشيده
خيلي ممنون از راهناييتون
فقط يه سوال
رمهاي نانو گيمينگ كينگ مكس رو از كجا ميشه خريد?

Ultra_Black
03-09-2011, 11:58
رمهاي نانو گيمينگ كينگ مكس رو از كجا ميشه خريد?

ماژول 4 گیگش رو نمیدونم (تو بازار هم ندیدم) ولی ماژول 2 گیگش رو میتونید از اینجا تهیه کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]://[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

soheil_eshghi
03-09-2011, 19:14
ماژول 4 گیگش رو نمیدونم (تو بازار هم ندیدم) ولی ماژول 2 گیگش رو میتونید از اینجا تهیه کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]://[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خيلي ممنون
بلاخره بعد از كش و قوسهاي فراوان همون مدل ونجنس رو سفارش دادم كه جمعا به قيمت ١٧٨ هزار تومان برام تموم شد
از راهنمايي تمام دوستان متشكرم

mr.liravi
14-03-2015, 15:57
سلام دوست عزیز , تخت جمشید Corsair رو در ایران ثبت کرده هم واردات هم گارانتی و ... و وقتی شما ازشون جنس می خرید میتونید سریال رو به سامانه پیامکی اونها ارسال کنی بابت اطمینان یا تو سایتشون چک کنی.
من ازشون خیلی خرید داشتم , و واقعا راضی هستم , حتی حضوری پیش اونها رفتم که کاملا وقت گزاشته و جواب سوالات منو دادن .
من برات از سایتشون لینک میزارم که کمکت کنه.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]*****برای استعلام کالا
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%B5%D9%88%D9%84 ***رهگیری محصول
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] *** محصولات کرسیر
سایت تخت جمشید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
امیدوارم کمکت کرده باشه :n39:

mr.liravi
14-03-2015, 15:59
منم خیلی ازشون راضی هستم سریع کار میکنندو آدم و نمی پیچونند , دمشون گرم

behzad098
07-07-2015, 14:12
سلام دوست عزیز
بله تخت جمشید نماینده محصولات کرسیر تو ایرانه و رم کرسیر رو گارانتی می کنه و گارانتیش خیلی خوب بوده و قطعاتش هم اصلی هست و من شخصا خودم چند قطعه ازشون گرفتم و راضی بودم و مشکلی نداشته و یه مورد هم که مشکل دار بود به راحتی و بدون دردسر تعویض کردند .
الان هم که سایتش و صفحه اینستاگرامش را زده از اونجا می تونی اصل بودن گارانتی رو چک کنید .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])