PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطوری کانکت میشه شد؟

najee
01-09-2011, 13:37
سلام .
يه سئوال حرفه اي دارم.
ميخواستم بدونم اگه تو يه ساختمون که بعضي اشخاص از اينترنت ماهواره اي استفاده ميکنن
بقيه اشخاص هم راهي واسه وصل شدن دارن يانه؟بايدحتما براي وصل شدن مودم واير لس داشت
چون من گوشيم wifiداره وقتي سرچ ميکنه پيدا ميکنه سرورو ولي پسورد ميخواد.
راهي وجود نداره واسه بدست آوردن پسورد؟اگه مودم بگيرم نياز به پيکربندي خاصي داره داره
يا خود بخود کانکت ميشه .حيف سرعت 512بغل گوشت باشه نتوني ازش استفاده کني!؟
راستي اصلا اينترنت ماهواره اي باوايرلس تفاوت داره يا نه ؟

Hamid Reza
01-09-2011, 22:40
سلام
اگه wifi پيدا كنه مودم وايرلس هم پيدا ميكنه
بله حتما بايد مودم وايرلس باشه
براي كانكت شدن هم حتما نياز به پسوورد داريد
اگه به اين راحتيا بود كه تو سطح شهر كلي شركت و بانك و اينا دارن از اينترنت وايرلس استفاده ميكنند هر كسي ميتونست كانكت شه به شبكشون

بايد حتما پسوورد رو داشته باشيد واسه استفادش

najee
05-09-2011, 19:25
پیدا کردن پسورد کاری نداره یعنی اگه مودم وایرلس بگیریم وپسورداشته باشم میتونم استفاده کنم؟
مودم وایرلس ارزون ترینش چنده؟
یکی از دوستان میگفت چون آی پی دارن دونفر همزمان نمیتونن کانکت بشی چون واسه هر سیستمی آی پی مخصوصی داره
راسته این جریان؟

joe_satriani
05-09-2011, 20:33
پیدا کردن پسورد کاری نداره یعنی اگه مودم وایرلس بگیریم وپسورداشته باشم میتونم استفاده کنم؟
مودم وایرلس ارزون ترینش چنده؟
یکی از دوستان میگفت چون آی پی دارن دونفر همزمان نمیتونن کانکت بشی چون واسه هر سیستمی آی پی مخصوصی داره
راسته این جریان؟

با سلام
نه اونطور هم راحت که میگید نیست پیدا کردن پسورد وایرلس. اگه راحت بود حتما تعبیه نمیشد دیگه.
اگه پسورد وایرلسش رو داشته باشید خوب مسلما میتونید ازش استفاده کنید.
معمولا مودم وایرلسی که هم ارزون باشه و هم کارایی خوب باشه از 50 تومن هست.
اون که گفتن همزمان نمیشه کانکت شد برای مک آدرس مودم هست.
بعضی مواقع شرکت های ارائه اینترنت آدرس سخت افزاری مودم شما رو توی سیستم ذخیره میکنن تا از اکانت شما در جایی دیگه توسطه کسی دیگه با مودمی غیر از مودم شما استفاده نشه.

موفق باشید.