PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هنگ لپ تاپ MSI FX620

ali_914
01-09-2011, 15:32
سلام
من یه لپ تاپ MSI FX620 دارم وقتی روشنش که میکنم روی آرم MSI هنگ میکنه و بالا نمیاد.
دوستان نمیدونن مشکل از کجاست؟ خواهشا هر چی سریعتر کمک کنید

hamid.7003
01-09-2011, 19:39
سلام
من یه لپ تاپ MSI FX620 دارم وقتی روشنش که میکنم روی آرم MSI هنگ میکنه و بالا نمیاد.
دوستان نمیدونن مشکل از کجاست؟ خواهشا هر چی سریعتر کمک کنید

از چند چیز میتونه باشه !
بایوس
هارد
رم
اگه میتونی هاردش رو در بیاری درش بیار و بدون هارد روشنش کن ببین بازم همون مشکل رو داره یا نه؟

ali_914
01-09-2011, 20:15
از چند چیز میتونه باشه !
بایوس
هارد
رم
اگه میتونی هاردش رو در بیاری درش بیار و بدون هارد روشنش کن ببین بازم همون مشکل رو داره یا نه؟
میتونم در بیارم ولی مشکل اینجاست که تازه 1 ماهه خریدم و گارانتی داره ، منم برا شهرستان هستم گفتم اگه مشکلش بشه راحت حل کنم دیگه نخواد بلند شم برم شیراز
من خودم احتمال میدم از بایوس باشه
نمیشه یه جوری بایوسش رو که نخواد پشت لپ تاپ رو باز کرد مثل بایوس PC پاک کرد که بیاد بالا ؟؟؟؟

hamid.7003
01-09-2011, 21:15
میتونم در بیارم ولی مشکل اینجاست که تازه 1 ماهه خریدم و گارانتی داره ، منم برا شهرستان هستم گفتم اگه مشکلش بشه راحت حل کنم دیگه نخواد بلند شم برم شیراز
من خودم احتمال میدم از بایوس باشه
نمیشه یه جوری بایوسش رو که نخواد پشت لپ تاپ رو باز کرد مثل بایوس PC پاک کرد که بیاد بالا ؟؟؟؟

نه نمیشه اینجوری
تازه بخوای آپدیتش هم کنی سیستم که بالا نمیاد باید باز بشه و بایوس رو در آورد و با پروگرامر فلش کنی

---------- Post added at 10:15 PM ---------- Previous post was at 10:12 PM ----------

در کل یا باید بیخیال گارانتی بشی و هارد رو تست کنی یا اینکه یببری گارانتی ولی به احتمال زیاد از بایوسه و باید فلش بشه