PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تپش قلب به صورت شدید

amir h1999
01-09-2011, 14:23
سلام
من تقریبا در اردیبهشت بود که یک دفعه تو خونه بودم که قسمت بالای سمت چپ گردنم لرزید وبعد تپش قلب شدید
شاید تو 30ثانیه 20-25تا می زد!!!:18:
دلیلش چی بود؟
دیگه هم اینطوری نشدم

nightvision
01-09-2011, 16:12
سلام
من تقریبا در اردیبهشت بود که یک دفعه تو خونه بودم که قسمت بالای سمت چپ گردنم لرزید وبعد تپش قلب شدید
شاید تو 30ثانیه 20-25تا می زد!!!:18:
دلیلش چی بود؟
دیگه هم اینطوری نشدم

اگه تکرار نشه چیز مهمی نیست اما برا اطمینان بیشتر میتونی یه نوار قلب بگیری.اگه مشکلی باشه نشون میده

amd>intel
01-09-2011, 23:26
فکر میکنم عصبی بوده . توصیه میکنم اکو کنید

shamsoddin
02-09-2011, 19:03
منم جند سال پیش یه بار اینجوری شدم . تو دبیرستان بودم ..قلب ادم یهو قاط میزنه

Majid-6120
02-09-2011, 19:22
سلام

اگر دوباره تکرار شد جدی بگیرید !

خیلی خطرناکه ! مادر من به این عارضه مبتلاست ! هر چند وقت یه بار این جوری میشه ! البته وقتی فعالیت بدنی بالا باشه ، احتمال اتفاقش بالا تر میره !

در صورت تکرار به پزشک مراجعه کنید ، اگه لازم بود یه قرصی بهتون میده ( که صورتی رنگ هم هست ) ، هنگام تپش قلب بخورید سریع توقف پیدا میکنه !

هنگام تپش قلب هم سعی کنید دراز بکشید و تکونی نخورید !

nightvision
02-09-2011, 22:12
فکر میکنم عصبی بوده . توصیه میکنم اکو کنید
برا تپش قلب عصبی اکو میکنن؟

nasim1373
02-09-2011, 22:43
سلام می خواستم بگم یکی از اقواممون که 17_18 سالش به همین عارضه دچار هست.یعنی چه خطری میتونه داشه باشه؟قرص که فقط واسه تسکینه راه درمان چیه ؟ اخه همیشه می گه تاکی باید قرص بخورم من که هنوز سنی ندارم.راستم میگه.............

morsadr
03-09-2011, 15:59
سلام می خواستم بگم یکی از اقواممون که 17_18 سالش به همین عارضه دچار هست.یعنی چه خطری میتونه داشه باشه؟قرص که فقط واسه تسکینه راه درمان چیه ؟ اخه همیشه می گه تاکی باید قرص بخورم من که هنوز سنی ندارم.راستم میگه.............

طپش قلب یک علامت می باشد و نه یک بیماری بنابر این درمان بسته به علت آن دارد . علل آن می تواند از حالات عصبی تا بیماریهای شدید قلبی متفاوت باشد و باید بر اساس شدت و شرح حال بیمار بررسی های لازم انجام شود /

nasim1373
08-09-2011, 22:33
طپش قلب یک علامت می باشد و نه یک بیماری بنابر این درمان بسته به علت آن دارد . علل آن می تواند از حالات عصبی تا بیماریهای شدید قلبی متفاوت باشد و باید بر اساس شدت و شرح حال بیمار بررسی های لازم انجام شود /
خوب با توجه به این که به دکتر مراجعه کرده نوار قلب چیزی جز تپش را نشان نداده و به او گفته هر وقت این عارضه سراغت امد فلان قرص را بخور..... و حرفی از درمان نزده.یعنی ممکن است پس از مدتی که قرصها را مصرف کرد دیگر دست ندهد؟

morsadr
10-09-2011, 14:47
خوب با توجه به این که به دکتر مراجعه کرده نوار قلب چیزی جز تپش را نشان نداده و به او گفته هر وقت این عارضه سراغت امد فلان قرص را بخور..... و حرفی از درمان نزده.یعنی ممکن است پس از مدتی که قرصها را مصرف کرد دیگر دست ندهد؟

احتمالا علت آن حالات عصبی می باشد و داروها در کاهش شدت بیماری تاثیر مثبت دارند و با کاهش استرس و اضطراب بتدریج فرد بهتر می شود.

p30c
22-09-2011, 13:57
به هرحال تپش قلب ممكن است همراه با آريتمي هاي كشنده (ضربانات قلبي نابجا) باشد كه شديدا" كشنده است. هميشه هم نميشه اهميتي نداد و آن را خوش خيم فرض كرد. بنده استادم در عرض 30 ثانيه به خاطر تپش قلب، فوت كرد. مرگ خيلي بدي داشت. هميشه مسائل را جدي بگيريد.

قله بلند
22-09-2011, 20:36
به هرحال تپش قلب ممكن است همراه با آريتمي هاي كشنده (ضربانات قلبي نابجا) باشد كه شديدا" كشنده است. هميشه هم نميشه اهميتي نداد و آن را خوش خيم فرض كرد. بنده استادم در عرض 30 ثانيه به خاطر تپش قلب، فوت كرد. مرگ خيلي بدي داشت. هميشه مسائل را جدي بگيريد.

سلام
من رو ترسوندید.
این تپش قبل، چیز عجیبیه. آدم خودش هم نمی دونه چرا قلب، آروم می گیره، یک دفعه ای به سرعت می زنه و دوباره، آروم می گیره. البته برای افراد سالم، نباید اینجوری باشه. من دچار اختلال تیروئید هستم و برای همین هست که قلبم، تپش می کنه. می گن استرس نداشته باش. والا من استرس هم ندارم ولی نمی دونم چرا ضربان، اینجوری می شه؟ خودم هم گیج شدم. شما هم در مورد استادتون اینجوری گفتید، ترسیدم.